Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : SevkiSevilesin
26 Nisan 2011 18:21  

ilitam okunurken formasyon veriliyormu acaba bilenler yardımcı olursa sevinirim.

arkadaşlar ben ilahiyat önlisansı bitirdim.DGS ye girip ilahiyatı bitirmak istiyorum.öğretmenlik için formasyon nasıl alınıyor 3-4 ü okurken mi yoksa daha sonra mı bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

26 Nisan 2011 19:50

nurullahulekber12

arkadaşım,gerek örgün gerekse ilitamda olsun okurken formasyon alma imkanı yok.çünkü danıştay bozdu.gerek okuyanlar gerekse mezunlar yökten yeni uygulamayı bekliyorlar.ben de bekliyorum şuan herşey belirsiz.büyük ihtimalle mezunlar için formasyon açarlar .bu bi ara tezsiz y.lisans olarak geçiyordu.dip.notuna göre en yulsekten aşağı doğru aldılar.daniştayın son kararından sonra bu değişti.şuan formasyon verme işi durmuş durumda.yeni uygulamayı bekliyoruz.

ilahiyat boş...haseki mezunları bile imam oluyor..55 dil puanı alacak kadar yabancı dillerden biri olursa o zama önün açık olur .yapabiliyorsan ygs ye gir dikaboku. çünkü bu forumda ilahiyat mezunu olupta dikab okumak istediklerini yazan kişileri biliyorum.ilahiyat bu hale geldi.

28 Nisan 2011 11:35

fatisalı

gncl

Toplam 2 mesaj
ANKET
MEB'in politika üretebilmesi için, öğretmen atamalarının taşraya devredilmesini ister misiniz?