Editörler : F16 Gökçen
12345678910111213»

crocus-
Aday Memur
04 Nisan 2011 21:38

grave-

senin adna sevındım.kımınle görüştün bana mesaj atarmısın acaba.yarın bendemı arasam..bence artık oldu bu iş diye bekleyebilirsin.

grave_
Aday Memur
04 Nisan 2011 23:06

crocus

sana numarayı mesjla yolladım. inşallah güzel haberler alırsın. bizlerlede paylaşırsın....bencede ara,ben gün içinde çok aradım ama kimse bakmadı,akşam üzeri baktılar ancak.

Alcestis
Aday Memur
13 Haziran 2011 17:57

Merhaba arkadaşlar.Az önce Yapı Kredi'den

Gelişen yapımız içerisinde tüm Türkiye?deki şubelerimizi kapsayan ?Perakende Bankacılık Şube Satış Projesi?ne başlıyoruz. Bu proje kapsamında şubelerimizde bankamız ürün ve hizmetlerinin müşterilere satışı ve yaygınlaştırılması, yeni müşterilerin bankamıza kazandırılması ile görevlendirilecek olan Perakende Bankacılık Yönetmen Yardımcısı pozisyonuna başvurunuzu bekliyoruz. şeklinde bir mail aldım.Biraz araştırmama rağmen tatmin edici bilgiler bulamadım nette.Bu departmanda çalışan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba,çünkü geri dönüş yapmak için vaktim çok kısıtlı.

emos03
Aday Memur
13 Haziran 2011 18:13

Alcestis bende bulamadım zmanda kısıtlı kararsız kaldım suanda birilerinin cvb vermesini bekliyorum

asdzx
Aday Memur
13 Haziran 2011 20:41

arkaşdaşlar yapı kredinin Perakende Bankacılık Şube Satış Projesi hakkında bilgisi olanalr lütfen paylaşsın.tam olarak neymş ne diilmiş.

ssss1965ssss
Aday Memur
13 Haziran 2011 20:56

davet aldım.en son 15hazirana kadar katılıp katılmayacağımı geri dönüşle bildirmemi istiyorlar.aynı maili alan var mı? ayrıca bilgisi olan varsa paylaşsın ltfn...

white1page
Aday Memur
13 Haziran 2011 21:02

ben de mail aldım. maile cvp yazarak katılmak istediğimizi belirtiyoruz deil mi

teec
Memur
13 Haziran 2011 21:36

bende Perakende Bankacılık Şube Satış Projesi için email aldım ve katılmak istiyorum diye onayladım.Ama hzılıca hareket edip onayladım.Burdaki yorumları en baştan itibaren okudum.İşi anlamak zor ama bankacılığın her sektöründe satış var bu bir gerçek onu çok net biliyorum.Bence şansımızı denemeye değer gibi gözüküyor ;)

sabretgönlüm
Aday Memur
13 Haziran 2011 22:04

Bazı arkadaşlar yok bu pozisyon kötü yok parası az vb yorumlarda bulunmuşlar,çalışan arkadaşlar madem memnun değilseniz niye çalışyosunuz bunu bi açıklayın genellikle kimse girmesin diye aldatıcı ve yanıltıcı bilgiler içeren bilgiler heryerde var,çalışıpta kötüleyen varsa istifa etsin çalışmayıpta kötüleyen varsada size nolyor madem kötüyse ilgilenme Burda da bilgi kirliliği yaratmayın. Gayet mükemmel bir iş bilmeyen konuşmasın

cillek1903
Aday Memur
13 Haziran 2011 22:06

Bana da gelmiş bu mail,neye davet anlayan beri gelsin,ögrenen olursa paylaşmasını rica ederim.

the_lara
Aday Memur
13 Haziran 2011 22:15

Bana da gelmiş mail.. Yarın arayıp sormayı düşünüyorum ama bir bilgisi olan paylaşşın lütfen..Geçmiş yorumları okuyunca kimi çok güzel iş diyor, kimi kapı kapı dolaşacaksın diyor. Yani kapı kapı dolaşıp kredi kartı satıcaksak niye böyle afilli bir ismi var yardımcılık falan anlamadım ben.. Gerçekten bilen birisi birşey söylesede ona göre yolumuza baksak..

reyhan.8686
Aday Memur
13 Haziran 2011 22:41

banada bugün gelmiş mail... ve ben kabul ettim

nasıl olacak acaba ???

sabretgönlüm
Aday Memur
13 Haziran 2011 22:44

banka satış danışmanı pozisyonu demiyor -yönetici adaylığı programı ve yönetmen yardımcılığı pozisyonu deniyor mrk etmeyin hakkını verecek bir pozisyon

reyhan.8686
Aday Memur
13 Haziran 2011 22:49

davet gönderdiklerine göre çağıracaklardır herhalde.. geri dönüş ne zaman olurki.. sınav olacakmı bilen varmıdır ??

sabretgönlüm
Aday Memur
13 Haziran 2011 22:50

çarşamba sonmuş fazla sürmez ararlar yazılı sınav olduğu gün mülakat oluyormuş diyede bir duyum aldım

reyhan.8686
Aday Memur
13 Haziran 2011 22:53

sabretgönlüm tşk ederim

sınav soruları genel yetenk ve genel kültür mü??

sabretgönlüm
Aday Memur
13 Haziran 2011 22:59

sınav 60 soru genel yetenek (ales gbi)şuan nasıl olur çok değişmez 2 yıl önce arkadaşım girdi o şekilde yapıldı hızlı olan kazanmıştı farklı bir iş teklifi aldığından mülakattan sonraki aşamada ben de bilgi sahibi değilim

gunseli_69
Kapalı
13 Haziran 2011 23:03

arkadaşlar,

bahsettiğiniz mail bana da geldi,ama genel olarak yapı kredinin ilanlarında yaş sınırı olarak 28 yaşından gün almamış olmak diyor,ama ben 28 den gün aldım,üstelik yapı kredinin yakın zamanda bir ilanına başvurduğumu hatırlamıyorum,hatırlasam girip ilana bakacağım,yaş sınırı ne diye..demekki uygun görmüşler çağırıyorlar diyeceksiniz ama ben boş yere ümitlenmek istemiyorum(şimdiden hayal kurmaya başladım bile:))acaba bankacılık tecrübem olduğu içinmi yaş sınırını görmezden geliyorlar?bilenler varsa cevaplarsa sevinirim...teşekkürler

hayriye6637
Aday Memur
13 Haziran 2011 23:03

ne net bi şekilde işin tanımı var ne de nezaman nerde sınav yapılacağı..ocakta açıln sınav için en son nisanda hala dönüş yapılmasını bekleyenler yazmışlar bişeyler ama kimse tam anlamıyla aydınlatılmamış..nasıl iştir anlamdım gitti.alım yapılmadan tekrar ne gibi ihtiyaç olmuş da ilan verilmiş..garip..

sabretgönlüm
Aday Memur
13 Haziran 2011 23:12

Gelişen yapımız içerisinde tüm Türkiye?deki şubelerimizi kapsayan ?Perakende Bankacılık Şube Satış Projesi?ne başlıyoruz. Bu proje kapsamında şubelerimizde bankamız ürün ve hizmetlerinin müşterilere satışı ve yaygınlaştırılması, yeni müşterilerin bankamıza kazandırılması ...vb yani yeni bir proje heyecan verici olmalı bence

Toplam 713 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi