Editörler : "eskiyara"Pangaea

ççk06
Aday Memur
07 Mart 2011 21:50

herneyse... bu göreve başlama işi nasıl oluyor? yani okula gideceğiz tamam da derse mi gireceğiz yoksa idare göreve başladığımıza dair yazı mı yazacak? neticede 10+10 gün rapordan sonra yine göreve başlamamız gerek... çocuğu bırakacak kimsem yok. ondan soruyorum bu göreve başlama işini...

ççk06
Aday Memur
07 Mart 2011 22:06

güncel...

Ayatekla
Aday Memur
07 Mart 2011 22:09

banada okulda 5dk görün raporunu getir git dedi müdür yardımcısı.ben raporları 5 günlük almayı düşünüyorum cumartesi pazar girmesin. benim 20 martta bitiyo izin.dönemi bitirmem lazım.aynen bakacak kimse yok.

ççk06
Aday Memur
09 Mart 2011 12:54

ayatekla hocam , göreve 20 martta mı başlamnız gerekiyor, raporu o gün mü alacaksınız? yalnız ben de raporu 5'er gün alayım dedim ama çok göze batar dediler. ben 10'ar gün almaya karar verdim.

bu arada allah bebeğinizi sağlıkla büyütmeyi nasip eder inşallah...

Ayatekla
Aday Memur
13 Mart 2011 17:20

ççk06 evet pazartesi başlamam gerekiyor önce sağlık ocağından 5 günlük alıcam sabahtan okula gidip vericem daha sonra doğum doktorundan 10 günlük alıcam sonra yine sağlık ocağı 5 günlük o şekilde düşünüyorum ama bakalım .ya sonuçta biliyolar doğumdan çıktık batarsa batsın gözlerine çocuğum için gerekirse oyarım:))

Ayatekla
Aday Memur
13 Mart 2011 17:22

bu arada iyi dilekleriniz için sağolun hocam hepimizinki inşallah

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi