Editörler : swat3410
«5678910111213141516»

antifeci
Kapalı
17 Nisan 2011 15:22

slybey syafamıza hoşgeldin derin katkılarını bekliyoruz..Senin kazandıkdan sonra,kazancılar yokuşunu geçtim uğramam diyenlerden olmadığını biliyorum.. Bu meşakatli yolda sende olursan daha da güçleniriz...

sanalgerçek
Memur
17 Nisan 2011 16:02

Anayasa üzerinde fazla durmayalım çünkü seçimlerden sonra büyük bir ihtimalle değişecek.Daha kısa ve öz bir anayasa yapılacağı bütün siyasi partiler tarafından ifade edildi.Bence insan hakları,uluslararası kurumlar,idare hukuku ve CMK-TCK ÜZERİNDE DURMAKTA FAYDA VAR.

- -(Mardin_de_3yıl)
Daire Başkanı
18 Nisan 2011 11:36

slybey

tebrik ederim hayırlı ugurlu olsun....

yolun acık olsun

can_00
Şef
18 Nisan 2011 21:52

arkadaslar calışmalar nasıl gidiyor.......

antifeci
Kapalı
18 Nisan 2011 21:56

Çalışmalar başlamadı ki gitsin..

18 Nisan 2011 22:24

2012 kom. yrd. sınavına bıkmadan usanmadan çalışıp, hedefimize ulaşmak dileğiyle herkese merhabalar.

akyuz_555
Aday Memur
19 Nisan 2011 10:40

arkadaşlar merhaba ben de sizlerin aranıza yeni katıyorum.yoğun bir tempoya başlıyoruz.ayrıcı slybey sizi daha önceden takip ediyordum.katkılarınızdan dolayı teşekkürler.bu yeni dönemde de desteklerinizi bekliyorum

slybey
Müsteşar Yardımcısı
19 Nisan 2011 12:15

slm arkadaşlar sürekli sizi takip ediyorum ve edeceğim .sizlere yaptığımız doğrular ve yanlışlarla size yardımcı olacağım,benim sizlere birkaç önerim olacak öncelikle ezber işi çok yanlıştır ve sadece okumak da yanlıştır. birde şimdiden başlamanız çoğunuza sınava yakın bıkkınlık getiricektir. şu önümüzdeki 3 ay kendinize iyi bir okuma ve anlama niteliğindeki yayınlar genel kültür konuları gibi eğlenceli olacak okuma yapın ,ayrıca hızlı okuma ve anlama teknikleri için google den araştırma yaparak kendinizi şekillendirin çok iyi olduğunuzu ölçdüğünüz zaman hazırlık başlasın ...diğer sınavların soruları ile zaman zaman pratik yapın planlı ders çalışmaya adapde edin ....Allah razı olsun ben kazandım yanlışlarım ve doğrularımla ,sizlerede Allah gönlünüze göre hayırlısını versin ,,unutmayın kimse bilgisayar değil limitiniz yok..

polism1975
Şube Müdürü
19 Nisan 2011 20:38

Arkadaslar herkese iyi aksamlar ve iyi calismalar. Ben de bu forumu 5 aydir takip eden ve sinavi kazanmis biri olarak elimden geleni yapacagim eger kabul ederseniz. burada forumu takip eden bircok arkadasimiz sinavi kazandi bu cok sevindirici benim icin. kaybedenler icin de sonraki sinava kadar cok calisip kazanmak duser.. Herne kadar sinav hakkinda yanlis seyler oluyorsa da sizler sikmayin caninizi ve son 200 kisi de olsa kendinize yer bulmaya calisin. forumda herkesin favorisi olan slybey ve sonradan foruma katilan ben sinavda son 200 icinde ancak yer bulabildik.. Olsun sonunda basardik eminim ki sizler de basarili olacaksiniz. Ben tum kalbimle buna inaniyorum...

simdiden benim calistigim pc de olan notlari isteyen olursa seve seve gonderirim e-mail adresi yazmalari yeterli.. Kalin saglicakla

COMMANGENE
Genel Müdür
19 Nisan 2011 20:39

polisim 1975 abi beni unutmuşsun

- -(Mardin_de_3yıl)
Daire Başkanı
19 Nisan 2011 20:52

polism1975

abi özeline mail adresini yolladım

notları yollarsan sevinirim

polism1975
Şube Müdürü
19 Nisan 2011 21:22

commange devrem hic unutur muyum seni Ancak sadece favoriyi yani slybeyi bir de kendimi ornek verdim.

polism1975
Şube Müdürü
19 Nisan 2011 23:55

Arkadaslar benim ders calisacaklara tavsiyem sudur:

Son 6-7 yilin Komiserlik, Emniyet Amirligi, 2. Sinif Mudurluk Terfi sinavlari ve Misyon koruma sinavlari -Mevzuat kismini- inceleyip hangi konulara oncelik vereceginizi ve Polisi ilgilendiren Mevzuat nedir hangi kanunlar var sinav analizini yapmaniz olacaktir sonrasinda tum kanunlari netten indirin cikti alin ilk okumayi hem kafaniz acilsin hem de ders calisma aliskanligi icin roman gibi okuyun ve onemli gordugunuz yerleri kalemle isaretleyin. ikinci kez ucuncu kez calisacaginizda kanun metninde isretlediginiz yerlere calisirsiniz. piyasada ozellikle sinav komisyonunda olan mudurlerin kitaplarini temin edin sorularini en az iki kere cozun. en az iki tane de sadece soru bankasi kitabi alin guncel olanlardan.. Alacaginiz kitabi arastirin yanlis soru, cok hatali soru var diye duyarsaniz sakin almayin sizi yanlis yonlendir boyle kitaplar. onceki yillarin baskomiser mud terfi ve kom yrd sinavlarini en az 2 kez cozun sinava yakin. son 3 yil bu forum sayfalarinda paylasilan sorulari indirin. sinavdan once en az 15 gun bir oturusta 2 saatten az calismayin. alacaginiz kitaptan birisi alper durmus digeri de serdar kurban olsun sinav komisyonunda oluyorlar genelde ancak baska kitaplar da alinabilir bu ikisi benim tavsiyemdir.

http://www.korkma.net/turk-tarihi/32065-genel-turk-tarihi-ilk-turk-devletleri-soru-cevap.html

su siteyi ogrenmeden girmeyin sinava. baspolislik sinavinda 7-8 soru komiserlik sinavinda 3-4 soru buradan cikti...kolay gelsin ders calismayi hic ama hic birakmayin son gune kadar.. Allah calisanin emegini verir insallah...

cenkaslan
Memur
20 Nisan 2011 10:54

arkadaşlar herkese selamlar bende sizleri takip ediyordum; fakat sınav zamanım gelmediği için yazmıyordum. şimdi kısmetse seneye olacak sınava inşallah gireceğim. sizden ricam mustafa kemal tolunayın kitap seti hakkında bilgisi olan var mı ona çalışmamızın faydası olur mu bu konuda aydınlatırsanız sevinirim

antifeci
Kapalı
20 Nisan 2011 11:25

mk tolunay ı kesinlikle tavsiye etmiyorum ben geçen yıl öyle bir hata yapı boşuna zaman kaybettim ..Çünkü o kitapta bariz yanlışlıklar var..Ayrıca bu sorular için mk tolunayı aradığımızda geçiştirmelik cevaplar veriyor...

cbt65
Aday Memur
20 Nisan 2011 13:22

polisim1975 ders notlarını atarsan [email protected]

- -(Mardin_de_3yıl)
Daire Başkanı
20 Nisan 2011 15:40

slybey

notlarını bize gönderirmisin

bekom34
Aday Memur
20 Nisan 2011 20:48

iyi aksamlar notlarını bana da gönderirmisin [email protected]

teşekkürler

erdalhan77
Aday Memur
20 Nisan 2011 22:05

slm arkadaşlar herkese 2012 sınavına hazırlıkta başarılar dilerim.

erdalhan77
Aday Memur
20 Nisan 2011 22:09

polism 1975 devrem sana zahmet belirttiğin çalışma notlarını banada mail atarmısın?...tşk. [email protected]

Toplam 2803 mesaj
«5678910111213141516»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi