Editörler : ayşegül bgm

tubixs
Aday Memur
29 Ocak 2011 10:54

tşk arkadaşlar ya hayrlısıyla başlayalım artık stres strres bi hal olduk :S dicle üniwersitesi nasıl?? bn oraya yatay geçiş yapacam hayyrlısı olur inş hepimz için :)

apranti_
Aday Memur
29 Ocak 2011 11:39

dombili arkadaşım belliki sabah ters tarafından uyanmışsın ben sana ne dedimki? e tabikide izmir ile d.bakır arasında sosyal yaşam açısından büyük fark var.ben urfa mardini hasankeyf i, doğu illerininde gezilecek yerler var demeye getirdim.kimse sana zırt pırt git demiyor zaten.burada kızacak bişey yok

meryem yıldız
Aday Memur
29 Ocak 2011 12:18

bende pazartesi günü gelip başvuru yapacam

dombılı
Memur
29 Ocak 2011 12:34

Doguya geldigimde etkilenmedim diyemem.mistik bi yer.peygamberler diyari bu taraf.nemrut ,balıkli göl müthis fakat sen hep burda yaşadıgin icin ne dedigimi anlayamadin.insan ilk basta zorlaniyo.nereye gitsen olur bu.tabi cevre farkı oluyo.burayi ist. izmirle karşilaştırsam bir tutsam bu illere haksızlık olur.ilini övme cabani anliyorum ve susuyorum.seninde beni anladıgını umuyorum.gayette neşeli uyandim bugün bu da dip not olsun :)

dombılı
Memur
29 Ocak 2011 12:38

Meryem sen nerden geliyosun?

mesut040
Aday Memur
29 Ocak 2011 12:38

arkadaşlar bende kırşehir mucurdan diyarbakır eğitim ve araştırma hastanesine hemşire kadrosunda atandım hepimize hayırlı olsun mesut40

askopuk
Aday Memur
29 Ocak 2011 12:42

arkadaşlar 4b li olarak ne kadar maaş alacaz bilen varmı

meryem yıldız
Aday Memur
29 Ocak 2011 13:02

ben urfadan geliyorum,öğrendiğim kadarıyla devlet hasteneside eğitime bağlanınca 750 döner almışlar bu ay

askopuk
Aday Memur
29 Ocak 2011 13:12

toplam ne kadAR oluyo

hasibeg
Aday Memur
29 Ocak 2011 16:19

arkadaşlar ben hastaneyi aradım sizin verdiğiniz 0412 228 00 51-52

noda 51 olanı ev telefonu 52 olanı adli yargı çıktı internetten buldum telefonu oda devlet hastanesininmiş en son oradan öğrendim 0412 258 00 55 dahili 2115 aranırsa bizimle ilgilenen bölüme bağlanıyormuşuz hafta sonu orada olmuyorlar hafta içi mesai saatlerinde aramak lazım bilgilerinize.

x-ray46
Memur
29 Ocak 2011 23:53

arkadaşlar öncelikle merhabar, umarım herkes için hayırlısı olur,

hasibeg arkadaşım ben bundan önce izmirde 3 sene yaşadım, diyarbakır şehir olarak çok güzel zaten gelince çok seveceksin, izmirde yaşadığın için kültürel olarak biraz zorlanacaksın, ama şunu unutma medyadaki diyarbakırla alakası yok buna emin ol, hatta medyanın olayları ne kadar çarpıttığını kendi gözlerinle göreceksin, ev arkadaşı olayına gelince ben evrak vermeye gittiğimde oraya adanalı bayan biri geldi o da yeni yerleşmişti ev arkadaşı arıyordu, diyarbakıra gelince hastaneden irtibat kurarsak yani be görüntüleme biriminde (radyoloji) adanalı bayanda orada olur tanışır anlaşırsanız beraber ev tutarsınız, iyi akşamlar

hasibeg
Aday Memur
30 Ocak 2011 01:04

xray teşekkür ederim gelince irtibat kurarız artık izmirliyim diye sizde beni çok sosyate yaptınız canım benim diyarbakırla ilgili hiçbir sorunum yok üzülmedimde orası çıktı diye. hayırlısı olsun dedim zaten güzel bir şehir olduğunu biliyordum. herkeste öyle dei zaten kiminle konuştuysam. benim tek endişem ailemden uzaklaşacak olmam yoksa diyarbakır yada izmir benim için hiç fark etmez :)

meryem yıldız
Aday Memur
01 Şubat 2011 18:56

arkadaşlar sanırım sizlerde benim gibi hayretler içerisindesinizdir,evrakları teslim ettim pazartesi günü ama işe başlama sözleşme imzalama ile ilgili hiç güzel bi açıklama yapmadılar,apranti arkadaşım sana 11 indemi sözleşme imzalayacaz dediler bana 15 inde gel sözleşme imzalayacaksınız ve işe başlayacaksınız dediler,dedim peki hemşirelik hizmetleriyle görüşmemiz gerekmezmi yada hesap numarası falan açmayacakmıyız adam yok siz pazartesi buraya gelin dediler o kadar...

mesut040
Aday Memur
03 Şubat 2011 14:40

meryem hanım bende sizin gibi pazartesi günü kayıt yaptırdım birtane adam akıllı bilgi alamadım ne maaş hakkında ne döner sermaye hakkında ne banka hesabı aklıma ne geldiyse hapsi muallak inşallah hepsi düzene girer umut ediyorum ,ayın 15.de ordayız inşallah

casminnn
Aday Memur
05 Şubat 2011 09:59

bande antlyadan gelcem dün evraklrı teslim ettm.diyarbırıda beğndim.ama kiralık ev sorunu var zorda olsa toklerden ev bulduk.inş herkes için hayrlı olr.

meryem yıldız
Aday Memur
05 Şubat 2011 14:10

casminn sana ayın kaçında gel dediler

casminnn
Aday Memur
05 Şubat 2011 18:10

banada ayn 15 de gel başla dediler.hiç bi açıklama yapmadılar.sadece garati bankasından hesp açtrn dediler.

dombılı
Memur
09 Şubat 2011 21:49

Banada ayın 15 i dediler.sanırım o gün sözleşme imzaliycaz.bi de görev yerlerimiz belli olur galiba.bakalım bende merakla bekliyorum.bu arada hala işten ayrılmadım :)

dombılı
Memur
19 Şubat 2011 21:12

herkes sustu :)yerlerde belli oldu hadi bakalım herkese hayırlı olsuuun

Toplam 59 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi