Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : yumurcakTürkçeci0505
05 Ekim 2010 21:45  

Kapalı
vekaleten Müdür Baş Yardımcılığı görevi

Arkadaşlar ben yatılı bölge okulunda vekaleten müdür baş yard.bakıyorum.alacağım ek dersle ilgili değişik yorumlar var.bu konuda bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum acil

05 Ekim 2010 22:39

-ağyar-
Kapalı

başmüdür yardımcılığı atamalalarında gerekli şartlardan biri de, bir senelik asaleten yöneticilik yapmış olmak gerekmektedir. bu çerçevede vekaleten yapılan görevlendirilmelerde y.ib.o'lardaki müdür baş yardımcılığı (30 saatlik) ek dersi alabilmek için asaleten görev yapmış gibi düşünülüp daha önce bir senelik asaleten yöneticiliğinizin olması gerekir.aksi durumda 3 senelik öğretmenseniz 22 saat ek ders alırsınız.öğretmenlik süreniz daha az ise 18 saat alırsınız.(haftada...)

05 Ekim 2010 23:42

osman 21
Kapalı

-ağyar- öncelikle teşekkürler nihayet bir anlayan çıktı beni.Hocam ben 1 eylül 2008'den itibaren kadrolu müdür yardımcısıyım.ben bunları böyle biliyorum (sizin anlattığınız gibi) da ilçe milli eğitim ve bazı ......anlatamıyorum.bana yönetmelik,genelge vs.yardımcı olacak dokümanları söylerseniz sevinirim

05 Ekim 2010 23:58

my2000

Hocam yöneticilik süreniz tutuyor.

Müdürbaşyardımcılığı kadrosuda boşsa eğer 30 saat ek ders alırsınız.

Dikkat etmeniz gereken husus valilik oluru alınırken VEKALETEN ATAMA diye olurun çıkması.GÖREVLENDİRME diye çıkarsa 30 saat alamazsınız.Hatta 18 saate düşer ücret.Çünkü her türlü görevlendirmeye 18 saat ödenir.Çıkan onaya bakın vekaleten atama diyorsa 30 saat üzerinden alırsınız.Görevlendirme diyorsa ilçeye şöyle bir dilekçe yazın.

..........okul müdüryardımcısı iken .......okuluna müdür başyardımcısı olarak görevlendirildim.1 Eylül 2008 tarihinden itibaren asaleten müdür yardımcısıyım.Müdürbaşyardımcısı şartlarını taşıyorum.Müdürbaşyardımcılığı görevlendirmemim VEKALETEN ATAMAYA dönüştürülmesi hususunda gereğinin yapılmasını arz ederim.

Toplam 3 mesaj