Editörler : supporters.
«789101112131415161718»

_goksugüzel_
Yasaklı
18 Ocak 2011 15:56

alım yapmak için 65*66 arası iyi bir aralık.

Kankim Kim
Memur
18 Ocak 2011 20:19

İster düşsün ister çıksın. Uzun vadede kâr edeceği kesin. Para elimde durursa çarçur ediyorum. Bugün 67,71'den 25 gram aldım. Uzun vadeli yatırımcı olduğum için zarar edeceğimi sanmıyorum.

hkn_zz
Aday Memur
18 Ocak 2011 20:37

Şöyle söyliyeyim arkadaşlar 3 yıllık öğretmenim ne zaman altına yatırım yapacak olsam etrafımdaki insanlar çok yüksek alma dedi bende cesaret edip alamadım hep düşmesini bekledim:) geçmişe yönelik atın fiyatlarını incelediğimde eğer etrafımdaki insanları dinlememiş olsam en kötü olasılıkla biriktirebildiğim paranın yüzde 50-60 ı fazlası elimde olacaktı kimse yanlış anlamasın keşke demiyorum alayımmı almayayımmı diyen arkadaşlara söylüyorum uzun vadeli düşünüyorsan al kardeşim toprağın altına gömsen para belli bir süre sonra erir gider ama altını yine aynı şekilde bulursun altın alıpta zarar eden arkadaş var mı ben görmedim bu sebepten ben altının ne kadar olduğuna pek bakmıyorum şu an gramı 67.65 civarında bence fena değil fazla değil 2 hafta önce 71.5 tu düşünüldüğünde daha fazla ne kadar düşer yarın çıkmayacağınada kim garanti verebilir.

Her zaman için yorumlarınızı bekliyorum iyi akşamlar

_goksugüzel_
Yasaklı
18 Ocak 2011 22:06

Altın orta vadede yatırım yapacakları zarara uğratır.Uzun vadeli düşünenler için altın herzaman kazandırır.Geçmişi bunu kanıtlar.

18 Ocak 2011 23:22

Az önce ilk defa deneme amaçlı işbankasından 1 gram altın aldım 68.7 liradan.

altin_tahmini_42
Aday Memur
19 Ocak 2011 00:25

arkadaşlar yaptığım grafik incelemelerine göre fiyat tahminimi yazıyım.en yüksek 71 küsürü görmüştü.

altın fiyatlarının şubatın 6 sına kadar 24 ayar altın satış 64-65 seviyelerine gelmesini bekliyorum.

şubat 6 civarlarından sonra tekrar yükselişe geçmesini bekliyorum.

Ben 24 ayar satış 64-65 i gördüğümde alım yapmayı düşünüyorum. haziran 15 de satarsam en kötü herahangi bir zarar etmem diye bekliyorum.(Haziran 15 de altının 78 tl olmasını bekliyorum ayrıca).Bu yazdıklarımı şubat 6 geldiği zaman hatırlatırsanız sevinirim.

nurseylul
Şube Müdürü
19 Ocak 2011 10:19

peki uzun vadede yatırım düşünüyorsak yükseldi diye hemen bozduralımmı altınları

799bin
Kapalı
19 Ocak 2011 12:16

öğretmen 54 hocam altın alım satım belli saatler içersinde yapılıyor buna dikkat edin gerçi 1 gr almışsınız ama daha fazla alımlarda buna dikkat edin belki biliyorsunuzdur ama ben kimsenin zara edeceğini istemediğim için yazdım

klm8480
Daire Başkanı
19 Ocak 2011 13:23

Altın tahmini 42

İnşallah dediğiniz gibi olur hala beklemedeyim alım yapmadım.

crazy_policeman
Aday Memur
19 Ocak 2011 16:17

Altın düşmez 3-4 lira daha artacak diyen arkadaşlar yanıldıklarından yorum dahi yapamamışlar.

bu fiyatlarda takip etmeyip hayali tahmin yapanlara kapak olsun...

19 Ocak 2011 22:29

799bin arkadaşım bilgilendiğin için teşekkür ederim. ben malesef mesai saatleri dışında alım satım yapabilirim. Dünden bugüne çıkmış biraz gram altın satış fiyatı 68.7 idi yanlış hatırlamıyorsam şimdi 69.3 olmuş. bi tane daha alacam şimdi :-)

gonden
Aday Memur
20 Ocak 2011 11:39

selam arkadaşlar ben yeni katılıyorum aranıza. Abilerim , Ablalarım , Kardeşlerim olarak sizlere danışmak istediğim bir konu var. forumu takip ediyorum ve bundan sonra hergün bu platformdayım. Bende altın almak istiyorum ne yapmalıyım ne zaman almalıyım beni aydınlatırmısınız rica etsem SAYGILAR...

gazi_liyiz
Memur
20 Ocak 2011 13:42

ya arkadaslar altın dusmek yerıne cıkıyor 67 lerde alım yapmadım dusecek dıye 1 lıram var hala bekliyorum alım yapsammı dusmeyecek galibaa :(((

gonden
Aday Memur
20 Ocak 2011 14:06

arkadaşlar yardımcı olabilecek kimse yokmu konum hakkında

gonden
Aday Memur
20 Ocak 2011 14:43

hareketleri işbankasının http://www.isbank.com.tr/content/TR/Fiyat_ve_Oranlar/Yatirim_Fonu_-_Altin_Fiyatlari-273-269.aspx bu linkinden kontrol edıyorum. görüşleriniz nelerdir bunun hakkında ?

hkn_zz
Aday Memur
20 Ocak 2011 14:44

gonden hocam alıp almama konusunda cevap arıyorsan 4-5 ocak tarihlerinden itibaren forumu oku istersen bu dönemlerde altın en yüksek seviyeyi buldu ve ertesi gün sert bir düşüş yaşadı bazı arkadaşlarımız şubat ayının beklenmesi taraftarı haklılık payları var benim için 67kusur uygun bir fiyattı kendim aldım alınmasınıda tavsiye ettim kısa vadede altın bir dalgalanma içerisinde tahminler düşmesi yönünde buradaki arkadaşlarında ekonomist olduğunu düşünmüyorum varsa onlarada haksızlık etmek istemem dediğim gibi senin paran senin kararın ama 5 ocaktan itibaren forumu okursan almak almamak konusunda belki bir fikir edinebilirsin Yüklü paran varsa düşüp çıkması konusunda da bir tereddütün varsa almayıda gerçekten istiyorsan parça parçada alabilirsin kar veya zarararın o oranda düşer. Olaya ben bu gün alayım yarın tavan yapsın şeklinde de bakma kesinlikle neticesinde altın uzun vade yatırım aracıdır.

gonden
Aday Memur
20 Ocak 2011 14:57

tşkr. hkn.zz fikirlerin için forumda şubat ayını bekleyin diye bir konu okudum bekleyelim bakalım durum neyi gösterir.Herkese herşeyin hayırlısı diyorum...

_mawi_
Aday Memur
20 Ocak 2011 15:51

arkadaslarlar bence cok fazla heveslenmeyin birsüre daha altın fiyatları bu şekilde devam eder.... öncelikle MB nın piyasadan para cekmesini bekleyin. piyasada para akısı cokkk buda bana kalırsa altının bu seviyelerde devam edecegini gösterir...

gonden
Aday Memur
20 Ocak 2011 15:58

peki mavi arkadaşım MB piyasada sence ne zaman para çeker

albeyaz
Daire Başkanı
20 Ocak 2011 16:03

yarım saat önce 69 üstüne çıkan altın şu anda 68,5 lerde

doların ateşinin çıkmaasıyla altın bir anda fırladı fakat altının ons fiyatı şu anda kırılması zor görünen 1350 doların altına düştü

dolar yükselmeseydi 66 ları görürdü altın

yarın kritik gün bence dolar düşerse altın 65-66 arası seyredebilir

acaba 66 ya düşmesiyle altın alınmalı mı arkadaşlar

Toplam 13380 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi