Editörler : F16 Gökçen
«8910111213141516171819»

yakamoz62
Aday Memur
06 Nisan 2011 17:01

en son yazgığına kesinlikle katılıyorum. kazandı kazanamadı ve kontenjanla ilğili bilgileri elbette ki yayınlamaları lazım? Araştıralım sakin hareket edelim dediğin gibi uzun bir süreç.

yakamoz62
Aday Memur
06 Nisan 2011 17:03

pardon joopss arkadaş yazmıştı. avukatın adresini telini yazarmısın

uguryakamoz
Aday Memur
06 Nisan 2011 17:37

karabük arkadaşıma özelden ben de tel yazdırdım mücadele için her ne vrsa yapacağımn

tansel1973
Aday Memur
06 Nisan 2011 18:40

ALLAH YOLUMUZU AÇIK ETSİN ARKADAŞLAR...

polizeı35
Aday Memur
06 Nisan 2011 18:51

Arkadaşlar Karabüklü ve joops kardeşlerime bende ismimi ve telefonumu yazdırdım, bu davayı açmamız şart oldu, ortada büyük bir haksızlık var, şevkimiz isteğimiz kırıldı,arkadaşlarıma sonuna kadar destek olacağım.Hakkımızda hayırlısı olsun.

06 Nisan 2011 19:01

Arkadaşlar bencede acele edip yanlıla düşmeyelim Avukat işine gelince toplu hareket edelim diyoruz bence hiç gerek yok niyemi? 1 arkadaş davayı avukatla açsın neyse masrafını hepbirlikte karşılayalım zaten 1 kişi kazandımı en düşük atanan puanın üstünde olupta atanamayanların kazanmış sayılacağından herkes atanır. Şimdi herkes 40 TL avukar ücreti 150TL (öyle yazılmıştı) mahkeme masrafı gerek yok biriniğ belirleyeli açsın davayı hepbirlikte masrafını karşılayalım. birde en seri şekilde sonuçlandıralım yani Ankaraya yakın olanlar yada ankarada mağdur olan açsa daha iyi.

yani işin özü topla hareket edip ferdi dava açalım para kaybından başka bişey değil.

Efe&ege
Aday Memur
06 Nisan 2011 19:20

Ben bugün Eğitim Daire Başkanlığına hitaben dilekçemi yazıp Personel Büro aracılığı ile gönderdim içeriği kısaca;

KOD66
Aday Memur
06 Nisan 2011 19:24

neden BASIN'a bilgi vermediniz

KOD66
Aday Memur
06 Nisan 2011 19:26

bu konu haber yapanlar için çok önemli olur 10 nisandan önce

düşünsenize skandal bir sınav

skandal yerleştirme

Efe&ege
Aday Memur
06 Nisan 2011 19:40

Halen ....il emn müd ...ilçe emn müd kadrosunda .....sicil sayılı polis memuru olarak görev yapmaktayım.05.03.2011 tarihinde Başpolislik memurluğu kadrosu için düzenlenen sınava katılarak 59 puan aldım,05.04.2011 günü per.daire bşk tarafından polnet ortamında başpolislik memurluğu rütbesine yerleşemediğim belirtilmiştir.Emn.hizmetleri sınıfı başpolis memuru ve kıdemli başpolis memuru rütbelerine yükselme esaslarına dair yönetmeliğin tercihlerin alınması başlıklı MADDE 16 ......MADDE 20....(MADDELERİ YAZDIM.) il kontenjanına göre bazı illerde 42 puan ile başpolislik rütbesine atama yapılmasına rağmen 59 net 65,4 puan ile atanamamış bulunmaktayım.Mesleğimiz itibari ile hiyerarşik sistemde benden daha az puan alanların amir statüsüne atanmasının hukuk ve meslek etiğine aykırı olduğunu,sıralamanın Türkiye genelinde yapılması durumunda bu şekilde bir durum meydana gelmeyeceğini düşünüyorum. Yapılan açıklamada sadece yerleşip yerleşmediğimiz belirtildiğinden,tarafıma eğitim düzeyi,meslek kıdemi ve almış olduğum ceza eklenmek suretiyle toplam puanımın,il geneli ve Türkiye genelindeki sıralamadaki yerimin bildirilmesi,Türkiye sıralamasına girmem durumumda atamamın yapılmasını istiyorum.

KARABÜKLÜ7878
Daire Başkanı
06 Nisan 2011 20:09

kod 66 eğer polis değilsen bunu sen yap. AMA Buna çok da gerek yok. Kazanacağız zaten. Ne kadar yardımı olur bilmiyorum.

Herdaim kardeş dava açma süresi 60 gün 1 i gitti. Açılan dava en iyi ihtimalle 3-6 ayda belki sonuçlanır. ZAMAN GEÇMİŞ OLUR . dava açanlar rütbe alır sadece.

Antalyada mesut 07 bildirdi kazanan sayısı 223 kişi 67 kişi 24 yıl ve üzeri kazanmış. Matematiğe göre 100 de yirmisi 44 bilemedin 45 kişi 24 yıl ve üzeri olması lazım. Bu hangi yönetmelikte yazıyor. Bursada da 24 yıl kadrosu 100 de 20 yi dolduramamış.N eduruyorsunuz antalya ekstradan22-23 kişinin daha hakkı yenmiş.

KARABÜKLÜ7878
Daire Başkanı
06 Nisan 2011 20:16

Bu bizi üzdüğündenmidir, teselli içinmidir allah razı olsun İçişleri Bakanlığı EGM lüğü 2 maaş taltif buyurmuş şahsıma.

Allah bir yerden alır bir yerden verir. Ankara masrafım olursa avukat masrafım misli ile karşılanmış oldu, allah devlete zeval vermesin. Ama büyük balık geride az kaldı hakkı yenen herkes Başpolis olacak arkadaşlar.

KARABÜKLÜ7878
Daire Başkanı
06 Nisan 2011 20:30

Arkadaşlar biz forumda yine kalmak bilgilerimizi paylaşmak sureti ile pazartesi günü son noktayı koyacağız. Salı günü bana ve JOOPS devreme dava açmak itediğini bildiren tüm arkadaşları baz alarak avukatla görüşeceğiz. Bu tarihten sonra bize telefon bildirmeyin arkadaşlar.Diğer arkadaşlar Bireysel olarak avukatlara başvurabilir hatta kendiniz bizzat dava açabilirsiniz.

Dava açmayı düşünen arkadaşlar pazartesi gününe kadar bize özelden telefon no larınızı veriniz.

KARABÜKLÜ7878
Daire Başkanı
06 Nisan 2011 20:47

arkadaşlar antalyadan mesut 07 gibi. atama ile ilgili karşılaştığınız somut ilginç durumlar varsa paylaşalım lütfen. Davanın süresine tesir edecek bilgileri paylaşalım lütfen.

Personel daire başkanlığının sonuçları açıklaması gibi Dava için Herşey hazır bir düğmeye basmak start vermek kaldı.Allahım bizi mahcup etme yarabbi.Haklıysak haketmişsek hakkımızı almamıza yardım et yarabbi...

06 Nisan 2011 20:59

KARABÜKLÜ kardeşim özelden telimi yolladım salı günü umarım görüşürüz çalışıyor olursam biahare ismini vererek avukata vekalet vericem dualarımız kabul olur umarım :))

lockard
Aday Memur
06 Nisan 2011 21:04

vekaletname örneğinin buradan yayınnlarsanız onu da hazırlatıp size yollarız, veya avukatla görüştükten sonra mı vekalet gönderilecek

KARABÜKLÜ7878
Daire Başkanı
06 Nisan 2011 21:07

evet lockard sadece tel ve nick ini veren arkadaşlara özelden göndereceğim. Salı akşamı.Diğer bilgileride paylaşarak Avukat bey böyle istedi.

lockard
Aday Memur
06 Nisan 2011 21:13

tamam o zaman bi zahmet banada yollarsan memnun olurum. Sağolasın

KOD66
Aday Memur
06 Nisan 2011 21:27

karabüklü kardeş basına vermek davanın takipçiliğini daha rahat yapmak olur basının faydası olmazmı cumhuriyet savcılıkları otomatik olarak konuya el atar

KARABÜKLÜ7878
Daire Başkanı
06 Nisan 2011 21:34

Nasılsa kazanınca kendiliğinden duyulacak. Kurum fazla yıpranmasın. Bizde bu kurumdayız...AİLEYİZ...

Toplam 1605 mesaj
«8910111213141516171819»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi