Editörler : crops35
14 Mayıs 2011 20:02

Kurumlara Arası İlk ve Yeniden Atama ile Açıktan İlk ve Yeniden Atama

Kurumlara Arası İlk ve Yeniden Atama ile Açıktan İlk ve Yeniden Atama şeklinde yapılan "ALAN" ayrımı nedeniyle kafalarımız iyice karışmış durumdadır.Zira Aralık atamalarında böyle bir ayrım yoktu.Şimdi ise böylesi bir ayrım bizlerin aleyhine sonuçlanmış durumdadır.

Sayın editörden ricam bu haberi ana sayfaya taşımasıdır.

vakum
Genel Müdür
21 Mayıs 2011 11:34

arkadaşlar herkes branşını,hizmet süresini ve tercih edeceği okulları belirtebiir mi lütfen.

gul-tar
Aday Memur
27 Mayıs 2011 10:00

Kurumlara Arası İlk ve Yeniden Atama ile Açıktan İlk ve Yeniden Atama şeklindeki ataması yapılamayanlardan biriside benim ve son derece mağdur edildiğimi düşünüyorum. Yaşım kırkı geçeli çok oldu.Branş mezunuyum, yaklaşık 19 yıldır memur olarak çalışıyorum: sonradan üniversite bitirdiğimiz için adeta cezalandırıldığımızı düşünüyorum.Neymiş kardeşim formasyonumuz yokmuş. Kardeşim birileri zamanında önümüzü kesmiş ise mağduruyetini biz yıllarca yaşamak zorundamıyız(1998-1999 döneminde fen edebiyatların, eğitim fakültelerinden formasyon alma hakkı kaldırılmış ve LES sınavı getirilerek zorlaştırılmıştı). Nevar yani şu ahir memuriyet dönemimizin son dönemlerinde mesleğimizi icra edebilsek.

Ben hala ümitvarım ve birileri bizi düşünüp yahır duamızı alacak diyerek.

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi