Editörler : swat3410
31 Mart 2011 20:42

Sınav Ücretleri

Takip ettiğim kadarı ile görev aldığımız sınavlardan 80 TL ücret alınacağına dair bir çok sözler söylendi. Olumlu ve olumsuz birçok görüşler ortaya atıldı. Sınav görevi ile ilgili olarak hangi sınav görevlerinin ücrete tabi olduğu belli değilmiş. Birde son yapılan YGS sınavının parası verilmemiş. Gerekçesi ise polisin elden para alması etik değilmiş. Hayret polisi o kadar etik olmayan işlerde kullanıyorlarda hak ettiği ücreti almaya gelincemi etik olmuyor. Acaba sınav günü sınavı yapan kurum görevlilerin parasını vermiyor mu? veriyorsa verilen paralar günler geçmesine rağmen nerede o zaman yoksa repomu yapılıyor. Bu konuda bilgisi olan varmı? Kazaen sınav ile ilgili göreve gidersem bilgim olsun ...

acaliskan25
Memur
31 Mart 2011 22:51

belki üstüne yatmaya çalışıyorlardır.

///SON AMAZON///
Müsteşar
01 Nisan 2011 11:36

daha önce ösym polisleri yığardı sınav yapılan okullara...

baktım bu yıl 1 tane erkek memur bayan polis bile yok...

bayanların üstünü bayan öğretmen aradı...

sırf polise para vermemek için birden bire lazım olan polis sayısı düştü...

okulda görevli çaycısına bile sınav günü ayrıca para ödeyen zihniyet polise gelince cimrileşiyor...

hak_an
Daire Başkanı
01 Nisan 2011 19:45

ya aman lütfen para da vermesinleronların olsun gözünüzü seveyim boşverin izin kesilmesin para onların olsun rulo yapıp ......lar

POL@44
Aday Memur
01 Nisan 2011 22:11

Herkes halinden memnunmuş herhalde.Demekki artık bir fil yetmez padişahım demem gerekecek

sokrates35
Memur
01 Nisan 2011 22:50

sınav parasının verilmediği doğru ama sınav günü görev yapan öğretmen olur gözetmen olur kimseye peşin ödeme yapılmadı

haki_58
Aday Memur
02 Nisan 2011 00:51

arkadaşlar yarınki yapılacak aöf sınavlarında görevli polise ücret ödenmeyecek sanırım.sınavı Anadolu Ün.yaptığı içinmiş.tüm A takımı olarak(karakol,koruma.resmiekipler)görev başındayız:)herkese kolay gelsin..

semka
Genel Müdür
04 Nisan 2011 00:19

hesaplara yatırılacağı söylendi.

babarel
Aday Memur
04 Nisan 2011 01:29

torpil heryerde aynı daha dün sınav angarya diye gitmeyen dayılı memurlar şimdi dayısına ağlayıp isteği zaman sınav görevine gidiyor nasıl iş anlayamadım nasıl işine gelirse o şekil devam..pişki pişkin bide BAL TUTAN PARMAĞINI YALAR diyorlarya o parmağı alıp bala batırıp...

Sansolye
Aday Memur
04 Nisan 2011 11:09

Arkadaşlar,sınav ücretleri belli olmadığı için yatmadı.Yazısı yeni geldi. YGS-ÜDS Amir:75 memur:65 Lojistik şubelerin işi takibine göre paralar bu hafta içinde yatar.Panik yok.:))

04 Nisan 2011 15:15

kesin olmamakla birlikte duyduğum kadarıyla ücretlerin 80 liradan 65 liraya düşmesinin sebebi öğretmenler itiraz etmiş aynı alıyoruz diye o nedenle bizimki 65 liraya düşmüş... ama dedimya sadece duyum gerçeklik payını bilmiyorum.

pr uzm
Memur
04 Nisan 2011 19:00

evet ya haftasonu kpss girdim üzerimizi öğretmenler aradı :D

alperen56
Şef
04 Nisan 2011 23:39

açık öğretim sınvinda ücretin olmama sebebini bilen varmı arkadaşlar

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler