Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : balmumu_adam
29 Eylül 2010 17:14  

lise mezunu hemşireler kaç puanla atanıyor bilen var mı???

merhaba arkadaşlar kardeşim lise hemşirelik son sınıf öğrencisi aynı zamanda kpss ye hazırlanıyor. lise mezunu hemşirelerin kaç puanla nereye atandığını merak ediyoruz bilenler paylaşırsa çok sevinirim

29 Eylül 2010 21:40

ARABAM MAZOTLU

bu devirde halen lise mezunu hemşiremi atanıyor ya deneyimsiz ve bilgisiz hemşireler çoğaldı bu yüzden

30 Eylül 2010 17:25

odynagihan

evt atanıyor benim arkadaşım son tercihlerde 67 puanla istanbula atandı. hayırlısı olsun kardeşiniz için inş..atama bekleyen herkes için bende dahil...

01 Ekim 2010 00:16

ya.min

odynagihan tesekkur ederim bi fikir verdiğin için...lise mezunu hemşire demek deneyimsiz ve bilgisiz demek değildir belki eskiden öyledir tam hakim değilim geçmişe ama şu an benim kardeşim pratikte çok iyi üniversitelerde hemşirelik okuyan arkadaşlarımdan daha bilgili ve başarılı tecrübelerimle söylebiliyorum bunu... ayrıca bu işin devamı da var yani üniversitesi.. çalışmak eğitime engel değildir...

01 Ekim 2010 15:36

erdenar
Kapalı

ulan işiniz gücünüz üniversite mezunlarına çamur atmak başka bi halttan anladığınızda yok zaten.Üniversite mezunlarından daha bilgili(!) olan kardeşine de başarılar dilerim

01 Ekim 2010 16:53

TokatliAsim

bu işin universitelisi daha iyi bılıyo diye bır kanun yok bırader...var bızdede universite mezunu arkadaşlar ama gelde gör...bu iş kendinı yetiştirmekle alakalı sanırım bırazda....okuyana laf edenımız yok..okuyana saygımız da var elhamdülillah....lakın okuduğu ile amel etmeyenler yani okudukları öğrendikleri kendilerine birşey katmamış arkadaşlaradır lafımız...oda saygı sınırları içerisınde olur ancak...ALLAH ıslah etsın...çalışmalarınızda başarılar diliyorum....

01 Ekim 2010 21:44

ya.min

bahsettigim insanlar üniversite mezunu değil sevgili(!) erdanar...üniversite öğrencisi... dikkat ettiysen okuyan dedim ve de pratikte dedim.. ve bende üniversite mezunu bir öğretmenim eğitimin gücünü azımsayacak kadar kör cahil değilim...ayrıca bi insana ulan diyecek kadar da terbiye yoksunu değilim her şeyin ötesinde kendine layık sıfatlarını sana iade ederim.........insan olmak için üniversite mezunu olmak gerekmiyo ama bazıları için o bile yeterli olamıyo malesef...Allah herkesin kalbine göre versin...

Toplam 6 mesaj
ANKET
'Makul şüphe' üzerine polisin arama yapmasına izin veren tasarıyı;