Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : SevkiSevilesin
27 Nisan 2011 18:20  

MSBTS sınavı niçin umre görevlendirilmesinde kullanılmamaktadır.

arkadaşlar 2 sefer msts oldu ama hiç bir görevli buna göre gitmdedi.gidenler hep düşük puan alan yalakalar.hani diyanet bununla yani bu sınav hac ,umre vs.irde kullanılacaktı.yoksa yönetmelikmi değişti.bunu okuyan sendikacılar niçin dava açmazlar.hakkımızı aramazlar.

27 Nisan 2011 20:39

dynt007
Yasaklı

umre için geçerli kriterleri bilmiyosun galiba hocam 1-sendikada dayın olacak 2-müftülükte amcan olacak eger bu iki şartı taşımıyosan sınavdan 100 alman bir şey ifade etmez

28 Nisan 2011 00:41

abdnöz

başlık ve cevap güzel olmuş tşkrlr

28 Nisan 2011 11:11

Hür Adam

EVET. işte böyle sesinizi çıkarın.

Seçim zamanı.

Haksızlık yapan müftüleri siyasi ayırım yapmadan şikayet edin.

Bu chp BİLE OLSA.

29 Nisan 2011 20:10

murat tekinalp

UMRE İÇİN MBSTS GEREKLİ DEĞİL...SADECE SOBAYA YAKIN OLMAN YETERLİ...VE ADAMLAR MÜFRÜ BEYİN OPSİYONUNDA DİYE SAVUNMA YAPIYORLAR..O ZMAN HAKLI VE ADETLİ BİR SEÇİMMİ YAPILIYOR...VALLAHİ BEN HAKKIM GEÇENLER İLE HAKKIMI MAHKEMEİ KÜBRAYA HAVALE EDİYORUM..ÇAIŞANA NEDEN YER YOK BU DÜNYADA ANLAMIYORUM..ALLAHA HAVALE EDİYORUM.NE DİYEYİM GÜCÜM YETMİYOR ALLAHIM BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN...

29 Nisan 2011 21:06

sansar_41

hocam konu dışaında ama bi soru sorabilir miyim yeterlık belgesını alırsak tekRAr bi sınava tabi tutulacak mıyız..sanırım diyanet ösym nın merkezi yerleştirmesi dışında yer alıyor artık...yerleştirme işlemini bakanlık mı yapıyor?

Toplam 5 mesaj
ANKET
MEB, 8 yıllık öğretmeni rotasyona tabi tutacak, okulunu değiştirecek..