Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : balmumu_adam
15 Haziran 2006 18:21  

Yasaklı
Sağlık kurumları işletmeciliği mezunları artık harekete geçelim...

Sağlık Kurumları İşletmeciliği mezunu arkadaşlar artık birlik olup birşeyler yapalım. hakkımızı oturduğumuz yerden vermelerini beklemeyelim. bu konu ile ilgili bilgisi olan yada ne yapmamız gerektiği hakkında fikri olan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum...

15 Haziran 2006 20:17

makastar2
Yasaklı

selam

ben bu konu ıle cok ugrastım

ama bana verilen cevap aynen şoyle

bosuna okumuşsun arkadas

edirne ipsalada soz calısıyorum

ustune bırde 4 yıl işletme okudum

selamlar

15 Haziran 2006 20:31

dilaa44
Yasaklı

makastar2 anladığım kadarı ile sözleşmelisiniz. bildiğim kadarıyla sözleşmelilerde kendi alanın dahi olsa göreve başladıktan sonra mezun olduğun okul geçerli değilmiş ve maaş farkı alamıyormuşsun. bende 4 yıllık işletme mezunuyum. ancak sağlık kurumları işletmeciliği bize tanınan hak olduğuna göre maaş farkıda alabilmeliyiz. bence tekrar birşeyler yapmalıyız.

saygılar...

16 Haziran 2006 22:23

dilaa44
Yasaklı

herkes halinden memnun sanırım...

17 Haziran 2006 14:39

dilaa44
Yasaklı

ilgilenen yok sanırım...

17 Haziran 2006 15:26

dilaa44
Yasaklı

pes mi yani???

19 Haziran 2006 08:17

mcora

BEN SADECE BİR ÖRNEK VERMEK İSTEDİM...

arkadaşlar ben 4 yılık marmara üniversitesi SAĞLIK YÖNETİMİ bölümü 2001 mezunuyum.... bakanlık yıllar yılı hastanelerde yönetici kadrosu vermiyor...hastanelerde idari kadrolar siyasilerin 1.numaralı kullanım alanıdır....isteyen istediği kadroyu gül gibi oynatıyor...lisa mezunu sağlık memuru müdür olaur, hizmetli kadrosundaki müdür yardımsıcı olabilir vs. vs. vs..

hastane müdürü olunmaz, siyasilerce doldurulur.....ANLAYANA..

20 Haziran 2006 14:35

artul

olur arkadaşım bence YÖK e dava açalım TAZMINAT DAVASI bizleri bu bölüme geçirip oyalayıp paralaRIMIZI ALDIĞI İÇİN

21 Haziran 2006 08:34

mcora

ha işte o olur belki, adam gibi bu davanın peşinde koşulur, YÖK ünde ciğeri sökülebilir, bunlara böyle lazım...

22 Haziran 2006 10:05

gul_ates

Sevgili dilaa44 arkadaşım ben bir devlet hastanesinde sözleşmeli tıbbi sekreter olarak çalışıyorum.Burda sözleşmeli çalışan laborant arkadaşlar var. Onlar lise mezunu olarak işe başladı ama daha sonra kendi üst bölümlerini bitirdiler ve önlisans mezunu olarak maaş almaya başladılar.Ben de sağlık kurumları işletmeciliği 1.sınıf öğrencisiyim.İnşallah bizim hakkımızıda verirler.

22 Haziran 2006 15:31

mcora

off off yine boş şeyler peşinde koşuyoruz,

ben bu sağlık yönetimi mezunu değilim arkadaş,

ben düz lise mezunuyum,,,,

23 Haziran 2006 10:44

artul

TÜM SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ MEZUNLARI ARKADAŞLAR BİR ARAYA GELİP TOPLU DAVA AÇALIM YÖK E SAYGILARIMLA....

23 Haziran 2006 16:35

mcora

hele şükür bi duyan oldu.

o da yeter...

23 Haziran 2006 16:46

dilaa44
Yasaklı

hep birlikte karar verip ona göre ne yapmamız gerektiği konusunda birlik olalım.

23 Haziran 2006 17:32

guzeldunyam
Kapalı

Arkadaşlar mucadele nin YÖK Bazında yapılması çok doğru bir karar olur yani acılacaksa dava YÖK'e acılmalı.sendikalar yıllardır direkt bakanlar kurulu kararına karşı dava açtılar fakat kaybedildi malumunuz üzere..Ben'de Sağlık Kurumları İşletmeciliği Önlisans ve yine şu anda'da ( bir dönemim kaldı)yüksek lisasnsını yapıyorum ama özlük haklarımdan sadece dereceme bir faydası oldu gerisine olmadı YÖK '43 maddesindeki SAĞLIK BÖLÜMÜ OLARAK KABUL EDİLEN BÖLÜMLER İÇİNDE OLMAYAŞINDAN DOLAYI BAKANLIKLAR YÖK'ün kararına uymak zorundalar bilirkişi orası çünki...!yasal olarakta YÖK ün kabul etmesi dışında bir engel yok yani..!

24 Haziran 2006 18:23

dilaa44
Yasaklı

sanırım bu başlıktan bahsediliyordu biraz önce...

24 Haziran 2006 19:18

arslan emine

gerçekten harekete geçin benim de okul bitmek üzere.ben bitirmeden halledin şu işi

24 Haziran 2006 21:53

guzeldunyam
Kapalı

armut piş azıma düş öylemi emine:))))

24 Haziran 2006 22:25

dilaa44
Yasaklı

oh... ne alâ. şaka bir yana ben yıllardır birşeyler yapıyorum nafile. üzerine 4 yıl işletme okudum daha bir değişiklik yok. şimdi lab. mezunlarına verileceği kesinleşsin o bölümü okumayı düşünüyorum.

24 Haziran 2006 22:45

arslan emine

e napayım arkadaşlar bitiremiyorum okulu.bitirsem bende bişeyler yapıcam

06 Ağustos 2006 11:42

dilaa44
Yasaklı

bakın laboratuvar ve veterinerlik mezunları haklarını aldılar. biz ne bekliyoruz hala...

sendikalara sesleniyorum bizlere yardımcı olun...

Toplam 544 mesaj
12345678910111213»
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;