Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler :
11 Aralık 2010 14:22  

İlahiyat Ön Lisans Mezunlarının 3. Sınıfa Sınavsız Geçiş Hakkı Var mı?

İlahiyat ön lisans mezunlarının 3. sınıfa sınavsız geçiş hakkı var mı? yoksa nasıl bir yol izlemeliyim.

11 Aralık 2010 14:27

Mahzun_

Bir sendika il başkanı, Önlisans mezunu din görevlilerine, Ocak ayından itibaren Sınavsız İlitam hakkı tanınacağını söyledi.

Bunu anlamak için 20 günümüz var. 20 gün sonra öğreniriz gerçeklik payını.

12 Aralık 2010 12:48

ensareyn69

bunu söyleyen sendika başkanının dayandığı kaynak nedir acaba...çünkü tüm ilahiyat önlisanslar büyük bir özlemle bunu bekliyorlar bende dahilim onlara....açıköğretim önlisanların hemen hemen tümü için 3.sınıftan sınavsız devam etme hakkı var sadece biz ilahiyatların yok bu ne saçmalık anlamadım....

14 Aralık 2010 23:25

nevzatyasar

haklısınız arkadaşlar. inşallah sınavsız geçiş olur ve ön lisanslı denilmekten kurtuluruz. editör arkadaşa da teşekkürler.

15 Aralık 2010 08:43

f-u-r-k-a-n-2296
Kapalı

Mahzun Hocam kaynak gösterir misiniz.Hangi sendikanın il başanı söylemiş.

16 Aralık 2010 01:58

sırrı-mim

ama herkes için geçerli değil o geçiş .bildiğim kadarıyla önlisans diploma notu 80 ve üzeri olanlar için ...

16 Aralık 2010 06:24

smlcnky

ÖNCELİKLE ALLAH İÇİN BU SATIRLARI YAZIYORUM... MAHSUN HOCAMI TANIMAM AMA ONUN HAKKINDA İLERİ GERİ KONUŞAN KARDEŞLERİME SÖZÜM ŞUDUR Kİ EDİTÖRÜMÜZ MAHSUN HOCAMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN. ALLAH HAYIRLI MÜBAREK EYLESİN KADROSUNU...

HER NE OLURSA OLSUN İLAHİYAT ÖNLİSANSTAN TAMAMLAMA DİREK OLMALI ÖYLE PUAN SINIRLAMASI FALAN GETİRLİMEMELİ... İNANIYORUM Kİ DİYANET CAMİASI BU VESİLE İLE YÜKSEK LİSANS YAPMIŞ DOKTORA VS. GİBİ DERECELRE YÜKSELMİŞ CAMİ İMAMALARI OLACAK. YOKSA BU BİRİLERİNİN İŞİNE GELMİYORMU ÖZELLİKLE VASIFSIZ MÜFTÜLERİN???

HOCAM EŞİM HAMİLE İZİN VERİR MİSİNİZ? DEN DİĞİNDE HANİ EŞİNB NERDE DİYEN MÜFTÜLERİN İŞİNE GELMİYOR! KÜRSÜYE ÇIKIP ASKERLİK HATILARIYLA VAAZ EDEN MÜFTÜLERİN İŞİNE GELMİYOR!!

HER NEYSE AMA BİZ YENİ NESİL İNŞ. GÖREVİMİZİN HAKKINI VERMEYE ÇALIŞACAĞIZ... KADROYA GEÇENLERE ALLAHTAN HAYIRLISINI DİLİYORUM. KADRO ALAMAYAN KARDEŞLERİMİN DE TEZ ZAMANDA HAYIRLISIYLA KADRO ALMALARINI MEVLA TEALADAN NİYAZ EDİYORUM...

VESSELAM...

25 Aralık 2010 16:30

serhanay3260074

evet bende sabırsızlıkla bekliyorum.ama bu not ortalama işi yanlış.lütfen bu konuda birlik olalım.sesimizi duyuralım.

25 Aralık 2010 16:55

soncemre_

hayırlısı...inş.olur...

25 Aralık 2010 20:22

sılaşara

S.A Diploma notu 80 üzeri olması haksızlıkkk.Kitaplardaki ünitelere ve yardımcı kitaplara çalışıpta 80 altı alanlara haksızlıkk.kimsede kızmasın milllet son 3 yılda fotokopilere çalışıpta 80-90 diploma notunu aldılar.Bu hak mıdır?Bende kitapdaki ünite arkasından yardımcıdaki ünite derken 2 yılda bitirmiştim ve de diploma notum 62 gece 2 lere kadar ders, görev, kpss kursu derken o yılım,günlerim nasıl geçti anlamadım.şimdide Dgs ye giriyoruz benden dgs puanı düşük arkadaşlar yerleşiyor.Neden mi? belli diploma notu yüksek o yüzden.hakkıyla çalışıpta kitaptaki konulara,üniteleri okuyan olupta 80 alsın tamam.lisansa yerleşsin helal olsun...

25 Aralık 2010 23:49

nazannur

bencede haksızlık diploma notunun 80 olması.

banada kimse demedi,çıkan sorulardan çıkıyor diye,herkes çıkan sorulara çalışıp yüksek puanlar aldılar.bense kitaptan çalıştım,sonuç ne peki,diploma notum düşük.

keşke diploma notunu yükseltmek için sınav olsada bizde yükseltip,şu dgs yi kazansak.dgs kolay sınav ama diploma notundan kaybediyorum hep

26 Aralık 2010 23:50

sılaşara

güncell

Toplam 11 mesaj
ANKET
1 Mayıs sizce Taksim'de kutlanmalı mı?

Grup Vizyon