Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : muhtesem32iren17ters köşe
14 Nisan 2011 11:51

sinir_sel

arada bir yoldan çıkmak iyidir :) hep aynı yolda gidersen olmaz, azcık yoldan sapıp araziye dalmak lazım..toprağa ayak değdirmeli :))

14 Nisan 2011 11:54

paz_ayşe:)

olmasın bence,çarpılırsınız valla:D

14 Nisan 2011 11:56

fen0men

baharda geldiki..

kır çiçeklerinin cazibesi aşka davet ediyor:)

14 Nisan 2011 11:56

sinir_sel

pazarcı ayşe , aşk herşeyden vazgeçmektir ,,unutma :))

14 Nisan 2011 12:03

paz_ayşe:)

vay vay,bahaneniz de hazır:D

14 Nisan 2011 14:31

sinir_sel

ayrıca, aşk herşeyi göze almaktır...o yüzden evli adamlar da aşık olabilir fevkalade :)

14 Nisan 2011 14:35

kudret çabuk
Yasaklı

evlilerin kalbi yok mu:)))))))))

evlilerde sevebilir:)

14 Nisan 2011 14:36

bıkkınlık

arkadas bayan nefside erkek nefside bıseyı elde ettıgı zaman butun gizemı hevesı kacıyor.hemen etrafındakı ınsanlara kayıyor gözler.oysa sadakat denılen seyler bu kadar kolay çignenmemeli.onu da elde edınce baskasına bu boyle surup gıdıyo.ınsan esıne de guvenemıcekse ne anlamı var evlenmeye.

14 Nisan 2011 14:37

sinir_sel

ya bu evlilerde sever şarkısı vardı arif susamın dı galiba..

bu başlık açıkken fonda o parça çalmalı :))

15 Nisan 2011 09:42

bahadir26
Kapalı

DAĞLI-ADAM nickli kardeşim, çok güzel bir konu atmışsın ortaya, tartışmasıda eminim zevkli olacakktı. fakat araya zaman girmiş, keşke o gün göreydim yazını. şimdi ne yazsam kkonunun espirisi gitti bi kere. inş denk gelir ve bu konuya devam ederiz.

15 Nisan 2011 09:49

EY TÜRK GENÇLİĞİ
Kapalı

evli adam neden aşık olur,,, kuyuya düşmek istiyorda ondann

15 Nisan 2011 09:54

parola_29
Yasaklı

aşk adamıdır,aşksız yapamazdır,eşinde de aradğı aşkı bulamamıştır,

bunlar işin gerçekleri,

ama bu insanın haklı olduğunu belirtmez.

ne olursa olsun yanlış bir durumm

onay vermiyorum,

ah bu benim hemcinslerim yokmuuuu,:)

15 Nisan 2011 10:00

EY TÜRK GENÇLİĞİ
Kapalı

elimden gelse ülkedeki bütünkızları ortadan kaldırırdım bu sorunda ortadan kalkardı,

15 Nisan 2011 10:30

savaskahraman
Kapalı

olmaz öle şey..evelenen kişinin aşık olma hakkı da bitmiştir(!)..

olmazları konuşuyosunuz sizde..gerçekten var mıdır öleleri..evliyken aşık olan..erkek..şeyy ..

gerçi evliyken kadınzaten aşık olamaz..(!)

15 Nisan 2011 16:42

EY TÜRK GENÇLİĞİ
Kapalı

olur olur,,,şimdiki insanlar bir alem oldu,,seven sevene ,sonu hayırlımı olur hayırsızmı düşünen yok

15 Nisan 2011 21:38

yalnızlığım923

insanın başına yaşadıkca neler gelebiliyor neler başına gelmese dahi duyuyor görüyoruz.

şu da var ki tek tarafı suçlamak yanlış erkekler bunu yalnız yaşamıyorlar karşı cinsle yaşıyorlar.

fakat aldatmak aldatılmak hoş bir durum değil madem eşinle mutlu değilsin ayrıl dilediğince yaşa.

15 Nisan 2011 21:49

Mufettiş34
Yasaklı

sevmediği bir bayanla evlendiği içindir veya abazalık,gençliğinde çok sevgilisi olmamış tipler sonradan öyle oluyor genelde..

16 Nisan 2011 20:53

dağlı-adam

insan kime aşık olur,yada kimi sever,aşk denilen bu şey gerçekten aşkmıdır,aşk herkes aşık olurmu,karnı aç birçok şeyden yoksun bir insan aşık olabilirmi,bunlar eğer detaylı ele alınırsa,evli bir insanın bir başkasına aşıka olması bence masumca bir durum değil,

istekler arzular genelde erişilebilirlik durumu ile alakalıdır,mesela bemim 20 000 tl param var araba alamak isitiyorum,hep 20000 tl ye alınabilecek arabaların hayalini kurarım hep o arabalara bakarım,sokakata cadede gördüğüm zaman güzel arabaymış falan diye düşünürüm hep,diğer taraftan paramın yetmeyeceği ve alamayacağım araba aklımın ucuna bile gelmez,görsem dönüp bakmam bile,çünkü bana çok uzaktır o ilgi alanıma girmiyordur,ne zaman o arabayı alacak param olursa,o zaman o tür arabalara ilgi duymaya başlarım

insanın genelde arzuladığı şeyle,elde edebilme olasılığı olan şeylerdir,yoksa elde etme olasılığı imkansız olan bir şey için yanıp tutuşmak biraz aptalık gibi olur

16 Nisan 2011 20:55

haydi gel

hayat olduğu yerde durmuyo sürekli akıyoda ondan..

16 Nisan 2011 21:56

dağlı-adam

birşeyler saçmaladım:))

ama bahadır arkadaş malum konuda benim söyldiğinin zıddı yönde bir görüşü varsa yazmasını isterim.

Toplam 264 mesaj
ANKET
Sizce Cumhurbaşkanı kim olmalı?

Grup Vizyon