Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : gubazİDAL*
28 Şubat 2011 17:02  

Memuriyete geri dönme

emniyet genel müdürlüğünde teknısyen yardımcısı olarak çalışırken 25 gün öcne istifa ettim en hızlı sürede nasıl geri dönebılırım. dönmek istememmin sebebi istifa etmeden önce kurumlar arası geçişe başvurmustum geçiş onaylandı ancak istifa ettigim için geçiş yapamıyorum yada başka bi çözümü varmı yeni kurumuma geçiş yapmak için

28 Şubat 2011 17:18

chemielehrer

hocam nereye geçmeyi düşünüyodunuz ve aynı kadro ilşe mi

28 Şubat 2011 20:03

ravaha

hemen kurumuna tekradan dilekçe ile başvur ve daha önceki dilekçenin iptali için dilekçe ver iyi bir avukat bul sendika avukatları bu konuda tecrübeli...ve gerekirse dilekçenin işleme konmaması için yürütmeyi durdurma kararı aldır mahkemeden..bunlar benin bi nebze olsun bildiklerim yardımcı oolabilirsem sevinirim ama hemen sendika avukatları veya hukuk bürolarıylka görüş istersen tec-sen başkanı ümit beyi ara.gerçekten ben askerdeyken bi sorum oldu aradım sağolsun adam yardımcı oldu.kaldıki ben hiçbir sendikaya üye bile değilim..şu an olmayada niyeti yok yaa...ama ümit bey tec-sen başkanı adam gibi adam...

04 Mart 2011 22:33

mdere

sen şu ilk defa bir işi zevkle yaptım (istifa ettim)diye memurlarnette yazan kişisin herhalde türkiyede milyonlarca işsiz var arkadaşım istifa bu devirde düşünülecek alternatif değildir.gelelim soruna istifa eden bir memur tekrar göreve dönebilmesi için 6 ay geçmesi lazımdır.(son bildiğim)

Toplam 3 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;