Editörler : Pangaea
15 Şubat 2011 22:31

çok iyi olur arkadaşım eğer yardımcı olursan sevinirim özgeçmiş güncelleyemiyorum.ben kendim kaydolmadım işkura ama kayıtlı görünüyorum mesleki bilgilerim falan yanlış sadece okulumun adı doğru.özgeçmişimi güncellemeden mesleğimi düzelmek istiyorum.özelde iş ilanları var işkurun sitesinde mesleğimle ilgili onlara başvurmak istiyorum.ama mesleğim güncelleniyor site hata veriyor.

yardımcı olursan çok makbule geçer kaç saattr uğraşıyom

15 Şubat 2011 22:33

of yanlış yamışım...........

kısaca özgeçmişimi güncellemek istiyom site hata veriyor.

mesleğim doğru girmemişler onu düzeltip sitedeki mesleğimle ilgili iş ilanlarına başvurmak istiyorum.

15 Şubat 2011 22:34

yani sisteme giremiyorsan tamamen buna ben birşey yapamam sistem hata verebilir istersen bende deneyim özelden kimlik no ve şifreyi verirsen yada yarın iş yerinde halledeyim sisteme giripde yapılacak işlemlerde sorun yaşarsan anca burdan onlara yardımcı olabilirim

15 Şubat 2011 22:37

sisteme giriyorum tc ve şifre yazarak

özgeçmiş güncelle butonuna tıkladığımda hata veriyor

sanırım bu senin çözebileceğin bişey değil.

15 Şubat 2011 22:40

evet sistem hata veriyo yarın dene.. büyük ihtimalle yeni birşeyler yüklüyorlardır sisteme

15 Şubat 2011 22:46

hola_people

teşekürler ilgin için evet yarın denemeliyim.gündüz girersen memurlara yapamadığım yer olduğunda sorabilirmiyim.

15 Şubat 2011 22:48

evet saat 8:00 den akşam 17:00 ye kadar benim bilgisayarımda memurlar net açıktır:))) istediğin soruyu sorabilirsin başvuracağın yerlerin

1.meslek bilgilerin

2. öğrenim bilgilerin

3. ikametgah adresin bu 3 ü çok önemli başvuracağın yerlerin istediği bu 3 özelliğe dikkat et

15 Şubat 2011 22:51

tamam şimdiden sağol .zaten bu başvuracağım yerler memleketimde bende merkezde oturuyorum.işverenlerin kriterlerine uyuyorum yazdıklarına yani.iyiakşamlar

lifeword
Memur
15 Şubat 2011 22:51

arkadaslar işkurun kursları oluyorya ben ona basvudum internetten peki başvurumuza nasıl cevap geliyor bilen var mı

15 Şubat 2011 22:54

kurslara kendin başvurduysan en yakın işkur şubesini ara onlardan bilgi al çünkü kursiyer seçimi olacak belli bi gün veriyorlar ya kura çekilir yada iş danışmaları ile görüşüp onlar seçim yaparlar

FLStudioXXL
Aday Memur
07 Temmuz 2014 00:22

kESİN ÇÖZÜM ... Opera ile Giriş yapın ve Özgeçmişimi Düzenleye Tıklayın. Gireceksiniz

pnrsltn
Şube Müdürü
07 Temmuz 2014 02:12

Arkadaşlar bu işkur bizden bir ücret falan talep etmiyor ilerde değil mi? Bir de gss borcu çıkar gibi işkur'a borçlanmayalım üye olduğumuz için.

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi