Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : vatandaş-27
02 Ocak 2011 23:28  

türkçe ve matematik zaman sorunu nasıl çözülür

ARKADAŞLAR İKİSİNDEDE YAPIYORUM AMA HIZLI ZAMANINDA YAPAMIYORUM .NASIL ÇÖZERİM BU SORUNU ARKADAŞLAR?

02 Ocak 2011 23:32

dreamlines

benden bahsediyon sanırım engin kaptannn :) turkçe 20 dk. bitti.mat desen 2-3 soru hariç emin emin işaretledim. nasıl çözlüre gelince hızlı okuma diyorlar ama bence hızlı anlamak lazım bunu nasıl yaparsın dersen eğer bol soru çöz turkçe için. mata gelince kendine bir yöntem bul ben mesela bakarak çözmeyi severim. soruyu okurken nasıl çözeceğini bilmen lazım bunu.8en iyi taktik sayı verme ve sağlama yöntemidir enim için tabi) bunu yapmak içinde konuya hakim olmalısın matematikte Ezber yoktur!!!

02 Ocak 2011 23:32

efsun120

aynı problem bizde de var. bol bol soru çözerek tabi; ama lanet olası o paragraflar insanı çileden çıkartıyor

02 Ocak 2011 23:36

enginblade

SAGOLLUN ARKADAŞLAR BAŞKA ÖNERİLERİ OLAN VARSA YAZARSA SEVİNİRİM.

02 Ocak 2011 23:41

anyhill

türkçe sorularını okurken kalemle altını çiziyorum ben. daikkatimin dağılmasını engelliyor benm için .

03 Ocak 2011 00:04

enginblade

SAGOLSIN söylediklerinizi uygulayacagım inş işe yarar bendede . başka önerisi olan varsa yazsın lütfen

03 Ocak 2011 00:18

enginblade

güncel. yardım arkdaşlar ....

03 Ocak 2011 10:22

mellekkk

bol bol bol bol bol veeeeeeee hergün düzenli çöz başta çok sıkılırsın ama emin ol bi süre sonra emeklerini karşılığını alır meyvelerini toplarsın ben sıfırdan başladım inan çok çok zorlandım ama çok şükür oldu zaten artık kpss bilgi değil hız sıavı gibi bişey oldu .2012 hazrıalnıyorsan önünde zman var hılznamak için hemde çok zman.

03 Ocak 2011 10:25

peekaboo

en önemlisi paragrafları anlayaym diye satır satır çok yavaş okuma bir bütün halinde çok hzlı oku emin ol aklında kalacaktır ana fikri falan benim sürem 30 dk arttı ama ben gk yi de çok hızlı çözüyorum

03 Ocak 2011 10:45

enginblade

teşekkürler arkadaşlar ilginizde dolayı

Toplam 9 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?