Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ya umutlarda biterse
03 Kasım 2010 20:13  

e-devlet www.turkiye.gov.tr şifre çilesi nedir?

Ssk hizmet dökümümü www.sgk.gov.tr den alayım dedim. ama yeni uygulamaya göre artık kişisel bilgiler artı www.turkiye.gov.tr den sisteme giriş yapılarak alınabilecekmiş. Ama şifre PTT den 1 lira karşılığında parası hiçbirşey ama sadece belli başlı PTT şubeleri verebiliyor. İşten izin alıp şifre veren PTT mi arayacağız e-maile bir onay kodu gönder tc ile giriş yap ama yok ne kadar komikkendi bilgilerme giremiyorum yani şifre veren bir PTT şubesi bulmadan SSK dökümü yok bana nerede teknoloji

04 Kasım 2010 02:10

jankan
Yasaklı

slm kardes

bende hizmet dokumune bakacaktım artık olmuyomuş

bende ptt den e devlet şifresi aldım

gayet güzell , tavsiye ederim her ptt de olması gerek.

04 Kasım 2010 15:59

kannascı

PTT'den şifre almayla bitmiyor.

1)Şifreni unutmayacaksın.

2)Şifreni 3 sefer üst üste yanlış girersen bloke oluyor.

3)Üç aylık periyotlarla şifreni değiştireceksin.

4)En çok gerektiğinde e-devlet çalışmayacak ve bir sürü günah kazanacaksın...

04 Kasım 2010 20:24

jankan
Yasaklı

saglık olsun sizde şifrenizi bi kenara yazın

29 Kasım 2010 22:31

land87

ben şifre almıştım ama belli süre sonra şifremle giriş yapamıyorum yeniden şifre almam gerekiyomuş onlira istiyolar resmen bizi dolandırıyolar ya.... durup duruken şifre hata veriyo sonra nette araştırdım bi çok kişide aynı sorun varmış

30 Kasım 2010 14:30

Bilm-i Yorum

site zaten doğru düzgün çalışmıyor ki yakında çöker..

30 Kasım 2010 20:47

fadex

Bu sitede çok güzel bir konuya değinilmiş,alt yapısı umarım sağlamdır bu durumda milyonlarca kişinin bilgileri tek yerden bakılacak.

Siteyi ve konuyu incelemenizi öneririm,sgk ve bağkur hakkında çok güzel bilgiler mevcut..

http://www.ssksorucevap.com/ssk-hizmet-dokumu-icin-e-devlet-uygulamasi-sistemi-tikadi

Bu da Site adresi

www.ssksorucevap.com

05 Aralık 2010 18:12

sato38

Türkcell veya Avea mobil imza ile e-devlete giriş yapabilirsiniz

aylık 5 lira ücreti var.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/servisler/aveamobilimza/index.shtml?pagemenu=servisler.islemler.aveamobilimza

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/servisler/hayatinizikolaylastirin/Turkcell_mobil_imza

06 Aralık 2010 01:10

jankan
Yasaklı

altyapısı sağlam değil ama ...

13 Mart 2011 22:16

vuslat_99

site doğru düzgün çalışmıyorki.ne biçim iş yapıyorlar.bilgiye ulaşamadıktan sonra ne apayım böyle hizmeti.mobil imzadan ücret alıyorlar,yenilemeden de.yenilik milleti soymak.

15 Mart 2011 15:24

Zagors
Yasaklı

şifreyele neler yapılabili-yor?

hanig bilgilere ulasabilioz

22 Mart 2013 23:34

yükselelma

e devlet şifre sorunu

22 Mart 2013 23:36

yükselelma

beyler gecenleri sifre deyiştim kabul etmedi gorundu sonra eski şifre ile girim dedim hata verdi tek

24 Mart 2013 14:00

sosyopatalog
Kapalı

beyler gecenleri sifre deyiştim kabul etmedi gorundu sonra eski şifre ile girim dedim hata verdi tek

yükselelma, 1 yıl önce - Alıntıya git

3 ayda bir şifre değiştirmek gerekiyor değiştirmemişseniz gidip 10 tl verip yeni şifre almanız gerekiyor.

Toplam 13 mesaj
Grup Vizyon