Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : muhtesem32iren17ters köşe
14 Mayıs 2011 23:56  

artık ders çalışmaktan bıktım:((((

kendimi bildim bileli bişeyler için çabalayıp duruyorum. ders ders ders. eskiden bi ders oturur 3 saat başından kalkmazdım... şimdi artık yarım saat derse otursam bunalıyorum ben kalkmak istemesemde bedenim kaldırıyo beni ( ama ders çalışmazsanda olmuyo herşey çalışmayla oluyo) çok bunaltıyor insanı çok....

15 Mayıs 2011 00:13

m.ali.ye

ARAŞTIRDIM BULDUM DENEYECEM BAŞARACAM BUKZ

TUBALAR:

Ne dimek rica ederim ve inşallah seninde başarını görür ve bunda çok azıcık mini minicik bri katkım dahi olmuşsa sevinrim :))

DORİAGRAY:

Sen asynı konulara çalışıp sıkılıyorsan sana kolay yolunu söyleyim ben öyle yapardım çünkü. O da :

Sen test çözdüğünde konu konu çalışaıtğın ve çözdüğün için sıkılıyosun çünkü aynı tip sorular geliyor karşına daima ondan sorunlar yaşıyorsun kanımca. Bunu yenmek adına her derse ait her testinden sırayla 5 veya 10 soru .çöz ama bu sorular konu klonu olsun. Her konunun testinden sırayla bu kadar çöz ve bütün testlerden o kadar soru çözdüktensonra tekrar başa dön bu defa kalan kısımdan yne aynı sayıda soru çözerek git ve bitir. kitap bitene kadar böyle devam et. Bu sayede hem sorulardan sıkılmaz hemde farklı soru tipleri çözdüğün için dahda çözmek isteyebilirsin ve de kitap bitene kadar kaç kdefa tekrar etmiş olacağını düşünrek mini bir deneme de çözdüğünü farz sayabilrsin. Ne dersin bu düşünceme bilmem ama sen ve sen gibi olan arkadaşlar için bu yolu denemeniz yararlı olabilr kanısındayım.

Toplam 1 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?