Editörler : supporters.

2017.ekonomik.krizi
Daire Başkanı
01 Mayıs 2017 02:29

Birikiminiz varsa şu anda dolar en düşük seviyelerde,almanın tam sırası.Enpara veya tfxtarget(Türkiye finansbanktan)hesabı açıp %50 dolar %2 mevduat %25 gram altın yatırımı yapabilirsiniz.

Yeniçag19
Yasaklı
14 Mart 2018 12:29

... 2300 tl yatirimla aylik 500 tl ve 6000 tl yatirimla ayda 1300 tl veya daha fazla kazabilirsiniz ayrintili bilgi icin ozelden yazabilirsiniz

Son kalan
Aday Memur
17 Mart 2018 18:46

sakın böyle şeylere heves etmeyin sizi oltaya çekmeye çalışanlar tuzu kuru olanlar yani sisteme önceden girip parasını alanlar yarın ne olacağı belli değil bir bakmışsın sayfa kapanmış
Yeniçag19, 6 yıl önce

... 2300 tl yatirimla aylik 500 tl ve 6000 tl yatirimla ayda 1300 tl veya daha fazla kazabilirsiniz ayrintili bilgi icin ozelden yazabilirsiniz

Yigit12345
Aday Memur
29 Mart 2018 21:01

Arsa yatırımı ve konut yatırımı en çok getirisi olan kanallardandır. Gayrimenkul yatırımı için ayıracağınız para miktarına göre çeşitli yollar seçilebilir. Örneğin yaşadığınız yerde şehirleşmenin yeni yeni geliştiği bölgeler olacaktır. Bu bölgelerden arsa alabilir orta vadede ciddi kar elde edebilirsiniz. Nispeten daha çok paranız varsa güvenilir bir inşaat firmasından yapım aşamasında olan bir gayrimenkul alabilirsiniz. Türkiye'de gayrimenkul yatırımından zarar etme riski diğer yatırımlara göre çok daha düşüktür diyebiliriz. Son yıllardaki emlak fiyatlarının yükselişini incelerseniz buna hak verirsiniz. Bu sebeple emlak yatırımı düşük riskli yatırımlar arasındadır denilebilir. Gayrimenkul yatırımları 2018 yılında da en mantıklı yatırım araçlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

talibim
Aday Memur
12 Ocak 2021 01:19

Yatırım sıkıntılı bir durum ama yatırım öncesi bir önceki yılın en çok kazandıran ve kaybettirenlerini görmek gerek. En iyi yatırım aracı nedir sorusuna bu şekilde cevap bulabilirsiniz. https://ogguzmani.com/en-iyi-yatirim-araci.html

12 Ocak 2021 18:05

zamanında bu miktarlarla coinlere girebilsek iyi olurdu ama şimdi bilemiyorum

economi06
Şube Müdürü
24 Ocak 2021 17:03

#

dirk heinen
Şube Müdürü
26 Ocak 2021 04:24

3-4 binle ne yatırımı yapacan ayçiçek yağı al sürekli artıyor.
02 Şubat 2021 18:51

sepet yapmak iyidir ben de amarketsle çalışıyorum tecrübeliler bu konuda

Dontcry
Aday Memur
06 Şubat 2021 12:12

kripto paralar küçük yatırımlar için iyi gibi duruyor fakat bilgilendirici içerikleri okumanızı tavsiye ederim. Merkezsiz finans kripto paraları son 1 yılda 65 e katladı. son 30 gunde ise 3 e katladı. bi göz atın derim

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

takipbonus
Yasaklı
22 Haziran 2021 14:19

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

22 Haziran 2021 15:28

biraz döviz biraz altın vs alarak sepet olarak değerlendirilebilir ytd

23 Haziran 2021 22:24

ufak meblağlar için altın dolar gibi daha garanti yöntemleri tercih ediyorum ytd

denizemirgen
Aday Memur
24 Haziran 2021 14:50

katılıyorum hocam dövizle altın iyidir ytd

caddelerde, 3 yıl önce

ufak meblağlar için altın dolar gibi daha garanti yöntemleri tercih ediyorum ytd

20 Temmuz 2021 15:51

ufak meblağdan kasıt nedir bilmiyorum ama her ay kenara bir miktar gram altın alınabilir örneğin

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi