Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler :
19 Aralık 2010 06:32  

Hastanede bilgi işlem...

Konuyu doğru yeremi açtım emin değilim ama yazıyorum genede..

Kariyer.net üzerinden bi iş başvurusu yapmıstım yazılım firmasına..

yarım ssat sonra aradılar..

Yaşadıım ilde bulunan TIP fakültesi hastanesine ürünlerini sattıklarını ve o ürüne destek verebilecek hastanenin bilgi-işleminde çalışacak elemana ihtiyac ı olduklarını söylediler..

CV min uygun olduunu söylediler ve mülakata çağırdılar..

Sormak istediğim 4-c kapasamındamı çalışacağım hastanede?Ücret beklentimi sorduklarında telefonda 600 tl dedim.. Az veya çokmu sölemişim acaba? tecrübesizim..ilk defa bir iş görüşmesine gidicem..Hastanede bilgi-işlem de çalışan vardır mutlaka burda.. hastanede çalışmak,doktorlarla ve diğer sağlık personeliyle sürekli iletişim halinde olmak nasıl? hayatınızdan memnunmusnuz?? ve benim durumuda olan varsa ne kadar maaş alıyor? diğer olanakları neler?.

Birde taşeron firma olmadıklarını sölediler telefonda... O nasıl oluyo?

19 Aralık 2010 11:09

memur_cem

KARDEŞİM SENİN HASTANEYLE PERSONELİYLE UZAKTAN YAKINDAN ALAKAN OLMAZ. ANLADIGIM KADARIYLA FİRMANIN BİRİSİ HASTANEDE YAPILAN BİR İHALEYİ KAZANMIŞ, HASTANEYE BİR CİHAZ SATMIŞLAR BU CİHAZIN KULLANMASINIDA SANA ÖGRETECEKLER VE SEN KULLANCAKSIN MAAŞINIDA BU FİRMA VERECEK YANİ SENİN KAMUYLA UZAKTAN YAKINDAN ALAKN YOK ..

19 Aralık 2010 12:02

hidayet_17

İlgilendiğiniz için teşşekür ederim.

Aynen öyle hastanaye bir yazılım satmışlar.Bunun kullanılmasını öğrtecekler bana..Bende personele öğretcem..

Ne kadar ücret talep ettiğimi sordular..Acaba benim konumumda çalışan bir firma temsilcisi ne kadar ücret alıyor en az yada en fazla? Mülakattada sorarlar şimdi fazla uçmayayım :)) İlk işim olcak tecrübem yok...Yeni mezunum.. Yol ve yemek isteme hakkım varmı?? yada onların insifiyetindemi?

19 Aralık 2010 12:22

memur_cem

KARDEŞİM FİRMANDAN İSTEKLERİNİ DİLE GETİR, AMA FAZLA DİRENME, İŞİ AL İŞİNE BAŞLA. HASTANEDE İŞİNE BAŞLADIGIN ZAMAN ,HASTANENİN BU TARZ İŞLERİYLE İLGİLENEN MÜDÜRÜYLE TANIŞ VE KENDİNİ ONA İSPATLA , İLERDE FİRMA SENİ İSTEMESE BİLE MÜDÜR SENİ BIRAKMAZ. SEN YETER Kİ KENDİ İSPATLA..

19 Aralık 2010 12:33

hidayet_17

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim...

Bilgi-İşlem müdürüne bağlı olarakmı çalışırım acaba? Yoksa sadece kendi firmamlama muhatap olucam?

Toplam 4 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?