Editörler : F16 Gökçen

topraksam
Aday Memur
10 Mart 2011 19:42

calvus_2 söylediğin tarhite ben de görüştüm 28 inde mailime test yolladılar başka da bir hareket yok. sende durum nedir?

calvus_2
Aday Memur
11 Mart 2011 00:20

topraksam ben pazartesi arandım çarşamba görüşmye çağrıldım .. görüştüm ve işe alındım pazartesi başlıyorum...

topraksam
Aday Memur
12 Mart 2011 11:40

hayırlı olsun :) ne zaman il görüşmeye çağırılmıştın. bir de maaş koşulları nedir bilgin var mı?

topraksam
Aday Memur
12 Mart 2011 11:43

yazmışsın pardon 17 şubat bi an dikkat etmedim.

demek beni beğenmediler he :\ :P

hayırlı olsun tekrardan maaş durumundan bahsedersen sevinirim. bir de sözleşme imzaladın mı? senelik filan? kolay gelsin.

calvus_2
Aday Memur
14 Mart 2011 21:51

saolasın...maaş durumu asgari ucret

nılufer.k
Aday Memur
16 Ağustos 2011 14:28

Arkadaşlar merhaba,

Ben de görüşmeye çağrıldım. Anladığım kadarıyla ilk 2 ay asgari ücret. Peki bu ilk 2 ayda, yemek ve yol bize mi ait olacak? Şu anda çalışan arkadaşlar tecrübelerini yazabilirler mi? Şartlar nasıl?

Jigsawar
Aday Memur
29 Ağustos 2011 18:42

Arkadaşlar siz başvurduktan kaç gün sonra iş teklifi için arandınız??

srp_5555
Aday Memur
06 Kasım 2011 00:08

arkadaşlar kariyer nette part time ilanı var.part time çalışan arkadaşlar bilgi verirlerse seviinirim.maaş ne kadar günlerini biz mi ayarlıyorz servis sigorta vs...

aybars2010
Aday Memur
08 Aralık 2011 19:54

Merhaba arkadaşlar sımtec ile görüşen var mı aranızda?çağrı merkezi için şartlar nelerdir,mülakat hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursanız sevinirim.sımtec-kartal

lilyyy.
Aday Memur
11 Aralık 2011 11:25

ben yazın mülakatına gitmiştim öncelikle kendımızı tanıttık sonra kurumu tanıttılar ardından grup mülakatı olmustu iki gruba ayrıldık konumuz sıcak satış mı yoksa tele satıs mı diye avantajlarını dezavantajlarını tartıstık. sonuç olarak simtec birçok bankanın çağrı merkezi görevini üstlenıo sizden de telefonda banka ürünlerini satmanızı istıyorlar...

Sblfrt28
Aday Memur
30 Mayıs 2018 02:09

merhabalar beni de bugün simtec aradı çağrı merkezi için ben başvurmamıştım kariyerden cv görüp kendileri aradılar yarın mülakat var bilgisi olan yazabilir mi acaba acill

Toplam 91 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi