Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : a_durmazhopalihuzur657
31 Mart 2011 18:57  

Raporu Okula Teslim Ettim,Raporla İlgili Yazıyı Milli Eğitime Öğretmen Mi Teslim Etmek Zorundadır

benim okulum raporla ilgili yazıyı raporlu olduğum süre içinde gidip milli eğitime teslim etmemi istiyo..böyle bi ibare geçiyor mu yönergede?ben de gidip teslim etmedim raporum bittikten sonra mecburen gidip vericem..

ama kurumun raporu milli eğitime vermesiyle ilgili bi mevzuat var mı acaba ?

31 Mart 2011 19:08

esinran

offf sorma onu yaa... rapor alıyosun o gün okula gidip belge alıyosun sonra mem e gidip mem müdrüne imzalatıyosun sonra bi de kaymakama imzalatıyosun... yani raporun 2 günü bu şekilde gidiyo malesef... aslında bunu memur yapar başka yerde ama ben doğdayım öğretmnler rapor almasın diye bukadar zorlaştırıyolar...

31 Mart 2011 19:13

flooods

Allah ım ya inanın rapor sevdalısı değilim ama öğretmenlere yapılan şu rapor saçmalığını görünce 15-20 gün rapor alasım geliyor bu ne ya? kaymakam ne alaka? bizim müdür de şehir dışındaki raporu kabul etmedi,yarın gidip mem den öğreneceğim aslı neymiş..

31 Mart 2011 21:01

fen-65
Kapalı

hocam izin yönetmeliğinde idare götürür veya öğretemn götürür die bi ibare yok ama siz okula bildirir 2 gün içinde de ulaştırırsınız raporu sonra idare memur veya siz onu milli eğitim müdürlüğüne iletir izne çevrilir.

31 Mart 2011 21:06

fatih@

Arkadaşım sen raporu okul müdürüne verirsin, o da ilçeye fakslar. Sen gidip nasıl direkt olarak MEMe verebiliyorsun raporu? Okul müdürün dururken sen nasıl direkt MEMle muhattap olabiliyorsun?

Anlam veremedim gerçekten...

31 Mart 2011 21:41

peridot

ben il meme bağlıyım...böyle işte anlattığım gibi..

ben gidip raporu izne çevircekmişim mem e götürüp..

raporumu olması gereken süre içinde okula ulaştırdım ama valla milli eğitime henüz götürmedim..okul da götürmüyo..

raporum cuma günü son buluyo yani yarın ben de p.tesi gidip teslim edicem milli eğitime işte ..

31 Mart 2011 22:02

esinran

ya malesef böyle uğraştırıyolar... ilk gün rapor alıyosun sonra mem de bekle dur bi günün beklemekle geçiyo... tamordan çıkıyosun bu sefer kaymakamlığa yetişemiyosun ertesi güne kalıyosun... bide rapordaki hastalığını soruyolar... ben doktora kulak zarı ameliyatı oldum ve zarım tekrar yırtıldı galiba dedim doktorum da samsuna gitmem lazım dedim... ki malesef şüphem doğruymuş tekrar yırtılmış... mem müdürünün yanına gittim doktor rapora lumbolji yazmış, adam lumbolji ney dedi ben de durumu anlattım kulak zarıyla alakalıbişeydir dedim... müdür bana bel fıtığı demek dedi doktor sana bel fıtığı raporu vermiş dedi... bilsem doktora miringloplasti yazdırırdım ameliyatım miringloplasti idi... doktorun aptallığı kafasına göre yazmış benm dediğim şikayeti yazsana sen... rezil olmuştum ve o rapor öğretmnlik hayatımdakiilk ve son raporumdu benm...

sonra Allah tan kaymakam odsına çağırmadı yardımcısı imzalattı... ama normalde kaymakam da soruyormuş niye aldın raporu diye, sabahın 8inde uyku sarhoşluğuna denk geldim galiba...

31 Mart 2011 22:54

peridot

gncl

01 Nisan 2011 21:35

peridot

...

Toplam 8 mesaj