Editörler : F16 Gökçen
24 Kasım 2010 13:56

LC Waikiki Yetiştirilmek Üzere Yeni Mezun Sınavı

LC Waikiki den mesaj gelen arkadaşlar bu konu hakkındaki tüm bilgi ve birikimlerimizi bu başlıkta paylaşalım.

Yetiştirilmek Üzere Yeni Mezun Sınavı 28 Kasım 2010 Pazar günü ?Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi?nde yapılacaktır. (Ataköy Yerleşkesi Airport Alışveriş Merkezi yanında yer almaktadır.)

turself
Aday Memur
24 Kasım 2010 14:06

bu sınava daha önce girmiş arkadaşlar tecrübelerini aktarabilirse bizler için çok faydalı olacak.

turself
Aday Memur
24 Kasım 2010 14:11

bu sınava katılacak olan kimse yok mu? herkes mağaza yöneticiliğine başvurdu sanırım :) bu arada internetten üzerinden kayıt yaptırmak için son 3 saat ilgilenenlere duyurulur..

angelica35
Şef
24 Kasım 2010 14:16

nereden basvuruluyor??

turself
Aday Memur
24 Kasım 2010 14:22

angelica daha öncesinde kariyer.net ten başvuru yaptıysan mesaj göndermiş olmaları lazım. eğer o mesajı aldıysan temaonline.com/s adresine girip başvurunu yapabilirsin.

angelica35
Şef
24 Kasım 2010 14:31

turself

teşekkür ederim ben mağaza yöneticiliğine basvurdum ama buna basvuru yapmamıştım.yeni ilan sandım. bu sınav sadece istanbulda mı yapılıyor acaba bilgin var mı?

turself
Aday Memur
24 Kasım 2010 14:52

angelica

evet bu sınav sadece istanbulda yapılacak. sanırım mağaza yöneticiliğine oranla daha az başvuru var bu sınava sebebi de ilave olarak ingilizce sınavının yapılacak olması diye düşünüyorum.

duyq
Aday Memur
24 Kasım 2010 15:23

sınava bende katılacağm.inş. herkez için hayırlısı olur:)

24 Kasım 2010 18:35

bende giricem sınava arkadşlar,işle ilgili açıkçası çok bi fikrim yok,kariyerden bodoslama yapılmış bi başvuruydu:)

pazargünü sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki oturum yapılcakmış, hangisine girceğimiz yarın bize bildirilcekmiş. bölümden oluşuyomuş sınav,son aşama kişilik envanteri opsiyonelmiş isteyenler katılcakmış.

ik ile görüştüm bugün,onlardan aldığım bilgiyi aktarıyorum

dudi.53
Aday Memur
25 Kasım 2010 20:10

benım aldıgım duyuma gore sınav ales dgs soruları gıbı olacakmıs artı kompozısyon yazmamız ıcınde konu verılecekmıs bence kolay bır sınav olmayacak bu arada umranıye tepeustunden gıdecegım ulasım nasıldır bılgısı olan var mı

ozzgecan
Memur
27 Kasım 2010 01:11

Arkadaşlar temaonline sitesinde kayıt yapmadan once ilk girdiğinizde,sınav şekliyle ilgili şunlar yazıyordu, şekil,yetenek becerisi alese benzer sorular,ingilizce sınavı,kişilik envarteri.. ben bunlar dısında KOMPOZİSYONLA ilgili bir yazı okudugumu hatırlamıyorum.Bence daha oncekı sınavlarda olmuş olabılır kompozisyon yazma,ama bizim gireceğimiz sınavda olacağını sanmıyorum.

ozzgecan
Memur
27 Kasım 2010 01:14

Daha önce Lcwaikiki,yetiştirilmek üzere mezun gibi bir alım yapmışmıydı? giren ydaa tecrube eden varsa bildiklerini lutfen paylassın..tanıdıkları olan varsada calısma sartları hakkında bılgı yazarlarsa cok sevınırım. Herkese başarılar arkadaslar..

spkr
Aday Memur
27 Kasım 2010 22:02

arkadaşlar ben de bugün sınava girdim.sınav gerçekten cok basit.30 tane tamamen dikkate dayalı soru var.matematik türkçe falan tarzı değil.ve kişilk envanteri testi var.yani cok kolay.

yarın sınava girecek arkadaslara başarılar...

ozzgecan
Memur
29 Kasım 2010 13:20

spkr galba senin girdiğin,mağaza yöneticiliği sınavı,giren arkadaslar bilirler bize 3 saat süren,ingilizce sınavı 45 dk,diagrametrik seriler sınavı,sayısal ve sözel anlama ve değerleme sınavı yapıldı,kültür ünide girdim ben Ataköy'de.. Sınav hakkında,nasıl gectı arklar? Sonucları beklerken Bilgi paylasmaya devam edelım..

sinem7
Aday Memur
30 Kasım 2010 10:55

slm arkadaşlar ben de pazar gunu kültür üni.de sınava girdim ing., diagramatik, sayısal ve sözel sorulardan oluşan bi sınavdı ama şu kişilik envanteri kısmını anlayamadım acaba farklı başvurular yaptgmz için mi kişilik envanterini yapmadık biz ???

bu arada ingilizce sınavının sadece seviye belirleme sınavı oldugunu söylediler ama cok kolay bi sınavdı.sınava giren 1300 kişiden sadece 50 kişi işe alınacakmış sınavı geçmek bi kenara sonraki mülakat aşamaları cok zor geçicek sanırım..

tinypoole
Aday Memur
30 Kasım 2010 12:08

Bende pazar günü yeni mezun sınavına girdim. Sanırım kişilik envanteri mağaza yöneticiliği sınavına girelere yapıldı, bize yapılmadı.

Bende 1000 kişi olarak biliyorum sınava kayıt yaptıran kişi sayısını ama bunların içinden de muhakkak sınva girmeyenler olmuştur. Genelde bu tarz sınavlarda baraj %60-%70 olur yani ilk 300-400 ün içinde olmak gerekiyor mülakata çağırılabilmek için.

Sinem7 sana katılıyorum, diğer aşamalar sınavdan daha zor olacak.

Bakalım cuma gününe kadar yetiştirmek istiyorlarmış sonuçları, en pazartesi denildi bize.

nashh
Aday Memur
30 Kasım 2010 20:11

ilk aşamada 100kişi çağırcaklarmış arkadaşlar ,sınavdaki ik görevlisine sormuştum

tinypoole
Aday Memur
01 Aralık 2010 15:18

Sadece 100 kişi çağıracaklarsa işim zor :(

sinem7
Aday Memur
02 Aralık 2010 12:41

arkadaşlar bana bugün tema insan kaynaklarından kişilik envanteri uygulaması gönderildi mail olarak benden konuyla ilgili bilgisi olan var mı acaba??

dudi.53
Aday Memur
02 Aralık 2010 13:56

bana maıl gelmedı sanıırm sınavı gecemedım

tinypoole
Aday Memur
02 Aralık 2010 14:06

Mağaza yönetiğili konu başlığı altında Cap!tol nickli arkadaşımıza da gönderilmiş kişilik envanteri, bana gelmedi mail.

Ben sayısalın hepsini yetiştirmemiştim zaten, olumsuz sanırım benim.

Toplam 1083 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi