Editörler : ya umutlarda biterse
26 Şubat 2011 19:48  


videolarını izlemek için gerekli program

videolarını izlemek için gerekli program

26 Şubat 2011 19:52

sureyyat

Merhaba arkadaşlar;

Facebookda youtube ile ilgili gelen videoları izliyemiyorum.Bu konuda yardımcı olumusunuz?Hangi program gerekli nasıl yüklenir?google den birkaç program yükledim ,galiba çalıştıramadım yada uymadı izleyemedim .Teşekkürler.

26 Şubat 2011 22:25

SimaLden

Youtube kaynaklı videoları izleyemiyorsanız o sorun proğramla düzelmez.Büyük bir ihtimal youtubenin sitesine de giremiyorsunuzdur.

Yani facebook sitesindeki video youtube yönlendirmeli olduğu için ve sizde youtube sitesine giremediğiniz için sorun çıkartıyor.

Öncesinde youtubeye erişim sağlamalısınız,sonrasında ise videolara herhangi bir proğram gerekmeksizin oynatabileceksiniz.

İlk olarak youtubeye girip girmediğinizi kontrol edin sonra devam ederiz:)

27 Şubat 2011 13:46

sureyyat

evet doğru söylüyorsunuz giremiyorum.

27 Şubat 2011 17:25

SimaLden

http://forum.memurlar.net/konu/1188039/?page=2 adresinde yer alan mesajımda yazdıklarımı uygulayın,konuyu açan arkadaşında sorunu sizinle ortaktı sonrasında mutlu sona ulaştı:)

27 Şubat 2011 20:14

sureyyat

onları uyguladım ama olmadı birde host sildim yükleyen kişinin ismi var onları da silmlimiyim birde kaydetme işlemi nasuıl olacak ?Kusura bakmayın yani bu işlemleri yaptım ama.başka çözüm yokmu tşk ederim.

27 Şubat 2011 22:55

SimaLden

O işlemleri uyguladıktan sonra açılması gerekirdi.Ayrıca yazılanları yaptıktan sonra kaydetmediniz mi?Kaydedilmeyen işlem geçerli sayılmaz.Şayet kaydettiyseniz kaydetme işlemi nasıl olacak diye neden soruyorsunuz?

Diğer bir konu yükleyen kişinin ismi var derken hangi ismi kasdettiniz?

Kısacası ben mesajınızı anlayamadım:)

Başka çözüm yollarıda var tabiki ama öncesinde bu neden olmadı onu bi aşalım:) Karşılıklı olarak soru cevap şeklinde baştan başlayalım ve sakıncası yoksa diğer mesajınızı özelden iletin.Konu çok uzayacağa benziyor.

Toplam 6 mesaj
ANKET
Galatasaray Genel Kurulu, Hakan Şükür'ü ihraç etmedi. Ne düşünüyorsunuz?