Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : cihan27incir.receli
15 Mart 2011 15:41  

bordro.......memuriyet sicil no,yardım..

arkadaşlar geçen günlerde emekli sicil nomu yazarak bordroyu görebiliyordum.ama bugün girdiğimde memuriyet sicil numaranız tahakkuk biriminde bilgilerinizi doğrulandıktan sonra tekrar deneyin diyor.

geçen gün personel kimlik kartı çıkarmıştım,ve şimdi dikkat ettim tc numaramın bir tane rakamını yanlış yamzışlar,bununla bir ilgisi olabilir mi;?

15 Mart 2011 15:48

BransBilgisayar

memuriyet sicil no : 0

:D gir bak göreceksin

15 Mart 2011 15:58

J.Raul Capablanca

hocam zaten şuana kadar görebiliyordum bordroyu ama şimdi neden göremiyorum,geçen hafta personel kartı çıkardım memden,adamlar tc nomu yanlış yazmışlar,acaba bunlamı ilgisi var,ya da yanlış yazdılar diye bi problem olabilir mi?bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim valla ;)

15 Mart 2011 16:02

isikayhan
Kapalı

onunla ilgisi olamaz

15 Mart 2011 16:06

J.Raul Capablanca

memuriyet sicil nonuz sistemde kayıtlı değildir,lütfen tahakkuk biriminden bilgilerinizi doğruladıktan sonra tekrar deneyiniz diye bir uyarı çıkıyor,2 gün önceye kadar girebiliyorum bu şimdi çıktı başıma,

ayhan hocam peki tc numara öyle kalsa personel kartında bi sıkıntı olur mu?

15 Mart 2011 16:33

isikayhan
Kapalı

ileride personel kimlik kartı kullanmak durumunda olursanız sorun çıkabilir

okul mutemedinden isteyin KBS'den baksın sicil no kısmında ne yazdığına

15 Mart 2011 16:52

J.Raul Capablanca

eğer bordroyla bu personel kimlikte yapılan hatanın ilgisi yoksa rahatlayacağım aslında,ama daha 2 gün önce giriyordum,bugüm bu hatayı verdi,okulunda mutemedi yok malesef,teşekkürler ayhan hoca.

15 Mart 2011 17:17

isikayhan
Kapalı

birleştirilmiş sınıflı okul değilse maaş ve ek ders işlerini yapan bir idarece veya memur vardır mutlaka

15 Mart 2011 17:22

palesty

ben de branşbilgisayarın yaptığını yapıyorum giriyor. memuriyet sicil no kısmına rakamla 0(sıfır) yazın girecektir.

15 Mart 2011 17:25

J.Raul Capablanca

hocam birleştirilmiş sınıf değil,merkez köy okulu zaten,idarede bi müdür yard.var,ona soracağız artık,

palesty hocam zaten ben 2 gün öncesine kadar memuriyt sicil no girmeden bakabiliyordum bordroya,ama şimdi bilgilerinizi doğrulayın diyor,hem de personel kartımın hatalı çıktığı zaman diliminde,tesadüfmü diyeyim artık.

15 Mart 2011 17:54

J.Raul Capablanca

komşu köyümüzdeki başka bir hocayada aynı uyarı gelmiş,yani personel kartıyla alakası yokmuş,teşekkürler arkadaşlar cevaplar için.

15 Mart 2011 18:19

ayhi
Kapalı

anlaşılan o ki sizin ilçe mem veya malmüdürlüğü sicil numaralarını güncellemiş

15 Mart 2011 18:21

J.Raul Capablanca

ayhi hocam peki artık bordroya netten bakmak için ne yapmamız gerekiyor.

15 Mart 2011 18:23

ayhi
Kapalı

ilçe mem veya malmüdürlüğünden sicil numaranızı öğrenmeniz gerekiyor

15 Mart 2011 18:30

J.Raul Capablanca

zaten uyarıda memuriyet sicil no kayıtlı değil diyor,nasıl öğreneceğiz sistemde olmazsa ;)her gün yeni bir icat çıkarıyorlar ;)

15 Mart 2011 18:43

lyno

hocam aynı sorunla ben de karşılaştım.okuldaki hocalardan birine sordum.mebbis ten girdiğimizde kendi sayfamızda yer alan kurum sicil no yla giriş yaptığını söyledi,ki gerçekten de giriş yapabildi ancak ben kendi kurum sicil no mla giriş yapamadım.yeni atandım belki ilçe mem de işlenmemiştir diye yorumladım ama bilemiyorum,siz de bi deneyin isterseniz kurum sicil no yla giriş yapmayı

15 Mart 2011 18:44

ayhi
Kapalı

sizin girdiğiniz sayı için kaytlı değil diyor olmasın sakın

15 Mart 2011 18:48

lyno

aynen başlık sahibi hocamdaki gibi ifade şu"memuriyet sicil nonuz sistemde kayıtlı değildir,lütfen tahakkuk biriminden bilgilerinizi doğruladıktan sonra tekrar deneyiniz ".

15 Mart 2011 19:05

J.Raul Capablanca

emekli sicil no ya da tcmi yanlış girdiğimde girdiğim numara sistemde kayıtlı değil diyor zaten,ama doğru girdiğimde ise memuriyet sicil nonuz sistemde kayıtlı değil diyor sevgili hocam.

herhalde şuanda beklemekten başka bir şey yapmamam lazım sanırsam ;)

16 Mart 2011 06:58

ayhi
Kapalı

bekleyerek hiç bir şey düzelmez

16 Mart 2011 11:31

mansery

Memuriyet sicil no kısmını boş bırakırsanız,Sorun çözülür hocam..

Toplam 35 mesaj
ANKET
'Makul şüphe' üzerine polisin arama yapmasına izin veren tasarıyı;