Editörler : F16 Gökçen

iznik22
Genel Müdür
28 Eylül 2011 16:36

şu bütünlemeler bir açıklansa inş.bende 3 olucam.:)

valla bende olsaydı ücretsiz yollardım ama bu sene yardımcı kitap almadım.hep kendım notlar yazdım

.dilerim elinde olan bir arkadaş vardır.

ama birinci sınıf var eğer başka lazım olan bir arkadaş olursa.

yiğit merve
Aday Memur
28 Eylül 2011 18:51

bende 3. sınıf oldum aslında memnun olmam lazım ama olamıyorum kredili sisteme geçilmiş çok iyi oldu ama yardımcı kitap basılmıcakmış okuldan kitap verilcek mi hiç bilmiyorum sınavlarda yakın nerden bulabilirim bi fikri olan?

derya_23
Memur
30 Eylül 2011 11:13

Yaşasın! Osmanlıca gramerden geçtim artık 3. sınıftayım, en zor dersler geride kaldı artık su gibi geçer 3 ve 4 . sınıf. Herkese başarılar arkadaşlar:)

mc_th
Kapalı
02 Ekim 2011 22:03

gncl

mc_th
Kapalı
02 Ekim 2011 22:07

ben kiyabları başka bir arkadaşıma werdim kubilay..yoksa werirdim sana sorundeil.. sağlık olsun

imseval
Aday Memur
03 Ekim 2011 10:00

ne yani biz şimdi 17 ekimde (inşallah) kitapları alıp 10 aralıkta sınava mı giricez :s

hem şu kayıt yenileme ile ilgili bişey yayınlayacaklar mı acaba?

kubilay59
Şef
04 Ekim 2011 10:57

arkadaşlar 2. sınıfta osmanlıca gramer mi yoksa orhun uygur tükçesimi zor

derya_23
Memur
05 Ekim 2011 10:06

Kubilay59,

Ben uygurcadan 70 İle geçtim ama osmanlıca gramerden büte kalmıştım. Hesabını sen yap artık, osmanlıca girişe zor derdim fakat grameri görünce osmanlıca giriş cok kolay geldi bana, sıkı bi calışmayla bütü de geçtim 65 ile; ama gelde bana sor.Bence büte bırakma sene içinde geçmeye bak derim!

senacan
Aday Memur
05 Ekim 2011 14:21

çalışınca her ikisi de çok kolay emin olabilirsin osmanlıca gramerde ben ara sınavda 62 almıştım çalışıyorum aynı zamanda ilkokula başlayan çocuğum var ondan dolayı fazla çalışamadığım için büte kalmıştım ama bütün yaz boyunca çalışıp 96 ile geçtim orhunda çok kolay yeterki azmedip çalışın

yiğit merve
Aday Memur
06 Ekim 2011 13:38

merhaba arkadaşlar bir sorum olcak umarım mantıklı bir cevap veren olur.. şimdi kredili sisteme geçti bazı bölümler bende türk dili ve edebiyat 3. sınıfım kayıt yeniletmeden önce ders ekle sil varmış bizim dersler tam olarak nedir ya da biz neye göre ders seçicez hiçbirinin kaç kredi ettiğini bilmiyorum bilen var mı?

iznik22
Genel Müdür
06 Ekim 2011 16:22

mantıklı bir cevap derken biraz kalp burkucu olmuş sözün bana göre ama neyse.

mantıklı bulurmusun söyledıklerımı bılemem bak.o sana kalmış

evet yayınlanan klavuzda derslerın fakulte tarfından atandıgı ve yapılacak işlemlerin listesi verilmiş.

bende tam bilgi sahibi değilim ama o gün sanırım linki verılen yer aktıf olunca ilerleyecegımız adımlarda belli olur.ben ogün büroyu arayıp sorucam.

derslerimizin tam olarak listesi ve hangı dersin kac kredi oldugu

şu asagıdaki linkte var.

http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Files/2011_12_AcikogretimProgramlariKilavuzu.pdf

en dogru bılgıyı yıne bürodan alırsın diye düşünüyorum.

sağlıcakla.

mc_th
Kapalı
11 Ekim 2011 22:51

gncl

aldem1
Memur
13 Ekim 2011 14:30

Arkadaşlar örgün öğretime yatay geçiş yapan var mı?

kubilay59
Şef
18 Ekim 2011 15:03

3 sınıfa geçen arkadaşlar geçen sene çıkardığınız notları bana faksla yada postayla gönderebilir misiniz.bazı arkadaşlar özet çıkarak çalışıyor o özetler kitaplardan daha iyi oluyor.ben alışamadım özet çıkarmaya.kimya öğretmenliği mezunuyum ordada 5 yıl boyunca özet çıkarmadım.

iznik22
Genel Müdür
18 Ekim 2011 23:43

hayırlı aksamlar sn.kubılay59 hocam.

bende notlar var ama baya dagnık bır haldeler.

eger toparlaybılırsem ancak posta yoluyla ulastırabılırım.sizede uygun olursa.tüm derslerinmı dıyorsunuz ama.

kubilay59
Şef
19 Ekim 2011 08:39

iznik22

toparlaya bildiğiniz kadar çok memnun olurum.yani tüm derslerin derken eğer özet çıkara bildiyseniz tüm derslerin yoksa olduğu kadar ben özelinize adresimi yolluyorum olur mu.ayrıca ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

yiğit merve
Aday Memur
19 Ekim 2011 11:59

açıkögretim türk dili ve edebiyat 3. sınıfta okuyan kişiler var mı? bana 3. sınıf derslerin notları lazım nerden bulabilirim? önerebileceginiz bir kaynak var mı? test kiabı olması daha iyi..

iznik22
Genel Müdür
19 Ekim 2011 17:33

bu bölümün öğrencileri daha yeni 3 e geçti sn .yiğit merve yani kımsede kıtaplar bile yok daha.ama derslerin adlarına bakarak internetten konularla ilgili notlar toplayabılırsinız.

1999mezun
Yasaklı
19 Ekim 2011 17:34

ders kaydı yaptıran var mı aranızda? bunda dikkat edilecek şey nedir biri bana söylesin.üst sınıftan ders almayı tavsiye ediyor msunuz?

iznik22
Genel Müdür
22 Ekim 2011 11:51

sn.kubilay59 kargonuzu yurtiçi kargoyla yapmış bulunmaktayım.

sağlıcakla.

Toplam 220 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi