Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : burak363
10 Temmuz 2006 12:21  

FETHİYE ÖĞRETMEN EVİ

Fethiye öğretmen evindeyim herkese tavsiye ederim. 3 Yaşındaki çocuüum çok mutlu. Temiz ferah , havuzu var. Yemekler güzel . Kahvaltı dahil kişi başı 22.5 ytl . arkadaşlar ancak fethiyede daha ucuza pansiyonlar var. mesela geceliği 20 ytl den 17.5 ytl ye kadar iniyor. ama burada kendimi evimde hissettim doğrusu.. iyi tatiller..

10 Temmuz 2006 16:06

key

Hava mı atıyorsun?

10 Temmuz 2006 18:20

melih07

reklem mı bu?sen kesın oranın müdürüsündür.yalan soyleme.tatili bıraktında foruma mı gırdın

10 Temmuz 2006 19:02

define

Fethiye,Bodrum,Çeşme,Ayvalık......bu gibi tatil beldelerinde öğretmenevleri herzaman doludur.Boş yer bulmak çok zordur.Zaten kalanlarda öğretmenler değil,oranın buranın müdürleridir.Hadi diyelim boş yer buldunuz.Üst düzey bir yönetici geldiğinde sizi odadan çıkarıp,başka kötü bir odaya verirler.

Yani tatile gidecekseniz öğretmenevlerinde kalmayın.5-10 Ytl daha fazla verip bir otelde kalın.Bunları yaşamış biri olarak uyarıda bulunmak istedim.

10 Temmuz 2006 19:44

sanssız

ne güzel çok kıskandım valla...size iyi tatiller, ada turları ve göcek'e de mutlaka gidin... bu arada biz hep dolu diyoruz ama 1 ay gibi bir süre önceden yer ayarlanması gerekiyor bu gibi yerlerde ... o zaman bulunabiliyor.

10 Temmuz 2006 19:44

memetkaymaz

çok iyiymiş yav

11 Temmuz 2006 00:19

hüseyin ay

Tatilin bi kenarına saklıkent ve kayaköyüde sıkıştırıver hocam deniz haricinde güzel altenatif olabilir

11 Temmuz 2006 13:32

gurbet04

fethiye güzel de diğerleri için ne yazıkki aynısını söyleyemeyiz.acı ama öğretmen evinden çok kahveyi andırıyorlar.valla arkadaşlarımı götürmeye çekiniyorum.manavgat öğ.evi çok vahim durumda.inanın doğudaki öğ.evleri daha iyi durumda.nerde bir yenilik varsa doğudakilerde bulmak münkün.umarım bu değişmez..

11 Temmuz 2006 16:26

trkrkc

git 40 kagıda hotelde kal daha ıyı hem yemek yersın 22.5 verdiginde ne yıyecen ne ıcecen uc yıl once baklav acekmıstı canım da gımada ozaman bıle dunya paraydı kilosu

Toplam 8 mesaj
ANKET
MEB, 8 yıllık öğretmeni rotasyona tabi tutacak, okulunu değiştirecek..