Editörler : Pangaea
06 Ekim 2010 16:14

2.öğretinde okuyan 1.öğretimden ders alabilir mi ?

2.öğretimden bir bölüm yazacam ama yeni acılmış 2.sınıfı yok 1.öğretimi var

4 derstenmuaf olucam 2 ders kalıyor acaba gündüzden 2 sınıf dersi alabilir miyim

ERciYES38-38
Şube Müdürü
06 Ekim 2010 16:18

bilgisi olan varmı sadece 2 derse mi gidecem nasıl alacak acaba

nazblue
Memur
06 Ekim 2010 16:34

hocam öğrenci işlerini arasan daha sağlıklı olmaz mı? :) yasal olarak 2. öğretimler 1. öğretimden ders alamazlar sadece özel bi durum var ise ( rahatsızlık, yolculuk, memuriyet vs) dersin hocasıyla görüşür hoca müsade ederse 1. öğretimlerle derse girebilirsiniz.ama sizin anlattığınıza göre durum baya bi istisnai durum,2. öğretimini açan zaten bi yolunu dşünmüştür.en kötü ihtimalle siz mecburen 1. öğretimden ders alırsınız.ama en sağlıklı bilgiyi öğrenci işleri verir saygılar

sellam_sinif
Kapalı
06 Ekim 2010 16:39

yasal olarak dekanlığın iznini alarak istediğin dersi birinci öğretimlerle alabilirsin ama dekanlık o izni kolay kolay vermez.ama açılan ders yok dersen verirler bence.

bende 2.öğretimdim ve ful 1.öğretimle ders almak istiyodum yapmadığım şey kalmamıstı ve iznide vermemişlerdi ama arastırdığım kadarıyla verme yetkileri var.

ERciYES38-38
Şube Müdürü
06 Ekim 2010 20:00

güncel

mağdurlar.net
Yasaklı
06 Ekim 2010 20:09

ben 1. öğretimken almıştım 2. öğretimden

darkprog
Aday Memur
06 Ekim 2010 20:13

Hocam ben MARmara mezunuyum 2. sınıfta benım 2 tane dersim çakıstı ve ben 1. sınıfa aıt olan dersı alamayacagım sozlendi. Bende bolum sekreterlıge bı dılekceye yazdım 1. sınıf dersım ıle su dersım cakısıyor bunu 2. ogretımden almak ıstıyrum diye. Dılekcem kabul oldu ve bana dersi verdiler.2. ögretımden çakısan 1.sınıf dersımı aldım.

Ancak bu unıversıte fakulte ve blum olarak degısır.Ögrenci işleri pek ilgilenmemisti benle ozaman ben bızım hocalara sormsutum onlar bu aklı vermıslerdı bana

ERciYES38-38
Şube Müdürü
06 Ekim 2010 20:24

bende çakışma yok bulundum şehirde 2 ogretim yazacam daha oncede eğitim bitirdim 4 ders ortak 2 ders 4 kredi alabiliyorum gerisi 2 sınıf yok 2.ogretim

1.ogretimde var 2 sınıf ordan ders almak istiyorum bakalım nasıl olacaksa

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi