Editörler : Lanet

PsikologTolga
Şube Müdürü
23 Mayıs 2011 02:36

ipek...

Silinen bilgiler ortalama 1/2 ay içerisinde başka verilerin yazıldığı için kökten ve bis bütün zaten siliniyor ön yüzeyden

Kaldıki geri getirmeye çalışılsa dahi bir çok bilgi doğru düzgün geri gelmeyecek... gelsede açılmayacak... eyerki hiç bir şekilde iz kalmasın diyorsada

Yavaş format veya LEVEL dediğimiz formatı atsın silinir gider.

Çok basit gibi geliyor ama bu formatlar

4 GB 10/15 DK Sürüyor bitmesi piyasadaki en küçük hardisk te 250 GB den başlıyor... yani silinmesi için epeyece bir zamana ihtiyaç var

Kolay gelsin

ahmeterturk270
Aday Memur
28 Mayıs 2011 11:28

Arkadaşlar mail sayfasını açamayanlar için çözüm yolunu buldum nihayet ve ben de uzun bir aradan sonra hotmail sayfama giriş yaptım .. hep hesabınız engellendi yazısı çıkıyordu.. windows live destek, çözüm merkezine kimlik bilgilerini gönderdim. 24 saat içinde alternatif mail adresine hesap parolası sıfırlama linki gönderdiler. onu açınca parola sıfırlanma işlemi gerçekleşti ve yeni bir parola belirleyerek sayfama giriş yapabildim...

mukbilyasamaz
Şube Müdürü
31 Mayıs 2011 17:26

arkadşalar ben laptop uma format attıktan sonra facebook da oturumu sürekli açık tut linkini işaretlememe rağmen aniden lütfen giriş yapınız yazısı çıkıyor. format atmadan önce böyle bir sıkıntı yoktu.

01 Haziran 2011 21:54

kasanın cd yeri kapanmıyo neden?

v.h.k.i
Memur
03 Haziran 2011 14:01

msn açtığım zaman ie8 açılmıyor?mozilla açılıyor.

sorunu nasıl çözebilirim?

nh3_87
Aday Memur
03 Ekim 2015 19:57

mrb sistem geri yükleme yaptım fakat olmadı seçenek olarak günlüğü kaydet,ayrıntılar,yeniden dene va

Toplam 46 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi