Editörler : oto-danisman-expert

yiğidomm
Kapalı
07 Ocak 2011 14:50

""sen de doğu yüzü görmemiş karargahta yan gelip yatanlardansın.""sözü sana ait değilmi tılsım 37

ya ne yazdığını bilmiyormusun ...karargahlar o kurumun beynidir ben şimdiye kadar karargahlarda yatan insan görmedim.özellikte tsk da ayrıca karargahlarda sivil memur çalışmıyor mu ?senin tezine göre onlarda yan gelip yatıyor..yok ben onların kafalarını kaldırmadan saatlerce çalıştıklarını hergün görüyorum...benim tüm yazdıklarımı incele senin yazdığın mantıksız yazılara istinaden karşılık olarak yazdım onu bile anlamadın unutmadan tıbbi yardım al derken sen bir psikiyatriste git demek istedim sen onu bile anlamadın.çünkü sen de anlama sorunu var.

ayrıca bu formda senden başka muhalefet eden kimse yok çünkü herkesin okuma yazması var benim yazılarımda sivil memurları eleştiren bir kelime dahi yok herkes bunu anladı ama bir sen anlamadın.

YİNE tekrarlıyorum formu açıp kendini" sözleşmeli er" kavramıyla kıyaslayan onların alacağı maaş üzerinden kendine pay çıkaranlara tepki gösterdim "sivil memurun er kadar değeri yok "diyen kokuşmuş zihniyetteki insanlara tepki gösterdim " sivil memurluğu beğenmeyip er le kendini kıyaslayanlara dedim ki "o zaman sen de gel er ol dedim" kötümü etmişim.bak adamlar hatalarını anladı formda daha bir tek yazıları dahi yok.

benim hiç bir yazımda sivil memurların özlük haklarını düzeltmek hata olur varsın böyle devam etsin diye bir şeye rastlayamazsın o benim haddime bile değil ancak rütbeliyi eleştirip yan gelip yatıyorlar (karargahtakiler çalışanlar için demiştin ya) ona istinaden senin zihniyetindekileri değil tsk ya almak kapısından geçirmemek lazım dedim.ayrıca benim sivil memurlar için düşüncemi anlaman için 1 sayfadaki yorumlarımı okuman yeterli. ben senin özlük haklarını senden daha iyi biliyorum o konuyuda kafana takma "

hadi meseleyi uzatmanın bir anlamı yok kal sağlıcakla

burak.4646
Aday Memur
14 Şubat 2015 16:43

sözleşmeli er olanlar eşleriyle aynı uzman çavuşlar gibi birlikte bi evde kalacaklar mı

Toplam 42 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi