Editörler : Pangaea
12345678910111213»

end_fatih
Aday Memur
24 Ocak 2011 15:55

arkadaşlar,

liste elimde bakıyorum kpds istemeyen sadece 15 kadro var eğer yani durum vahim ki ne vahim benim gibi ing. yok ise çok kötü gerçi olsa ne olacak????

casx84
Genel Müdür
24 Ocak 2011 15:56

fatih biz ıcımızı da yırtsak devlet bizi tanımıyor devlet bildiğini okuyor. oss de barajı gecenlerin girdiği bolumler yuzlerce alım oluyor biz 90 ile ucuncu atamada atanmayı dusunuyoruz.

adamların bize minneti yok secim yatırımı yapmadan olur mu oluyor ıste

casx84
Genel Müdür
24 Ocak 2011 15:59

hocam punın kac bence tercih yapmadan iyi dusunmelisin mesela ben ille olsun diye yazamam. il afete atansak oranın kendi memleketimde karsılıgı yok yanı tayin cok cok zor o yuzden ben kendi memleketime yakın yerleri yazacam

Trike
Kapalı
24 Ocak 2011 16:15

Bizim şansızlığımız oldu bu sene, Kasım KPDS'ye hazırlanayım dedim ama puan yetişmez diye hazırlanmadım. Zaten hazırlansam 70 alacağım garanti değildi ama ne oldu?

Sınav patladı, atamalar gecikti ben hazırlanmadığımla kaldım.

Üstüne bir de MKE bunu yapınca iyice canım sıkıldı, mayısı beklesem yine dil puanı yetişmeyebilir.

MKE'yi gerçekten çok istiyordum, büyük hayal kırıklığı oldu bu.

Arkadaşlar DMO ve Enerji Bakanlığı hakkında bilgisi olan var mı?

end_fatih
Aday Memur
24 Ocak 2011 16:33

adamlar öyle bi yapmış ki 22 mayıs kpds bahar var açıklanması 22 haziranı bulur.. 30 mayıs - 8 haziran 2011 1. yerleştirme var açıklanması 15 haziranı bulur yani kpds bahar 2011 1. atamaya getişmez yani bahar kpds ye girsek bile 2011 2. atamadan önce yetişemez çok güzel bi takvim ellerine sağlık.....

end_eng27
Şef
24 Ocak 2011 18:02

Şanlıurfa sulama birliiği 50 tane beden işçisi endüstri mühendisi alacakmış. Daha iyi değil mi? :))

Bu lanet ptt yi arayan varmı arkadaşlar neden bizim kod yokmuş damatları ibbf liymiş mi?

Boyle ..te boyle kazık işte olay bu.

end_eng27
Şef
24 Ocak 2011 19:22

milletin nutku kurudu sesi soluğu kesildi kimsenin seside çıkmıyo bu iş boyle oldu boyle oluyor boylede devam edecek kaderimiz bu.

chilekeshhh
Daire Başkanı
24 Ocak 2011 19:25

ALLAH BELASINI VERSİN BUNLARIN ŞİMDİYE İNŞAAT MAKİNE ZİRAAT OKUSAM ATANMIŞTIM YAZIK EMEKLERE YAZIK BU ADAMLARA OY VERENİN BEN

yunusi
Aday Memur
24 Ocak 2011 20:00

o bu değil herhalde devletin üvey evlatları

tekstil

endütdüri

bilgisayar

bir de bizim bölümdeki dayanışma azmiyle!!! herşey daha bir güzelleşiyor...

gurme21
Şef
24 Ocak 2011 20:04

PTT kadrolarından çıkarılmışız bu çok kötü oldu.Bir çoğumuz burdan atanacaktık.En son atamada PTT 76 ya kadar düşmüştü.Yazık oldu.Ayvayı yedik.

Alınacak endüstri mühendisi sayısı 28.

4001 kadroları iyice azaltılmış.Üniversite memurlukları bile İİBF ye dönmüş.Allahım sen sabır ver

yunusi
Aday Memur
24 Ocak 2011 20:20

389 inşaat.gıda 200 küsür makine ziraat ve eem saymıyım.

endütdürici olmak paha biçilemez.

bizden kötülerde var arkadaşlar tekstil hiç açmamış herhalde çevre müh. de bizden az açmışlar ama bakanlık var arkalarında sonradan alınacaklarmış..

Escimm
Aday Memur
24 Ocak 2011 20:33

Merhaba arkadaşlar, ben de endüstri mühendisiyim.Yazılanları okudum da ben kendimi kandırıyormuşum galiba :( Puanım 84...

2. atamalarda kadro sayıları artırılacak umuduyla atanırım diye umuyordum, ama moralim çok bozuldu :(

Boşuna mı hazırlandık bu sınava, boşuna mı bekledik o kadar zaman, giden zamanlarımızı kim geri getirecek, insanı nerdeyse okuduğuna pişman edecekler :(

Sizce yapılacak en mantıklı yol nedir arkadaşlar ?

yunusi
Aday Memur
24 Ocak 2011 20:43

yapılacak en iyi şey endüstri mühendisi olan bakanlara yazılacak mektup

ayrıca bu alımlar böyle devam ederse ki geçen atamda en çok il afet artırmıştı onun olmayacağı gibi bir sorun var.90 altını zor görür

Escimm
Aday Memur
24 Ocak 2011 20:54

Of yaa :( Düz memurluk yazacak olsak mühendis olmamızın bize bir artısı olur mu, yoksa memur maaşı mı alırız biz de ?

casx84
Genel Müdür
24 Ocak 2011 23:52

arkadaslar harekete gecmek lazım burada dovunmekle iş olmuyor.

m_akpinar
Şef
25 Ocak 2011 00:16

Hadi mühendis kadrolarından vazgeçtik. Biliyoruz ki 2 senede 200 kişi anca yerleşecek.

Ama endüstri mühendislerine düz memurlukları bile çok görüyo bu kurumlar. Sgk,ptt gibi kurumlar da iibf ye geçmiş. yani bir enm mezunu bırakın mühendisliği, düz memurluk bıle yapamayacak devlette. Yazıkkk...

ermanço
Şef
25 Ocak 2011 00:28

anadolu lisesi mezunuyum. endüsri mühendisiyim. işletme yüksek lisansım bitmek üzere. puanım 89.öncelikle 2004-2006-2008 yıllarında 2500 civarı müh. sınava giriyorken bu sene neden sayı 5000'e çıktı bunu merak ediyorum. 30'da 30 matematiği, soru kağıdını karalamadan yapanların tüm bölümlerde olduğuna da inananlardanım. peki ya atansak? yarın çıkıp da danıştay atamaları iptal ederse ne olacak? savcı şadan sakınandan bir haber varmı? adam öldü mü acaba? siyasilere gelince mavi marmaraya ayırdıkları gündemin yarısını bizlere ayırmadılar.neden?özel sektörden bıkmış ve 1.5 senedir evde oturan, çocuk bakan biriyim. erkek için evde oturmak zor ama mecburum. küçük bir çocuğum var ve eşim çalışıyor. daha ne kadar evde oturacağım, bingölde yapabilir miyim, mba masterlı bir mühendis olarak bilet kesme memuru olsam benimle ne kadar dalga geçerler?...seçim yatırımı dediler ama boş çıktı. mayısa dair de çok umudum kalmadı. ne yapacağımı bilmiyorum. hakkımızda hayırlısı olsun. herkese sevgiler.

katana6
Kapalı
25 Ocak 2011 00:49

kpds 98 varda ne halta yariyor:(

casx84
Genel Müdür
25 Ocak 2011 11:49

katana nerdesin senin engin analizlerine ihtiyacımız var.

katana6
Kapalı
25 Ocak 2011 14:58

casx burdayim kardesim buyur:) is guc kosuyoruz iste foruma pek firsat olmuyor...

Toplam 19004 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi