Editörler : crops35

1yıllıkmemur
Daire Başkanı
03 Kasım 2011 15:24

arkadaşlar 666 sayılı khk çıktı ek ödeme oranları değişti..

bahtiyar21
Memur
14 Kasım 2011 16:23

GÜNCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

bahtiyar21
Memur
15 Kasım 2011 08:25

çözüme kadar güncelll.

a k pppppppppppppppppp

1yıllıkmemur
Daire Başkanı
16 Kasım 2011 15:39

yeni ek ödeme oranları ile düşük derecedeki şeflerin memeura oranla 50-60 tl fark oluştu..

exselance01
Aday Memur
12 Şubat 2016 13:06

Arkadaşlar bende Bilgisayar İşletmenliğinden Şef kadrosuna atandım ve bana da yan ödeme olarak 1950 puan çıkarttılar maaşı alınca dilekçe ile düzeltme isteyeceğim olmadı mahkemeye başvuracağım bu durumda mahkemeyi kaybetme durumum var mı elinde bu yönde mahkeme kararı olan arkadaşlarım [email protected] adresine gönderirse sevinirim. saygılar. Bu arada Devlet personel başkanlığına yan ödeme puanı ile ilgili görüş sordum cevap bekliyorum.

1950 Puanı nasıl çıkartıyorlar derseniz

b) Şef, Koruma ve Güvenlik Amiri............................. : 500 - 200= 700 puan burdan

3-a) 16/a sırasında sayılanlara (1300), 16/b ve c sıralarında sayılanlara (1100), 16/d ve e sıralarında sayılanlara ise (750) puana kadar Temininde Güçlük Zammı,

b) 17 nci sırada sayılanlara (750) puana kadar Temininde Güçlük Zammı,

c) 16 ve 17 nci sırada sayılanlara (500) puana kadar İş Riski Zammı,

kadro unvanları ile ilgili görevleri fiilen yaptıkları sürece ayrıca verilebilir.

d) Uzman, Uzman Yardımcısı, Şef ve Amir kadrolarında bulunanlardan daha önce 16/c, d ve e sıraları ile 17 nci sırada sayılan kadrolarda bulunmuş olup aynı görevi yapmaya devam edenlere belirtilen sıralar ile dipnotun (a), (b) ve (c) sıralarında sayılan puanlar verilebilir.

Burdan da d bendine istinaden dipnot a-b-c sıralarından da=1250 Puan

Bu şekilde 1950 puan çıkarttılar.

Yorum Sizin...

Ürgüp2011
Kapalı
12 Şubat 2016 13:40

Yan ödeme 2250 verilebilir. Çünkü bilgisayar işletmeninden geldiğin için bu şekilde olması gerekiyor.

Yalnız kararnamade verilebilir ibaresi var. Kesinlik olmadığı için burdan mahkemede kaybetmen çok büyük ihtimaldir.

Bu sebeple yaptıklarında yanlış bir durum yok.Kurumun insiyatifine kalmış

exselance01, 8 yıl önce

Arkadaşlar bende Bilgisayar İşletmenliğinden Şef kadrosuna atandım ve bana da yan ödeme olarak 1950 puan çıkarttılar maaşı alınca dilekçe ile düzeltme isteyeceğim olmadı mahkemeye başvuracağım bu durumda mahkemeyi kaybetme durumum var mı elinde bu yönde mahkeme kararı olan arkadaşlarım [email protected] adresine gönderirse sevinirim. saygılar. Bu arada Devlet personel başkanlığına yan ödeme puanı ile ilgili görüş sordum cevap bekliyorum.

1950 Puanı nasıl çıkartıyorlar derseniz

b) Şef, Koruma ve Güvenlik Amiri............................. : 500 - 200= 700 puan burdan

3-a) 16/a sırasında sayılanlara (1300), 16/b ve c sıralarında sayılanlara (1100), 16/d ve e sıralarında sayılanlara ise (750) puana kadar Temininde Güçlük Zammı,

b) 17 nci sırada sayılanlara (750) puana kadar Temininde Güçlük Zammı,

c) 16 ve 17 nci sırada sayılanlara (500) puana kadar İş Riski Zammı,

kadro unvanları ile ilgili görevleri fiilen yaptıkları sürece ayrıca verilebilir.

d) Uzman, Uzman Yardımcısı, Şef ve Amir kadrolarında bulunanlardan daha önce 16/c, d ve e sıraları ile 17 nci sırada sayılan kadrolarda bulunmuş olup aynı görevi yapmaya devam edenlere belirtilen sıralar ile dipnotun (a), (b) ve (c) sıralarında sayılan puanlar verilebilir.

Burdan da d bendine istinaden dipnot a-b-c sıralarından da=1250 Puan

Bu şekilde 1950 puan çıkarttılar.

Yorum Sizin...

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi