Editörler : F16 Gökçen

DERYA-06-76
Başbakan Müsteşarı
23 Mayıs 2011 22:10

Allah korusun...

ağrı__polisi04
Yasaklı
23 Mayıs 2011 22:14

ben kilo alan kadın aldatılır diye bişey söylemedim. erkeklerin çoğu bu sebepten dolayı işlerinden soğuyor ve aldatıyor. ben bekar bir erkeğim bu arada. evlendiğim zaman da her ne sebeple olursa olsun eşimi aldatmayı asla düşünmüyorum

LTAC
Kapalı
24 Ekim 2011 10:16

eşine hiçbir zaman aşık olmadığı için olabilir mi?

fen0men
Müsteşar Yardımcısı
24 Ekim 2011 10:26

olamaz

Hatice Sevgi
Yasaklı
28 Eylül 2014 08:37

bekar kız ve erkekler hür yaşamakta özgürdürler evli olulnca ona göre davranılmalı

Akdeniz.007
Kapalı
28 Eylül 2014 09:03

Evlilikte beklentilerini bulamadıkları için .Gerek erkek gerek kadın evlilikte sevgi saygı sadakat beklerler tabiki bunlardan birinin eksik olması bile temeli sağlam atmaz ve o evlilik her zaman çatırdar ve sağlam bir evlilik olmayınca kişiler evde arayacağı sevgi ve saygıyı başkalarında arayışa giderler.

sabamakamı
Kapalı
28 Eylül 2014 09:04

erkekler yaş kemale erince evlendikleri kadınlardan bıkmaya başlıyor sanırım. ikinci kadın onlar için yeni bir heyecan...

günaydın, nasılsın Akdeniz?

Akdeniz.007, 10 yıl önce

Evlilikte beklentilerini bulamadıkları için .Gerek erkek gerek kadın evlilikte sevgi saygı sadakat beklerler tabiki bunlardan birinin eksik olması bile temeli sağlam atmaz ve o evlilik her zaman çatırdar ve sağlam bir evlilik olmayınca kişiler evde arayacağı sevgi ve saygıyı başkalarında arayışa giderler.

Akdeniz.007
Kapalı
28 Eylül 2014 09:12

tşkler saba hanım siz nasılsınız

sabamakamı
Kapalı
28 Eylül 2014 09:15

hamdolsun, iyiyim... Teşekkür ederim.

Akdeniz.007, 10 yıl önce

tşkler saba hanım siz nasılsınız

Akdeniz.007
Kapalı
28 Eylül 2014 09:17

Allah iyilik versin inşallah

sabamakamı
Kapalı
28 Eylül 2014 09:17

Amin, cümlemize...

Lady-İnRed
Aday Memur
28 Eylül 2014 18:41

gerçekten aşık olsa saygı duyacağım ama ,aşk diye bir şey hissettikleri yok çoğunun bence tamamen ahlaksızlıktan

Lady-İnRed
Aday Memur
28 Eylül 2014 18:49

söylediklerim birilerinin pek hoşuna gitmemiş olsa gerek.. gerçekten aşık olan adamı kimse tutamaz boşanır doya doya aşkını yaşar ama evli erkeklere baktığınızda boşanan yok evdeki dursun ben gönlümü dışarda eğleyeyim olayı var..eşi duymasın diye kırk takla atar.. bu durumda aşktan bahsedilmesi bile aşka saygısızlık.

endoplasmik bir kul
Aday Memur
28 Eylül 2014 21:06

evlenenler insanlar aşık oldukları için evlenmiyor çoğu zaman, hepsinin kendince sebepleri vardır. aşksa bambaşka bir şey, evli olup olmamakla ilgisi yok. ayrıca adam aşkını kendi içinde yaşayıp hayatına her zamanki gibi devam ediyorsa, eşine çocuğuna sevgi gösteriyorsa, kime ne zararı var? kim kimin ne yaşadığını bilemez, o yüzden oturup yargılamanın anlamı pek yok. bizim başımıza da gelebilir böyle şeyler, ama doğru ama yanlış, insanların var böyle karışık halleri.

Toplam 274 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi