Editörler : oto-danisman-expert

seaboy3535
Şef
24 Haziran 2013 13:20

adi malul emekli olduktan sonra kamuda nasıl iş bulabilirim kpss mi

grbtci06
Aday Memur
25 Haziran 2013 19:47

Bende gatadan sınıf değişikliği aldım. 8 yıllık astsubayım hakkımda adi maluliyet. Kararı verilir mi verilirse istersem emekli olabilir miyim zorunlu hiZmetim engel olur mu emekliliği istememe? Ayrıca maaş ve emejli ikramiyesi ortalama ne kadar olur? Bilgisi ve tecrübeli olan meslektaşım var mı?

ozkanaydin
Aday Memur
01 Nisan 2014 22:50

herkese selamlar. ben 1992 li karacı astsubayım. su anda derece kademem 1/1. su anda 165 boyum ve 107 kg agırlığım. yaklaşık 2 yıl önce askeri hastaneden 1 yıl istirahatsiz diyet aldım. daha sonra yaklaşık 1 yıl sonra kıtası komutanlığında karargahlarda çalışır raporu aldım. bu raporları alırken 106 kg altında idim.

bu gün tekrar hastaneye gittim ve doktor tekrar 1 yıl istirahatsiz diyet verdi. sorduğumda ise o kapandı tekrar diyet veririm seneye gel emekli ederim dedi. ben de 106 kilo gelirsen emekli ederim demiştiniz. şimdi neden böyle oldu dedim. o da tekrar diyet vermeliyim gibi bişeyler dedi ve kurula sevk etti. ben o zaman hava değişimi ver dedim, o da rahatsızlığın yok veremem dedi. şimdi konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarıma sorum: doktorun yaptığı işlem doğru mudur? benim şu anda kilom 107 ve boyum 1,65. ne yapmalıyım? malulen emekliliği nasıl alabilirim? ya da verilen raporlarla ayime mi müracaat edeyim? bilgi verebilirseniz sevinirim.herkese iyi günler dilerimç..

astsbsinan
Aday Memur
02 Nisan 2014 15:14

ozkanaydın suanki kilonda hastahanede bu ölçülerde çıktıysa eğer sana hava değişimi veremem diyemez DOKTOR KAYNAK TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SAĞLIK YÖNETMELİĞİ MADDE 33 -D 1 YIL İSTİRAHATLİ DIYET VERMESİ GEREKIYOR SONRASINDA KILO VERMEZSENIZ EMEKLILİĞE SEV K ETMESİ LASIM

astsbsinan
Aday Memur
02 Nisan 2014 15:23

son cevabımımda türk silahlı kuvvetleri hastalık ve arıza listesi var orada madde 33-D bendini inceleyınız size 1 yıl istırahatlı diyet uygulamak zorunda +41 kılonuz var çünku

Toplam 125 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi