Editörler : Pangaea

Kapalı
12 Mayıs 2011 15:49

Hatay ve Adıyaman Besni hakkında itinayla bilgi verilir

Arkadaşlar geçen yıla kadar ben de bu forumda tercih edeceğim yerler hakkında bilgi almak için çırpınıyordum. Memleketim Hatay dolayısıyla hemen her yer hakkında bilgi verebilirim. Adıyaman Besni de görev yerim. Aralık'ta atandım. Merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz..

YAĞMUR.....
Daire Başkanı
12 Mayıs 2011 20:23

Adıyaman yazmayı düşünüyorum hocam ilçeleri hakkında bilgi verirmisiniz Besni iyi diyorlar ne dersiniz?

12 Mayıs 2011 20:39

hocam bende hataylıyım. branşım okul öncesi puanım 65.620 sizce hatay gelirmi bana ne dersiniz?

srkn41
Kapalı
13 Mayıs 2011 00:27

Felis hocam kusura bakmayın benim branşım ingilizce ve açıkçası gelir mi gelmez mi bilmiyorum. Ama Hatay genel olrak yüksek kapatan bir yer.

Yağmur hocam ben Besni ilçesindeyim. Gerçekten temiz ve doğu hizmetinin rahat yapılabileceği bir yer Besni. Okulun merkeze uzaklığı tabi önemli ama hemen her okula ulaşım imkanı mevcut. Halk genel olarak eğitime önem veriyor burada. Merkezi yaklaşık 30.000 nüfuslu, konaklama sorunu hiç olmayan, kiralar vs son derece uygun (200-250 tl) bir çok ihtiyacınızı gidermeye yetecek, kışları sert olmayan bir yer burası.

PiLLi_BeBeK
Şube Müdürü
13 Mayıs 2011 00:37

Srkn hocam ben de İngilizceciyim ve puanım 74,194. Gelmeyeceğini bile bile yazacağım memleketim Adana olduğu için. Altınözü ve Hassa yazmayı düşünüyorum, sizce çok mu uçmuş olurum?

karakan028
Şef
13 Mayıs 2011 00:47

hocam besni çakırhöyük hakkında neler söyleyebilirsin...

srkn41
Kapalı
13 Mayıs 2011 01:08

Hocam en son taban puan ne oldu gerçekten bilmiyorum. Gelir mi gelmez mi bu konuda yorum yapamayacağım ama Hassa ilçesi Antep, Osmaniye ve nispeten de Adana'ya yakın ve doğu hizmeti kapsamına giren bir yer olduğu için genelde yüksek kapatıyor. Altınözü ilçesinin bu atamada öyle çok yükseklerde olacağını zannetmiyorum çünkü bu sefer çok fazla okul açılmış oradan. Altınözü küçük ve güzel bir ilçe ama genelde antakyadan gidiş geliş yapılıyor ve mesafe okula göre 30-40 km arasında değişiyor. Ben şahsen bu yüzden puanım kötü olmamasına rağmen yazmadım.

Besni ilçesini size tavsiye ederim. Burda bir çok Adanalı arkadaşımız var. Besni'den direk Adanaya her gece otobüs var ve sanırım mesafe 4 saat civarında. Hassadaki okullar 14 puan verirken buradakiler 18-22 veriyor. Bunu da göz önünde bulundurun derim.

Çakırhöyük, Antep yolu üzerinde kalan bir belde. Biraz kalabalık bir yer sanırım. Okulları da keza öyle. Merkeze 25 km uzaklıkta olması öğrenci profilini biraz olumsuz etkilemiştir herhalde. Yazılabilir yazılmaz değil ama ben şahsen daha küçük yerleşimleri tercih ederdim.

PiLLi_BeBeK
Şube Müdürü
13 Mayıs 2011 01:11

Teşekkür ederim hocam bilgiler için.

13 Temmuz 2017 04:04

srkn41 hocam sözleşmeli öğretmenlik tercihi yapacağım adıyaman besni gerger ilçeleri ile ığdır aralık hakkında bişgş verir misiniz

simyacı011
Aday Memur
13 Temmuz 2017 10:11

Hocam reyhanlı nasildir.yuksek kapatır mı.adiyamanda sıralama nasıl olmalı sözce.gerger samsat tut

4268merkez
Kapalı
13 Temmuz 2017 10:26

Azmine hayran kaldım dostum o puanla tercih bile yapmana gerek yok ama bi umut tabi

felisleoo1321, 13 yıl önce

hocam bende hataylıyım. branşım okul öncesi puanım 65.620 sizce hatay gelirmi bana ne dersiniz?

Volfa22
Kapalı
13 Temmuz 2017 10:39

6 yıl önceki puana mı yorum yapıyosun:)

4268merkez, 7 yıl önce

Azmine hayran kaldım dostum o puanla tercih bile yapmana gerek yok ama bi umut tabi

4268merkez
Kapalı
13 Temmuz 2017 10:44

Altı yıl önce görsem o zaman yapardım

Volfa22, 7 yıl önce

6 yıl önceki puana mı yorum yapıyosun:)

Pau_fen
Kapalı
13 Temmuz 2017 16:50

Hocam Erzin ve Dörtyol hakkında bilgi alabilir miyim?

Pau_fen
Kapalı
13 Temmuz 2017 16:51

Erzin-Dörtyol mu Urfa merkez mi sizce hangisini tercih etmeliyim?

akın okyay
Aday Memur
14 Temmuz 2017 02:14

Tercih onaylamada istenen belgeler nelerdir

srkn41, 13 yıl önce

Felis hocam kusura bakmayın benim branşım ingilizce ve açıkçası gelir mi gelmez mi bilmiyorum. Ama Hatay genel olrak yüksek kapatan bir yer.

Yağmur hocam ben Besni ilçesindeyim. Gerçekten temiz ve doğu hizmetinin rahat yapılabileceği bir yer Besni. Okulun merkeze uzaklığı tabi önemli ama hemen her okula ulaşım imkanı mevcut. Halk genel olarak eğitime önem veriyor burada. Merkezi yaklaşık 30.000 nüfuslu, konaklama sorunu hiç olmayan, kiralar vs son derece uygun (200-250 tl) bir çok ihtiyacınızı gidermeye yetecek, kışları sert olmayan bir yer burası.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi