Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : celebrity
26 Ağustos 2010 16:06  

İlişik Kesme

arkadaşlar 2 sorum olacak bilgisi olan kaynak göstererek bilgi verirse çok sevinirim.

1-)İl Dışı Tayinde Atama Kararname müdüre ulaştığı zaman kaç günde teblğ etmelidir?

2-)Tebliğ ettikten sonra kaç günde ilişiğimizi kesmek zorunda?

Ya da ikisini birleştirecek olursak; kararname çıktıktan sonra kaç gün bekletme yetkisi vardır müdürün?

26 Ağustos 2010 18:52

mdkr

15 gün beklete bilir il dışına gidiyor isen tebliğ tarihinden itibaren 15 gün içinde başlaman gerekir

02 Eylül 2010 23:27

psk.

peki doğum öncesi izindeyken ilişik kesilebiliyormu

14 Eylül 2010 20:31

hasan09a

tebliğ süresinden itibaren en geç 15 gün içinde ilişiğinizi kurumunuz kesmek zorunda. ama tebliğ süresi hakkında bir bilgiye ulaşamadım. ancak atama kararnamesi çıktıktan sonra 2 ay içinde ilişik kesilmesi gerektiğini duydum.

17 Eylül 2010 09:41

atilla854

arkadaşlar benimde bir sorum olacaktı ben bir belediyede memur olarak çalışıyorum başka bir ile kendi isteğimle tayinim çıktı şuan görev yaptığım yerde bir bankadan kredi çekmiştim ve birisi bana kefil olmuştu kefilim gidip insan kaynaklarına benim ilişiğimin kesilmemesi yönünde telkinde bulunmuş onlarda bana direk söylemeseler bile ilişiğimi kesmeyeceklerini söylemişler bankaya vadesi gelmiş ödenmemiş hiçbir taksidim yok bana bunu yapabilirlermi nasıl bir yol izlemeliyim bana yardımcı olursanız çok sevinirim inanın depresyona girdim

Toplam 4 mesaj
Grup Vizyon