Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : buşraçağındeniz**sude**
16 Eylül 2010 22:39  

Kapalı
En acısız İntihar Yöntemi hangisidir.

Arkadaşlar adalet bakanlığından da işlerden de hayattan da yoruldum. Artık dayanacak gücüm kalmadı. Üstelik hayat öyle bi üstüme geldi ki artık fazla acıyı bile kaldıramam acı çekmek istemiyorum. Eğer hayat bu şekilde üzerime gelmeye devam ederse fazla acı çekmeden ölmek istiyorum.Aklıma türlü türlü intihar yöntemleri getirdim. En kolayı ve acısızı ilaç içmek gibi geldi.Onda da korkum ya ölmeden birisi beni bulur kurtarırsa ve hayatamın geri kalanını sakat bir şekilde geçirirsem oldu. Onun için ne tavsiye edersiniz acısız bir intihar yöntemi. Şöyle uyuyum gidiyim bu pis lanet olası dünyadan. İnanın 27 yaşındayım karıncayı dahi incitmedim bu yaşıma değin. İntihar edenler cehenneme falan gider diyorlar ama ben rabbimden ümitliyim. Karıncayı dahi incitmedim çünkü bu yaşıma kadar.

16 Eylül 2010 22:43

_Ahu_
Kapalı

en iyi yöntem ilaç:)))

16 Eylül 2010 22:45

blackstorm

dur hele dostum derdin nedir yahu bırak haytını yaşamaya bak takam kafana herr şeyi gez toz boş ver bu hayat güzel yaşamasını bil yeter

Papatyam_1984
Kapalı

Ben de öyle düşündüm. En acısızı o olsa gerek. Ama ben ciddiyim. Ne yazıkki. Kurtulmak istiyorum artık şu hayattan.

ikballim
Kapalı

yakın komşumuz intihar etmişş bugün duydum ve çok üzüldümm

hayat herşeye ragmen yaşamaya deger

16 Eylül 2010 22:46

meraklikiz
Yasaklı

intihar edip başaran çok az.ayrıca çok fazla ölüm şekli gördüm müthiş acı çekiliyor.ilaç da hemen öldürmez.çekersin.Ayrıca allaha karşı geldiğin için de canın kolay çıkmaz söylim.yaşamayı dene daha az zahmetli.

16 Eylül 2010 22:48

blackstorm

ilk önce bi sakin ol bakalım ...çıkar aklından böyle fikirleri

16 Eylül 2010 22:48

Matematik_Dehası
Kapalı

papatya Rabbim in verdiği canı ancak Rabbim alır.Rabbim den ümitliyim diyosun intihar etmek istiyosun dünyaya geliş amacımız imtihan değil mi yoksa imtihanı terk edip çıkmak mı bu kadar basit olmamalı o zaman herkes en acısız yöntemle çıksın gitsin sınavdan

16 Eylül 2010 22:52

Papatyam_1984
Kapalı

Benim çektiklerimi ve halen çekiyor oldukları siz çekseydiniz acı çekmek yerine ölmeyi tercih ederdiniz.

16 Eylül 2010 22:54

blackstorm

biraz sakin ol

16 Eylül 2010 22:56

Papatyam_1984
Kapalı

İnanın bana kendim için zerre kadar üzülmem. Niye üzülürüm biliyor musunuz geride kalan beni sevenlerim için üzülürüm. Kaç gündür düşünüyorum şöyle uyurcasına bir intihar yöntemi bulamadım. İntiharımın yüzde 70 inden Adalet Bakanlığı sorumludur. Burda kanıt olarak kalsın bu da. Çok da dizlerini döverler ya sonra.Buraya kadarmış kaderde belki 27 yaşında ölmek varmış.

16 Eylül 2010 22:58

blackstorm

saçmalama dostum bi derdin varsa söyle yardımçı olalım konuş paylaş bizimle

16 Eylül 2010 23:01

ikballim
Kapalı

arkadaşımm söle ne varsa dinlayelim hepimiz ümitsizlige düşüyoz zaman zaman

16 Eylül 2010 23:03

cemcan71

sen öldükten sonra herşey düzelecekmi, düzelecekse hepimiz zorda kaldığımızda intihar edip kurtulalım.. intihar etmek kaçmak korkmaktır, sadece zayıf insanlar ölümü bir kurtuluş olarak görür, belkide senin zor dediğin olay karşısında çok kolay bir çıkış vardır, neden en yakın arkadaşlarına bunu anlatıp yardım istemiyorsun... bir dene ne kaybedersin, zaten öleceksin bunuda dene öyle sorununu çöz.. hayata bir bak ne kadar güzelll, bu güzelliği bırakıp gitmek bence delilik.. eminin bir kaç ay sonra şu an kaygı duyduğun olaya tebessümle bakacaksınn...

16 Eylül 2010 23:05

Papatyam_1984
Kapalı

Hangi birini:((( Beni ancak ölüm kurtarır. Yapacak başka birşeyim kalmadı artık. Çok çırpındım hayata tutunmaya ama nafile:(((

16 Eylül 2010 23:06

blackstorm

sen anlat biz dinleriz sıkılmadan merak etme.. hiç bir zaman ümitsizliğe kapılma

16 Eylül 2010 23:07

ikballim
Kapalı

ödeyemedin borclarınmı var sorun ne paylaşmak istermiisin bek benimm çok yakınım kendini dördüncü kattan attı ne olduu

16 Eylül 2010 23:20

Papatyam_1984
Kapalı

Ne borcu ya borcum falan yok. Çok uzun şeyler anlatmakla bitmez. Dünün bugün olan şeylerden değil arkadaşlar bu yılların birikimi olmuş artık. Dola dola yer kalmamış artık bünyem kaldırmıyor acıyı

:(((

xanax adlı ilaçla ayakta duruyorum. Bağımlılık yapmış artık bu ilaç bana.

İçki içsem acaba hiç içmedim kafama dağılır mı?

16 Eylül 2010 23:23

blackstorm

saçmalama ya hayata tutunmaya çalış bırakma kendini

17 Eylül 2010 00:11

Papatyam_1984
Kapalı

Keşke şaka yapmış olsaydım:((( Keşke saçmalıyor olsaydım ve keşke hayata tekrar hiç bişiy olmamış gibi yeniden başlayabilseydim.

17 Eylül 2010 00:14

blackstorm

başlarsın sıkma canını ümidini yitirme hemen

Toplam 76 mesaj