Editörler : F16 Gökçen
12345678910111213»

kekikkokusu
Memur
27 Haziran 2011 01:37

topamaxın alternatıfı diamox mu acaaba ya da diamox daha mı etkılı?yan etkı acısından dıamox daha az zararlıys onu kullanalım gaari :))

ışılay3
Başbakan Müsteşarı
27 Haziran 2011 08:59

bilmiyorum ama bugün dr uma gidip ilacı bırakmak istediğimi söylicem. Çünki gerçekten bi tuhaf olmaya başladım. Geçenlerde dr.um yaşımı sordu hönk diye kaldım hatırlamıyorum dedim:( Çok ciddi anlamda unutkanlıklarım olmaya başladı.

kekikkokusu
Memur
29 Haziran 2011 07:45

eevt bu unutkanlık bende de var :( cok basıt seylerı unutuyodum doktorum bunun ıcın beynı calıstıran bı ılac vermıstı 2 sene once

ışılay3
Başbakan Müsteşarı
29 Haziran 2011 09:24

berbat bişey kekikkokusu ya topamaxın yan etkisi imiş. Dozumu azalttı dr um. Ağrını biraz daha izleyelim dedi ama ağrısızda basıncın artıyor beni korkutan o dedi:( ama ben kendimi iyi hissediyorum şu an. Ağrımın arttığı durumları söyledim ek olarak magnezyum başladı.

kekikkokusu
Memur
09 Temmuz 2011 11:23

arkasalar bu rahatsızlık ellerde tıtreme yapıyomu sızde de?benım uzun suredır bazen ellerımde tıtreme oluyo acaba ılacın yan etkısı mı??

ışılay3
Başbakan Müsteşarı
11 Temmuz 2011 08:44

arkadaşım belki hastalığımız yapmıyordur fakat ilaçlarımız yan etkileri cok fazla yapması muhtemel olabilir. Dr. unla görüş derim. Ben laroxyl tamamen bıraktım şu an çünki astım atakları tarzında ataklar geçirmeye başlamıştım onun yüzünden:( Topamaxıda 37.5 mg kullanıyorum. Birde magnezyum başladı işte 15 gün sonra kontrolüm var içimden bir ses topamaxımı kesip magnezyumla devam diyecek diyor. Tabi basıncım ne olur bilmiyorum.Yaşıcaz görcez.

MEHTAPAYIŞIĞI
Aday Memur
21 Temmuz 2011 17:11

mehtap ben 24 yasında antalyada yasıyorum...4 yıldır psödotümör serebri rahatsızlıgı ıle mucadele edıyorum 4 yıl once ılk göz kararması ve anı görme kaybı ıle basladı rahatsızlıgım ve tabıkı vazgecılmezı bas agrısı:(( sonrasında fellik fellik doktor aradık ankarada aslen ankaralıyım ozamanlar ankaradaydım...en son ankaradakı hacettepe prof.dr.ersin tan ve prof .dr.pınar aydın odwyer'a gıttım...ınan oncesınde gezdıgım doktorlar benden korktular nedır bu bız anlamayız falan...benım gozlerımı kurtaran doktorlar bu sahıslardır...3 yıl boyunca dıazomıd 250mg 3 ögun ıctım..sonrasında ha bu arada bende papil ödemde olusmustu bılırmısın bılmem goz arakasında olusan bır odem psodotumorden kaynaklı olusuyor kac defa lp yapıldı belden hepsı yuksektı neyse 3 yıl dıazomıdı kullandım sonra doktorum odemın ve basıncın azaldıgını soyledı ılacı azaltarak kestı..5 aykadar ıcemedım bundan 1 ay once yıne o NEFİS agrı nuksettı aman allahım 2 gun cektım dedım kı mıgrendır allahım yıne o hastalıgım degıldır falan ama dayanamadım gıttım buradakı akdenız unıversıtesı tıp fakultesıne burda bır lp bu seferkı basınc dıgerlerınkınden dahada yuksek ama gormede sorun yoktu..suan topmax kullanıyorum 2 öğun ama guc olalım canım grıp gıbı dusunuyorum ben aa yıne grıp oldum dıyorum...ŞÜKÜR EDIYORUM geçmiş olsun ben burdayım herzaman yardımcı olurum

MEHTAPAYIŞIĞI
Aday Memur
21 Temmuz 2011 17:15

kekık kokusu senın ve bızım gıbıler ıcın bende burdayım tatlım...

kekikkokusu
Memur
23 Temmuz 2011 00:33

cok cok gecmış olsun MEHTAPAYIŞIĞI..ben de kasım ayından berı gunde 3 tane topamaks alıyorum Rabbim tum hastalara acıl sıfalar versın..desteğin için teşekkurler canım acılar paylatıkca azalırmıs bılgılerımızı sevıncımızı kederımızı burada paylasalım tekrara tekrar gecmıs olsun Rabbim cumlemıze acıl sıfalar versın

halexp
Şube Müdürü
25 Temmuz 2011 13:23

geçmiş olsun mehtapayışığı haklısın fazla kafaya takmamak gerekli ama takıyoruz benimde baş ve göz ağrım var yarın hastaneye gidicem inşallah psikolijik olarak ağrıyordur. hamilelik düşünüyorum çok korkuyorum hamilelikte tekrar ederse diye mehtap ayışığı ilaç çözüm olmadığı durumlarda şant takıyorlar sana önermediler mi tekrar geçmiş olsun

MEHTAPAYIŞIĞI
Aday Memur
25 Temmuz 2011 14:15

ŞANTI AKDENIZ UNIVERSITESINDEKI DOKTORUMDAN BIRTANESI SOYLEDI SUREKLI ILAC ALMA YERINE VE LP YERINE ŞANT TAKILSA DAHA IYI OLUR BENCE DEDI AMA DIGER DOKTORLARIMDAN BIR KACIDA ŞANT İÇİN YASIMIN COK ERKEN OLDUĞUNU (24 YASINDAYIM) SOYLEDILER CUNKU BU CIHAZ KAYABILIYOR VE TEKRAR AMELIYAT OLMA DURUMU GEREKEBILIYORMUS..O NEDENLE KABUL ETMEDIM BENDE EVLIYIM VE COCUK YAPAMIYORUM ILACLARDAN DOLAYI..

MEHTAPAYIŞIĞI
Aday Memur
25 Temmuz 2011 14:59

BU ARADA ARKDASLAR ARANIZDA DOĞUM KONTROL HAPI KULLANAN VARSA ASLA AMA ASLA KULLANMAYIN BU DOĞUM KONTROL HAPLARI INANIN VUCUDU OLMADIK HASTALIKLARA SURUKLEYEN SEBEBLERIN BASINDA GELIYORMUS..KADIN DOGUM DOKTORLARI HERNEKADAR ZARARSIZ DESEDE INANMAYIN BENDEN SIZE DOST TAVSIYESI..

ışılay3
Başbakan Müsteşarı
26 Temmuz 2011 11:26

hale:( geçmiş olsun tekrar gelişmelerden haberdar et:(

halexp
Şube Müdürü
26 Temmuz 2011 22:12

teşekkürler ışılay bugün hastaneye gitim çok şükür

gözler iyi çıktı bende göz kuruluğuda var ondanmış göz alanıda yaptırdım onda da bir sorun yok gebelik için de hastalığı tetikleyebilir dedi ama olmayadabilir de dedi inşallah şifa buluruz allah hepimizin yardımcısı olsun

MEHTAPAYIŞIĞI
Aday Memur
27 Temmuz 2011 12:00

çok geçmiş olsun halexp hangı hastanede tedavi oluyorsun umarım tez zamanda düzelırız

halexp
Şube Müdürü
28 Temmuz 2011 11:19

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi oluyorum

ışılay3
Başbakan Müsteşarı
28 Temmuz 2011 13:43

gözün aydın hale. Benim 2 gündür acaip ağrım var gene dr um kongreye gitmiş. Ne yapacağımı bilmiyorum. 1 Hafta sonra gelecekmiş.Topamaxımı sabah 25 mg içtim bugün:(

halexp
Şube Müdürü
29 Temmuz 2011 11:26

çok sağol ışılay sanada çok geçmiş olsun çok üzüldüm allah inşallah tez zamanda şifanı verir iyleşirsin gidebileceğin başka nöroloji doktoru yok mu tekrar geçmiş olsun

kekikkokusu
Memur
31 Temmuz 2011 12:01

geçmiş olsun arkadaşlar moralin de bu hastalıkla cok ılgısı var moralınızı yuksek tutmaya bakın

halexp
Şube Müdürü
03 Ağustos 2011 17:04

arkadaşlar nasılsınız ışılay son mesajında ağrıların çoktu şimdi nasılsın merak ettim inşallah en kısa zamanda iyleşirsiniz

Toplam 361 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi