Editörler : ayşegül bgm
«5678910111213141516»

menekşegül
Aday Memur
14 Aralık 2007 09:11

centaur180 çok komiksin beni güldürdün ...bekliyoruz,sinirler geriliyor.....

king5410
Aday Memur
14 Aralık 2007 09:17

sağlık kurumları işletmeçilğini bitirdim 3 senede belki verirler diye vermediler sonra vetriner laborant bitirdim bence sende öyle yap şimidi de dikey gecişi başvurdum işletme 3 sınıf a başladım

sağlık bakanlığı unutmayın doktor bakanlığıdır biz devede kulağız onun için sonunu düşünen kahraman olamaz free olun sallayın yaşamının keyfine bakın bu dünya fani

biraz materyalist düşünmeyelim

cstts
Aday Memur
14 Aralık 2007 15:40

üak.toplanmış.başka kararları varmı bilmiyorum sonuçta toplantı yapılmış.14.12.2007 tarihli haber niversitelerarası Kurul (ÜAK) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, görev süresi gelecek hafta sona erecek olan Prof. Dr. Necmi yüzzbaşıoğlu'nun yeniden YÖK üyeliğine seçildiğini söyledi.ÜAK, Hacettepe Üniversitesi Kültür Merkezi'nde, ÜAK Başkanı ve Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Akaydın başkanlığında toplandı.Toplantı çıkışında konuşan Prof. Dr. Mustafa Akaydın, görev süresi gelecek hafta sona erecek olan Prof. Dr. Necmi Yüzbaşıoğlu'nun yeniden YÖK üyeliğine seçildiğini, Yüzbaşıoğlu'nun isminin atama yapılması için Cumhurbaşkanlığı'na gönderileceğini söyledi.

melike45
Aday Memur
19 Aralık 2007 08:22

günaydın herkese, her sabah bir haber var mı diye bakıyorum, ne göreyim bu sabah 2. sayfalara düşmüşüz. 1 ayı geçti iyi haber alalı. İnşallah karar çıkarda rahatlarız. Beklenen günün gelmesi dileklerimle. iyi günler

fatm-a
Aday Memur
21 Aralık 2007 14:14

herkesin mübarek kurban bayramı kutlu olsun bayram sonrası müjdeli haber almak dleğiğle

harunbasarik
Aday Memur
24 Aralık 2007 14:11

güncel

bekir84
Şef
24 Aralık 2007 14:12

yav bir buçuk ay oldu ne yapıyor bunlar Allah aşkına...

bir değişiklik yapmayacaklarsa bari söylesinler ona göre durum belirleyeylim.

menekşegül
Aday Memur
24 Aralık 2007 15:41

AMMA GERİLDİK BEKLE BEKLE BEKLE..........

y.kandaz
Aday Memur
25 Aralık 2007 13:38

Arkadaşlar bayramdan önceki perşembe ÜAK yazıyı YÖK e göndermiş.Konu YÖK genel kurulunda görüşüldükten sonra netlik kazanacakmış.YÖK başkanı değiştiği için işler biraz uzayabilir,çünkü genel kurul ne zaman toplanacak belli değil.Beş sene bekledik biraz daha sabredelim.İnşallah sonu hayırlı olur.

25 Aralık 2007 13:52

arkadaşlar yeni bir gelişme varmı

hakan52
Şef
26 Aralık 2007 14:11

ARKADAŞLAR BEN BU SABAH ÜAK BAŞKANI PROF DR.MUSTAFA AKAYDIN A MAİL YAZDIM KONU İLE İLGİLİ HALA CEVAP GELMEDİ BEKLİYORUM.MAİL ADRESİNİ VEREYİM HERKEZ YAZMAYA ÇALIŞSIN KONU İLE İLGİLİ TAM BİLGİ ALMAYA ÇALIŞALIM.

PROF.DR.MUSTAFA AKAYDIN

ÜAK KURUL BAŞKANI

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ

[email protected]

centaur180
Aday Memur
26 Aralık 2007 18:20

nerden değişti bu yök başkanı ya bizim için hiç iyi olmayacak mı yoksa

mtfc
Aday Memur
26 Aralık 2007 22:03

inşallah hepimiz için hayırlı olur beklemekten başka çare kalmadı

harunbasarik
Aday Memur
26 Aralık 2007 22:38

hakan52, yazdıklarını okudum ve yüzümde bir tebessüm oluştu.7-8-9. sayfalarda senin benzer davetini ben yapmıştım.sen ve bazı arkadaşlar beni "başka bir niyetim olmakla" ve "ortalığı karıştırmakla" suçlamıştınız.Yaklaşık 2 aydır bekliyoruz.DAha önce veteriner laboratuvar bölümü için bu karar anında çıkmıştı.Ben artık iyi şeyler düşünemiyorum.Eğer birşey yapacaksak bu ya şimdi, yada hiçbir zaman.Bu yüzden bütün arkadaşlarımı harekete geçmeye davet ediyorum.

y.kandaz
Aday Memur
27 Aralık 2007 09:33

Arkadaşlar ÜAK konuyu olumlu görüş olarak YÖK e bildirdi. Artık ÜAK nın yapacağı birşey kalmadı.Top artık YÖK te.inşallah onlar da olumlu karar alırlar,bizim adımıza.Aldığım duyumlara göre YÖK genel kurulu yeni yılın ilk haftası toplanacakmış,inşallah bizim konuyu da gündeme alırlar.Hepimiz için hayırlı olması dileğiyle beklemeye devam...

menekşegül
Aday Memur
27 Aralık 2007 11:05

y.kandaz arkadaşımıza katılıyorum ÜAK olumlu karar almış zaten ÜAK 'ya mail atmaya gerek yok.Birşey yapılacaksa YÖK'e ocak ayının ilk haftası yapacakları kurul toplantısında bizim konumuzuda görüşmeleri için mail atabiliriz ......

COK HEYECANLIYIM!!!!!!!!!

İNŞALLAH OLUMLU KARAR ÇIKAR...

27 Aralık 2007 12:07

sağlık kurumları idareciliği sağlık ta bir üst ünvan sayılıyor ama işletmeciliği sayılmıyor.bu doğru bir karar.

nazhan
Aday Memur
27 Aralık 2007 17:06

aydemirözkan sağ. kurumlerı işletmeciliğinin üst öğrenim sayılmaması neden doğru bir karar?sen bu konuda mağdur değilsin galiba

harunbasarik
Aday Memur
27 Aralık 2007 19:46

nazhan bırak. Tuzu kuru olanlar konuşuyor.ben inanıyorum ki; bazı arkadaşlar kendi yazdıklarına kendileri bile inanmıyor.Sadece artık ayrıcalıklı ve farklı olamayacakları için sıkıntıları var.Kendi aleyhlerine karar çıktığı zaman nasıl zıplamış ve mağdur oluyoruz, demişlerdi.

seno80
Şef
27 Aralık 2007 19:52

bende bu bölümün mağdurlarından biriyim.ilk dms ile tayinim çıkınca ankara üniversitesi 2.sınıfta okulu bırakmak zorunda kaldım.daha sonra bu bölümü kumaya aşladım fakat maaş ve dereceme etki etmeyince bıraktım bu bölümü hem de sadece 2 dersim kalmıştı okulu bitirmeme.şimdi lab. veteriner sağlıktan mezun oldum.umarım en yakın zamanda bu hakkınızı alır bu bölümü boşu boşuna okumamış olursunuz..sağlıcakla kalın..

Toplam 544 mesaj
«5678910111213141516»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi