Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : Adversarykonserwatifkjhu
24 Mayıs 2011 07:48  

Bursa da KPSS Hazırlık Dershanesi(2012)

Herkese Merhaba 2012 de Bursa dan KPSS için Dershane gitmek isteyen arkadaşlar burada bulusalım.Hem daha önce dershaneye gitmiş arkadaşların önerini dikkate alır hemde kursa gitmek isteyenler buluşup grup indirimden yararlanabiliriz? daha önce kursa giden arkadaşlar hangi dersaneye gitmemizi önerirsiniz???

24 Mayıs 2011 10:27

mersa2007

arkadaşım aynı durumdayız senle araştırdın isen yada duyum aldın isen paylaşalım

24 Mayıs 2011 11:03

xacho
Kapalı

bursa uzman kpss çok kötü,dersler sürekli aksadı,sürekli ertelemeler oldu,saatleri değişti.sene başında verilen sözler tutulmadı,ceteris kitabı hediye edecekler,3 ay beklettiler bizi.sabah 9 dan akşam 6 ya kadar verimsiz şekilde dersler yapıldı.bu hep hocaların başka illerden gelmesinden kaynaklandı(bir an önce derslerimi bitireyim bir daha gelmeyeyim mantığı ile) öğrenci anlıyor mu diye düşünen yok,dersane sahibinin umrunda değil tabi.ona göre hava hoş.o parasına bakıyor.

muhasebeye ferhat yıldız gelecek diye kandırdılar bizi başka biri geldi.sınıflar 38 kişi.kısacası koskoca 1 yılıma mal oldu. bu seneden ümidimi kestim,önümüzdeki yıla bakıyorum artık.allah diğer hazırlanan arkadaşları başarılı kılsın bu yolda.kolaylıklar dilerim.cemaatçilere para kaptırmayın,uzman kpss den uzak durun.

24 Mayıs 2011 11:20

sinop974

ben gecen sene yediiklime gittim memnun kalmadım . tavsiye etmem .canım yandıgı için bu sene erken basladım arastırmaya .uzmana gıttım bır kere dısardan baktıgında dersane ıle alakası yok ıshanı içinde etraftan esnafın gurultusu yetmıyor bırde işhanı içinde gurultu var. ufak bır kantını var ve cocuklarla içiçesin yanı bır dersane ortamı yok dukkanlar sınıf olmus tuvalet bile var mı yok mu belli değil en güzeli gidin yerini görün bana bunlar söylenmişti ama ben gittim gördüm . programı yediiklimle bırde konusmalar benı tatmın etmedı.maratonu geçen seneden biliyorum pek tavsiye etmem .pegem bana uzak kaldığı için düşünmedim. ben murata yazıldım bayada araştırdım bana orayı tavsiye ettiler gittim bizzat görüstüm diğerlerine göre daha mantıklı geldi bana erken kayıttan yaptırdım temmuza kadar devam kayıtları fıyatıda cok uygun

24 Mayıs 2011 12:20

osguler

yörünge akademiyi tek geçerim. uludağ üniversitesinde bu yıl iki seminer yaptılar. ankaradan gelen hocalar kpss hakkında geniş bilgiler verdiler. bu iyişi oldukça ciddiye alıyorlar. kurs düşünen arkadaşların yörüngeyide araştırmalarını tavsiye ederim.

24 Mayıs 2011 16:03

dugu40

ben de sizlerdenim.artık 2012 zamanı geldi. ve bende kurs düşünüyorum.benim gk kötü gy de sıkıntım yok ama pekiştirmek isterim.90 civarı puan lazım bana 2012de:) ben de 1 haftadır takip ediyorum konuyu ve önceki başlıklardan edindiğim bilgilere göre;

yediiklim- çok kalabalık 30 kişi bu ne ya onu eledim direkt.

maraton- fikrim yok ama okuduklarıma göre genelde olumsuzdu. olumlu olan yorumlar reklam amaçlı gibi geldi. eskiye göre kötüye gitmiş olan bi dershane. eledim.

uzman kpss- şuan bunu düşünme aşamasındayım. ama pasaj ortamı gürültü diyorlar kafam karıştı. askıda görüşülebiir.

murat- ya bu aöf odaklı dershane değil mi tamam kurumsal ama. kesin aöf hocaları giriyodur. elendi gibi.

yeşilırmak-fem- artık devir onlarn devri olduğu için düşünebilirm bu noktaya da geldim yani...ama hiçbir fikrim yok..

yörünge- araştırıcam. forumlarda pek bahsedilmemiş. artık görüşmeye başlamam lazım ama sanırsam çoğunu eledim napçam bilmiyorum:D

not: aynı yorumlara her başlığa copypaste yapanlardan etkilenmeyelim. benim saydığım bi 6 kişi o şekilde..ucuz pazarlama işte:D

24 Mayıs 2011 16:23

sinop974

yediiklimi kesinlikle düşünme .uzman konusunda evet bizzat kendim gördüm uygun değil dersane ortamına. murat evet adını aof ıle duyurdu ama kpss de de ınan ıyıler bunu gıdenlerden duydum. hocalar ve hatta bınalar bıle farklı. ben kafamdakı tum soruları sordum ve verılen cevaplara tatmın oldum . bır gıt yuzyuze gorus muratla.maraton evet dusunme ben 2 aydır dersane arıyorum hepsı ıle hemen hemen gorustum içlerinde bana uygun murat geldı bırde pegem var oda goruklede bana uzak ıstersen bır de orayı arastır

24 Mayıs 2011 16:29

dugu40

sinop974 teşekkürler arkadaşım evet pegem bana çok yakın. ben de tam onu araştırıyodum. murat heykelde sanırım açıkçası oraya gitmeye çok üşeniyorum ama orasıyla da görüşeyim bi.

24 Mayıs 2011 17:54

sambuca

Karacan AkaDemi hakkında bilgisi olan??

24 Mayıs 2011 21:03

rijkaard

xacho,

benim arkadaşlarım da gitti,memnun kalmadık diyorlar uzman dan.ders işlenirken etraftan sürekli çantacıların,dönercilerin sesi geliyor dediler,bir de sürekli tadilat olmuş yıl boyunca.tam ses kesildi diyoruz,bu kez de başka sınıfların(ygs) öğrencileri dersimizi bölüyor,içeride ders var mı diye bakıp duruyorlar diyordu. sınıflar da çok kalabalıkmış.ben şahsen murat'a gideceğim seneye.kurumsal kimliği oturmuş bir yer.sen de iyice bir araştır,düşün derim..

25 Mayıs 2011 00:26

durucay

2009 da karacan akademi ye gitmiştim. genel kültür genel yetenek hocaları iyiydi ancak alan derslerinde çok kötüydü.iktisat ve huku derslerinde sürekli aksama oldu. sonra LİSANS AKADEMİYE devroldu karacan. lisans ondan da beterdi. kavga dövüş içinde geçti. resmen ortada kaldık. anlayacağınız karacan bizi lisansa attı ve gitti :) şimdi karacan gene açılmış bursa da. ama sahipleri farklıymış. ben hiç itimat etmiyorum ama. lisans akademiyi de asla tavsiye etmiyorum.

25 Mayıs 2011 05:22

sambuca

heralde en akıllı secım murat gıbı duruyo.hem kurumsal kımlıgı oturmus hem yayınları guvenılır.

25 Mayıs 2011 14:27

a.ist34

size kurs konusunda iki kurum önerebilirim. biri yörünge akademi, diğeri murat. bunlar dışında diğerlerini konuşmak bile gereksiz. ben bu kurumları merkezlerinden tanıyorum. son derece kaliteli alanının bence en iyi hocaları ile çalışıyorlar. alan yayınlarıda piyasanın en iyileri. forum sitelerinde bu kurumlar ile ilgili çok olumlu yazılarda yazılmakta. kurs araştıran arkadaşların mutlaka bu kurumlarla görüşmesini tavsiye ederim.

27 Mayıs 2011 16:26

dugu40

arkadaşlar bursa fem akademi'ye gidenler var mı aranızda? nasıl bir kurum hocaları falan nasıl?

27 Mayıs 2011 16:30

klazomenia
Kapalı

fomara 7iklim

28 Mayıs 2011 21:14

dugu40

g ü n c e l

29 Mayıs 2011 20:09

sambuca

fem dershanesıne gıden yok mu

30 Mayıs 2011 22:00

dugu40

g

ü

n

c

e

l

17 Temmuz 2011 00:15

mühendis_brs

gncl

17 Temmuz 2011 14:13

trablusgarp
Kapalı

pegem tek geçerim

17 Temmuz 2011 14:30

caloglusdf

yörüngeyle görüşmenizi öneririm.

Toplam 116 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?