Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ulashyani diyorsun ki
«178179180181182183184185186187188189»
07 Mart 2012 16:16

ArabamVarBenim

ev ziyarettinde erkekler ne giymeli, takım elbise abeest mi olur sizce. Bi de ailemizde evde bulunmalı mı? bu arada neo sende çökerttin bankayı 8) millet işsizlikten kırılıyor olmasa kimse girmezdi bu kadar olaydan sonra bu bankaya 8)

07 Mart 2012 21:20

sinerjetik

ev ziyareti için ne kdr zaman sonra aranırız acaba bilen varmı

07 Mart 2012 21:52

yessa

"eheheh bu ve türev cevapları bekliyordum zaten. blah blah blah... sıkıldım cevap veremem. verilen cevaplar da irrasyonel zaten. herneyse..." bu aday nasıl uzman yardımcısı olmasın ki?. "türev" diyor sonra "irrasyonel" diyor, hadi bilemedin en kötü "blah" diyor.

şurda iki satır yaşanan tecrübelerden faydalanmak amacıyla alanında bulunan tek foruma okuma, bilgilenme amacıyla giriyorsun, sonra ipe sapa gelmez münakaşalar bıdı bıdılar çıkıveriyor insanın sürekli karşına.

07 Mart 2012 22:23

rüyass
Kapalı

arkadaşlar nick değiştirip yazmayın. ne demek istediğini de anlamadım zaten. benim yazdıklarımı tekrarlamışsın sadece. konu nedir ? cidden? saldırıya mı geçtin, yok sa kelimelerin anlamını mı çöcmeye çalıştın? konu nedir??????? :) belli ki sinirin bozulmuş. ama cidden gerek yok. sıkıldım. konu kapansın, her kim üzerine alınmış, canı sıkılmışsa, kusura bakmasın.o gün yazılan yorumlar çok komik gelmişti, kendimi tutamadım. ama cidden şimdi üzüldüm. lüzumsuz bir durum olmuş orda. tekrar kusura bakmayın.

gelelim önemli konulara;

sinerjetik;

geçen yıl uzman yard. olarak atanan arkadaşım, kendisinin 8-9 gün sonra arandığını söyledi. tahminimce envanter test için verilen sürenin bitiminde biz de aranmmaya başlayacağız.

07 Mart 2012 22:43

hamayuba

arkadaslar ilanda sınav gunu itibariyle 1 yıl tecilli olmak gerekiyodu benm tecilim o kadar degil sizce mulakatta sorun olurmu ?

07 Mart 2012 22:56

maçabeyi

arkadaslr ben ev mülakatı olacagını sanmıyorum eger olsaydı sınav sonucunun ustunde belirtirlerdi ön mulakat diye cunku müfettislik sınavında belitmişler

07 Mart 2012 23:03

illettenmucerret

biran once su mulakat tarihlerini aciklasalar keske..

07 Mart 2012 23:07

İşte budur

emre88

ben güncel ekonomiyi aşağıdaki sayfadan takip ediyorum. bi de vakıfbank mülakat süreci hakkında bilgi vermişler sayfada... nete girince bakarsın aşağıdaki linkten

www.ekonomidunyam.blogspot.com

....

07 Mart 2012 23:51

Puisi

işte budur site senin galiba açıkca söyleyebilirsin:) güzel olmuş eline sağlık

08 Mart 2012 08:34

sezen123456789

maçabeyi,

ben dün bir uzman yardımcısıyla görüştüm o da bir hafta içerisinde müfettişin arayıp geleceğini söyledi kesin bi hafta içinde mi gelir orasını bilemiyorum tabi..

08 Mart 2012 12:31

endkerem

.

08 Mart 2012 13:51

kürkmantolumadonna

mrb arkadaşlar öncelikle kazanan arkadaşları tebrik ediyorum, geçen sene yaşadıklarımı hatırlattınız bana:) heyecanınızı çok iyi anlıyorum.

dil tazminatı ile ilgili sanırım bir sıkıntınız var, kpds ve toefl belgesi olmayanlar dil tazminatından yararlanamıyor.

hepinize bol şans.

08 Mart 2012 13:55

rebrov

yessa ne güzel yazmışsın öyle:):)

08 Mart 2012 14:55

sinerjetik

kürkmantolumadonna

dil tazminatlarının brüt 400 ve 800 oldugunu biliyoruz ama net herkes başka soyluor kesin bilgin varmı bukonuda

08 Mart 2012 14:58

ipticenko

çok yakınlarda ev ziyareti tecrübesi yaşadım.Takım elbise giyilirse iyi olur ancak giymek istemiyorsanız da keten pantolon gömlek giyilirse karşındaki insana saygı açısından iyi olur.İçerik olarak evinize gelen müfettiş evraklarınızı alıyor genelde yaşantınızla ilgili sorular soruluyor.Ailenizle sohbet ediliyor.Öyle sıkıştırıcı bir ziyaret olmuyor ancak tabiki hal ve hareketlere dikkat edilmelidir.

08 Mart 2012 15:31

sezen123456789

ipticenko

ne evrakından bahsediyorsun ben pek anlamadım o kısmı tam olarak ?

08 Mart 2012 15:38

ipticenko

diploma aslı resim kpds belgesi vs.

08 Mart 2012 16:42

rüyass
Kapalı

kürkmantolumadonna ( bu arada harika bir kitaptır bu).

forumun ilk sayfasından son sayfasına tamamen okuduğum için senin yazdıklarını da okumuş bulunuyorum. sizin heyecanınızı bende forumdan okuyarak hissetmiştim. tavsiyelerin neler? ev ziyareti ve mülakat için? benim kpds dil belgem var ( muaftım zaten), 90 üstü olunca mı 800 tl alınıyor? ipticento, evde takım kıyafet önerdiğinden emin misin? ben çok kararsız kaldım bu konuda. şayet daha uygunsa bende giyinmeyi düşünüyorum ama sanki takım elbise dışında yine klasik görünecek bir kıyafet giyinmek daha mı uygun olur?

08 Mart 2012 16:56

rüyass
Kapalı

arkadaşlar merak ettiğim diğer bir konuda, ikinci bir dil biliyorsak o dilden kpds puanı 70 üstüyse , onun içinde dil tazminatı alınıyor mu?

08 Mart 2012 17:07

mension

Bankanın dil tazminatına hak kazanabilmek için kpds veya toefl belgesinin son bir yıl içinde alınmış olması gerekiyor mu? Ben dilden muaftım lakin puanın üzerinden nerdeyse 1,5 sene geçti.Bankanın dil tazminatı eğer son bir sene içindeki kpds veya toefl belgeleri için geçerliyse ona göre puanı güncellemek gerek.Kısmet olur da çalışmaya başlar ve dil tazminatına hak kazanırsak bu tazminat 5 sene için geçerli oluyor diye biliyorum.

Toplam 7551 mesaj
«178179180181182183184185186187188189»
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?