Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : c.nazanbalmumu_adam
12 Şubat 2011 12:54  

Kadrolu üniversite hastanesi mi? yoksa 4b devlet hastanesi mi?

Arkadaşlar yanlış tercihle hiç istemediğim bir üniversite hastanesine Lisan hemşire kadrolu çıktı... Zaten aynı ildeki Devlet Hastanesine 2011-3 ile 4B olarak pazartesi işe başlayacaktım...

Eşim de atamaya tabi 657 li memur... arada kaldım. Üniversiteye gitsem... atama durumu için 2 yıl asalet onayı beklemek gerekiyor.. 4B gitsem.. kadro tercih hakkımı bir dahaki kpss sınavına kadar yakmışım.. Uffff... Hayatımda ilk defa tercih hatası yaptım... kısacası tabiri caizse kendi bacağıma sıktım.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

12 Şubat 2011 13:40

yenimezunanes

bende istedigim hastaneye 4b li atandım.puanımda yükse ti fakat bizden sadece üniversite hastanesi kadrolu alıyor du ben yoğunluk ve kadro yu seçtim.burda karar senin arkadaşım ya rahatlık ve 4b yi yada yoğunluk ve kadroyu seçecen.ikisini mukayese et hangisi ağır basıyosa et.ben kadroyu seçtim.

12 Şubat 2011 23:04

42menevis

asaletin tasdiklenmesi 2 yıl degil bir yıl olması lazım,,,onu iyi arastır,,,birde ünv hastanelerinde es durumu tayin hakkı nasıl oluyor onu iyice arastır,,unv biraz zor cıkıs veriyor,,,,657 olsan dahi,,,bu konuları iyice arastır,,,egerki es durumu tayinde sorun yoksa bir yıl sabret bence

13 Şubat 2011 01:51

ebru_297

4b li devlet hastanesi tabi ki yakınım hacettepede kadrolu hemşire istifa edip sözleşmeli dışkapıya atandı, kendisi artık memur olmak istiyorum diyordu yani düşün; üniversite hastanesinde çalışıyor ve özelde çalışmış gibi hissediyor var mı böyle birşey hem de hacettepe!!!!! ve ilginçtir ki kadroludan istifa edip sözleşmeli atanan arkadaşlarım çoğalmaya başladı hadi hayırlısı...

13 Şubat 2011 08:40

şenturkum

aseletin bir yılda tasdik olur diye biliyorum. daha doğrusu en az bir en fazla 2 yıl diyor kanun. senin yerinde olsam hiç dşünmeden kadrolu yazardım. sözleşmeyle felanda uğraşmazdım.

14 Şubat 2011 10:33

notfear80

657 tabi sağlık personeli atamalarıda üniv hastanesi mi hepsi bilgisi olan var mı?

Toplam 5 mesaj