Editörler : F16 Gökçen

Yasaklı
23 Mart 2011 20:59

Sedef ve egzama rahatsızlıgı olan arkadaşlar çözümü nasıl buldunuz

ellerim avuç içim beyaz pul pul aynı zamanda parmaklarım avuç içlerim ve parmak eklem yerleri kışın sogukta çatlaklar olur ya o şekilde 4-5 cm çapında yarılar mevcut durduk yere kanıyor ayak parmaklarımın üsyü pul pul çatlaklar olup kanama oluyor kaşıntıdan ölücem sizlede öyle bir sorun varmı acaba sorunu nasıl çözdünüz ben 5 yıldır çözemedim doktora giitim krem yazıp gönderiyorlar çevreden şöyle yapböyle yap diyorlar çeşitli söylentiler var lütfen bu konuda sıkıntısı olanlar nasıl bir çözüm buldular olanlr varsa yazışalım bilgi sahibi olalım lütfen

mmehhmet
Yasaklı
28 Mart 2011 21:08

birinizzde bşy paylaşsın yaaa okuyu çıkmaktan başka bi halt yediginiz yokkk

emelkoca
Şef
31 Mart 2011 23:54

benim babamda da yıllardır sedef hastalığı var..o da krem sürmekten başka bir şey yapmıyor..ama o bir de şeker hastası olduğu için ilave başka yaraları da oluyor..geçmiş olsun size de..

modernmabuse
Kapalı
01 Nisan 2011 14:01

mmehhmet öncelikle geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda hastalığına kavuşursun. Ben aloe vera bitkisinin bu tarz hastalıklara iyi geldiğini okumuştum. Sana %99 aloe vera özünden oluşan bir jel önerebilirim. 300 ml, yani uzun süre kullanabilirsin. Ürünü incelemek istersen linkini veriyorum. İnceledikten sonra DOKTORUNA DA danışarak dene bence. Sağlıklı günler.

http://www.dermomarket.com/asp/product/15/BABE-ALOE-JEL-300-ML-Indirimli-urun

ceyliiin
Memur
03 Nisan 2011 00:18

benimde vardı mehmet bey el parmağımda başladı kaşıntı pul pul dökülme ve yarıklar kanama acı küçük küçük kabarcıklr iki kere doktora gittim egzama dedi merhem ve ilaç verdi kullandım geçmedi aynı devam etti yine gittim iki merhem bi ilaç verdi doktor dedi ki geçmez bunula yaşamayı öğren elini suya dokundurmamaya çalış vazalin de kullan soğukta etki ediyormuş şükür geçti arada bi kaşıntı oluyor

ve inşallah egzama tekrar tetiklemez

sizede geçmiş olsun çok iyi anlıyorum acısı kötü umarım geçer

asi_a
Kapalı
15 Nisan 2011 12:17

MEHMET BUNUN ANA NEDENI STRES VE BESLENME SEKLI SUAN UYGULADIGIM BI YONTEM VAR STRESTEN UZAK DURMAK SART VE KEFIR İÇ HERGÜN BİR BARDAK ELMA SU TUKETIM DUZENLI OLSUN BAĞISIKLIK SITEMINI GUCLENDIRMEN GEREKIO BU CUNKU KARACİĞER ALTYAPILI BI HASTALIK AYRICA DOMATES ASIT ICERDIGI ICN COK ETKILIYO DOMATESI HAYATINDAN CIKARMAN GEREK GEREKSIZ ILAC TUKETIMI YAPMA ANTIBIYOTIKLER KARACIGERI COK YORUYOR GECMIS OLSUN INAN Kİ GEÇSİN :)

Cenk_forever
Aday Memur
19 Nisan 2011 20:49

Öncelikle geçmiş olsun.Bu tip hastalıkların tedavisini yanlızca kremlerle geçirmeye çalışırlar, kremlerin yanında içten bunların kurutulması gerekir ki yaniden çıkmasın. Benim kızımda da vardı çok uzun seneler uğraştık fakat geçiremedik en son bir arkadaşımın tavsiyesiyle yurtdışından gelen bitkisel ürünlerle tanıştık ve sonuç aldık belki sizlerede ben yardımcı olabilrim.mesaj atın.

ECE666
Kapalı
12 Mayıs 2011 19:15

drlara göre bununla yaşamayı öğrenmek gerekirmiş. sedef için söylüyorum. her tedavi geçici çözüm sunuyor şanslıysanız tekrarlamaz ama uygun ortam bulursa yeniden ortaya çıkan dünyanın ennn VEFALI! hastalıklarından. istesenizde sizi bırakmaz:(

mmehhmet
Yasaklı
27 Kasım 2011 20:00

ilginiz için teşekürler

mmehhmet
Yasaklı
27 Kasım 2011 21:07

eyvallah

asilhürkan43
Genel Müdür
28 Kasım 2011 14:07

kırmızı mantar (reishi) özü bulunan sabununu kullanmayı denedinizmi?

elifim_7
Aday Memur
28 Kasım 2011 15:11

arkaaşım çok geçmiş olsun.babam egzama için benim önerdiğim bitkisel ilacı kullandı ve 10 gunde kurumaya başladı. çok şükür. eger ilgilenirseniz ayrıntılı anlatmak isterim . Bitkisel ilaç.vesile olmak isterim

çikolata01
Daire Başkanı
28 Kasım 2011 18:35

advantan pomat kullan ama sadece bırhafta fazlası zararlı kortızon ıcerıyor

benımde yüzumde egzema var o ıyı geldı

MDOĞRU
Aday Memur
29 Kasım 2011 23:04

saç dökülmesiyle ilgili forum sayfamız arkadaşlar http://sacimtedavisi.com/forum.php

mmehhmet
Yasaklı
03 Aralık 2011 23:08

teşşekürler

suleyman4242
Yasaklı
12 Aralık 2012 05:06

en iyi tedavi

ANKARA , TIBBI , STERİL , SÜLÜK , HACAMAT, TEDAVİ , SÜLÜKÇÜ , HACAMATCI SÜLEYMAN

süleyman özdemir 05327263882 [email protected]

nazardeğmesin
Aday Memur
13 Aralık 2012 17:16

türk malı ve helal sertifikalı olan bitkisel içerikli kozmetik ve temizlik ürünleri üreten bir firmanın ürünleri(bulaşık sıvısı,el sabunu v.s)sedef ve egzamaya iyi geliyor.sedef hastalığını kimyasal maddeler tetikliyor.kullananlar ve memnun kalanlar çok fazla.

blackrose79
Aday Memur
18 Eylül 2014 23:39

tıpta egzamanın tedavisi sonradan çok can sıkıyor. kuruluk için beyaz dut kürü çok iyi geliyor bir a

Kpssci-kız
Aday Memur
08 Haziran 2016 14:35

Sivas ta Irfan Eczanesi diye biyer var kendi ilaclarini yapiyor ve kesin çözüm

Kpssci-kız
Aday Memur
04 Ağustos 2017 14:46

Arkadaşlar numarası 03462250940 Hepinize Allah hepinize şifa versin

Kpssci-kız, 8 yıl önce

Sivas ta Irfan Eczanesi diye biyer var kendi ilaclarini yapiyor ve kesin çözüm

giacarangi
Aday Memur
07 Ağustos 2017 12:44

benim boynumda egzama çıkmıştı. eczaneden krem alıp sürdüğümde geçmişti. ara ara da çıkar sürer geçer. ama elma sirkesinin iyi geldiğini okumuştum. denemedim. !

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi