Editörler : Pangaea

hasmehmet
Aday Memur
25 Aralık 2011 17:36

iyi günler bende bodroma baktım 1599 yazıyor. bende göreve 6 eylülde başladım.epey bir farklılık var bizim eksik neyse belirtin bizde na göre anlatalım memura boşa gitmesin para nasıl olsa 20 saate giriyoruz.

yani söylediğim meblada eş parası çocuk parası yok.Bilgilendirir seniz sevinirim

okansdad
Memur
17 Eylül 2012 20:18

kaç lira net maaş?

turap
Aday Memur
19 Eylül 2012 14:49

Değerli Arkadaşlar Sayın Bakan Ömer Dinçerin Direk Faks numarası 0312)417 70 27 lütfen herkez faks ceksin eğer çiddi baskı kura bilirsek şubatta atama olabilir birde buanların 1 yıl gecerli olmasının yanlışlığından bahsedelim

Aynı yazıyı Birde aşşağıda vermiş olduğum başbakanlık faksına ve başbakanın özel kalem müdürüne mail atalım lütfen

Faks: 0(312) 422 18 99

E-POSTA [email protected]

Uğraşırsak netice alırız kimse benden ne olur demesin gayret...

osman ilhan
Memur
20 Eylül 2012 15:15

Slm Degerli Öğretmen arkadaslarım ben osman ilhan gazi tef yapı öğretmenliği mezunuyum öncelikle nettekı cabalarınız için teşekkür ederim.Elektirikçi arkadaşlarımı takdır edıyor ve bunun devamını daha gür bi sesle dile getirelim ama malesef biraz ayrısmalar var arkadaslar suan internette ne kadar grup varsa grup yönetıcelerı yada etkın yorumcularara ulasmaya calısıyorum tel. numaram 0507 784 45 47 çaldırırısanız ararım.Hocam atanamayan tef mezunu 70000 öğretmen var bizim minimum 10000 kadroya ihtıyacımız ve amacımız bu olamalı hayal degıl birlikle olcak iş ama ayrı ayrı degıl .YETER ARTIK(Bircok sitede ugrasan arkaadasları arıyorum eger caldırısananız ararım sızı nettekı butun mesajları göremıyorum arkadslar)

Toplam 84 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi