Editörler : crops35
22 Kasım 2010 15:16

g.i.h. sınıfında v.h.k.i. kadrosundaki memura T.h. sınıfında bir teknikerin yapacağı görev verilirmi

G.İ.H. sınıfında V.H.K.İ. olarak görev yapmaktayım. Yaptığım görevle ilgili hem Bilgisayar ortamında yazılması gereken yazılar var hem de teknik bilgiyi gerektiren konular var. Görevimle ilgili teknik hususlarda dairemizde çalışan ve teknik hizmetleri yapan arkadaşlar olduğu halde birimimizde teknik elaman yoktur. Müdürlüğümüzde ben v.h.k.i. olarak bana verilen görevle ilgili bilgisayar ortamında yazılması gereken yazıları yazıp kiralama dosyasını hazırlayıp kiralama yapılmak üzere encümene havale ediyorum.

Birimimdeki işle ilgili olarak mahkemeye intikal etmiş bir dosya var ve burada Unvanımın teknik unvan olmaması nedeniyle bilgim olmadığı gibi teknik konulara salahiyetim de olmadığı halde beni de sorumlu tutuyorlar.

Sizden ricam böyle bir konuda mahkemelerce memurun sınıfı dışında çalıştırılamayacağı, çalıştırılıyorsa da bu konulardan doğan aksaklıklarla ilgili sorgulanıp sorgulanamayacağı hususunda alınmış bir karar varımıdır?

Yardımcı olursanız sevinirim.

nzn.
Kapalı
23 Kasım 2010 10:19

ah ah o hepimizin başındaki bir dert

kaya014
Aday Memur
23 Kasım 2010 11:01

Arkadaşlar yakında mahkemeye savunma verecem. Konuyla ilgili bilgisi olan varsa Allah rızası için yardımcı olsun.

kaya014
Aday Memur
25 Kasım 2010 11:37

gncl

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi