Editörler : swat3410
04 Kasım 2010 11:27

Aday polis memuru es tayını

meslektaslarım aday polıs memuruyum esımde 3 yıldır ardahan hanak ıcesınde sozlesmelı ogretmen ben es durumundan tayın ısteyebılır mıyım?bılgısı olan arkadaslarım lutfen cevaplasın sygılar selamlar

not:nıkahı yenı yaptım.

matematikci1029
Aday Memur
04 Kasım 2010 11:40

aynı durumda olan arkadaşımın eşide hangi ildi hatırlamıyorum sözleşmeli hemşire olarak görev yapıyordu... nikahı yapar yapmaz hemen tayini yaptırdı..

milli selamet
Şube Müdürü
04 Kasım 2010 11:56

kardesm tesekkur ederım

sweet_cop
Şef
04 Kasım 2010 12:47

2 ay sonra asaletim tastik oluyor... nişanlım kadrolu zabıt katibi yanına niye tayin isteyemiyorum...

sorangefi
Kapalı
04 Kasım 2010 20:03

İsteyebilirsiniz ve hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadan da yanına gidebilirsiniz eşinizin.Hatta bu işlemin çok daha hızlı olmasını istiyorsanız 2 gün izin alırsınız Ankaraya evraklarınızı kendiniz götürüp imzalatırsınız.Siz daha görev yerinize gelmeden tayininiz gelir.Hayırlı uğurlu olsun.

060107
Şef
06 Kasım 2010 21:01

Aday memurluk kalkmadan eş durumu tayini yapılamaz diye biliyorum, olur demişsiniz?

dadıezel2
Memur
07 Kasım 2010 14:26

Kura çekilmeden bir ay önce eş durumu belgelerini (Çalıştığım yerden onaylı belge, evlilik cüzdanı aslı ve fotokopisi)tamamlayarak Pomem'e teslim etti. Kura çekmesine rağmen, o gün dilekçe vererek eş durumu tayinini kullanmak istediğini belirtti ve direk bulunduğum şehre geldi.

pdr2325
Aday Memur
07 Kasım 2010 16:12

slm arkadaşlar benim de acil bilgilerinize ihtiyacım var.Benim eşim de özel harekatcı ve göreve yeni başladı yani asaleti henüz tasdik olmadı.ben de sözleşmeli öğretmenim.eşimin asaleti Temmuzda tasdik oluyor.olur olmaz tayin isteyebilir mi?yani özel harekatcıların mevzuatı değişik mi yoksa tüm polislere verilen haklar onlar için de geçerli mi.Ö.harekatçıların mevzuatının farklı olduğunu söylemişlerdi.yardım edeseniz çok sevinirim.iyi günler.

pdr2325
Aday Memur
07 Kasım 2010 16:17

bir de eşimin tayini olursa yine ö.harekatçı olarak verirler mi?Yani kadroya verilme ihtimali var mı?

ilkmat2110
Memur
08 Kasım 2010 13:29

arkadaşlar ben kadrolu öğretmenim nişanlım polis adayı, eğer o okuldayken nikah yaparsak adaylığı kalkmadan benim olduğum yere tayin isteyebiliyor mu yoksa ben mi onun yanına istemek zorundayım? dadıezel dediğine göre kurada çıkan yere gitme zorunluluğu yok yani kurada çektiği yerin hizmet süresini tamamlamak zorunda değil mi tayin istemek için?

lütfen yardımcı olur msusunuz bu konuda halen araştırıyorz ama bi sonuç alamaadık. dadıezel okursan lütfen cevap yazar msın sizin tayin ayrıntılı olarak nasıl oldu?

hangi devlet memuru olursa olsun adaylığı kalkmadan tayin isteyemiyor diye biliyordum.

ilkmat2110
Memur
08 Kasım 2010 13:35

pek yardımcı olan yok editörlerim siz bari yardımcı olun bizlere lütfen çok önemli

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi