Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : DaRuGa_YaRKaNAykırı Polisünal benlialper
29 Ağustos 2010 01:59  

Polisligin zor olan tarafı neler(polis olan arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim

merhaba arkadaşlar ben polis olan arkadaşların deneyim ve tecrübesi polisligin zor olan yanlarını bizimle paylaşırlarsa kararımı daha net verecegime inanıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

29 Ağustos 2010 17:04

DaüSSıla

yatmaya geliyorsan yeri değil.

üniversite mezunu olduğunu unutacaksın. sen de diğerleri gibi sadece polissin. tatil falan yok.

bayram geliyor. herkes tatildeyken biz çalışacağız hem de 12-12.

zorlukları olmasına rağmen ben bu işi sevdim arkadaşım. sırf parası için gelenler bu işi yapamaz-yapamayacak. onlara emir almak zor gelecek çünkü.

29 Ağustos 2010 17:23

mrtymn

herşeyi zor kolay yanı varmı diye sor bence :d

31 Ağustos 2010 19:23

iyor

arkadaşlar subaylık mı polislik mi desem siz hangisini tavsıye edersiniz

01 Eylül 2010 23:34

sevdalı1

her gün farklı adamlarla uğraşmak istersen polis, her gün aynı adamlarla uğraşmak istersen asker ol derim

01 Eylül 2010 23:37

shenel

Torpilin var ise polis ol,yoksa subay ol.

02 Eylül 2010 01:02

sorangefi
Kapalı

Her mesleğin olduğu gibi zor tarafları var mesleğimizin.Ama arkadaş kesinlikle söylüyorum maaşı için seçeceksen bu işi hiç bulaşma.Çünkü 5 bin de verseler 10 bin de verseler polisliğe para için katlanılmaz.Bu iş sevilmeden yapılmaz.Bir aylık polis memuruyum şuana kadar anladığım tek şey bu.Allah c.c'a çok şükür her sabah evden korkarak da çıksam seviyorum mesleğimi.Ben daha pek bişeyle karşılaşmadım zorluklarını tecrübeli ağabeylerim anlatsın.

03 Eylül 2010 22:24

muharremmm
Kapalı

ben anlatayım kardeşim önümüz bayram herkes izne ayrılır biz yani polislerin mesaisi artırılır. bu gibi sıkıntıları vardır. güzel yanları hiç mi yok dersen var. ya herkesten fazla çalşır az dinlenir iştee.. ama ben mesleğimi seviyorum beklenti meselesi. çok şey bekliyosan hiç bulaşma

03 Eylül 2010 22:50

zarbo48

dostum her yanı zor anlatmaya kalkasam vakit yetmez

başka düzgün bir iş bulabileceksen bulaşma hiç

03 Eylül 2010 23:03

ekfo
Yasaklı

Aöf geldi hayırlı olsun. 12-12'ler başladı.

03 Eylül 2010 23:05

zarbo48

ekfo girmeyelim mi kardeş sınava sizde başka bir sınava girin toplu halde bizde dönelim 12 12 ye ödeşmiş oluruz :D:D:D

03 Eylül 2010 23:23

ekfo
Yasaklı

Keşke bende giriyorum deseydim,takip eden mi var 2 gün tatil yapmış olurduk :)

Toplam 11 mesaj
ANKET
MEB, 8 yıllık öğretmeni rotasyona tabi tutacak, okulunu değiştirecek..