Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler :
30 Mayıs 2011 11:59  

2012 İçin Adalet mezunu olarak kpss'ye girecekler!

Arkadaşlar kaç kişi var hem Adalet okuyan hemde ciddi şekilde kpss'ye hazırlanan

Düz lise mezunu olarak girdik ancak 87 puan ile adliye ve belediye alımları hariç merkezi atama zor

Merkezi atamalarda ii bir kurum için adalet mezunu kaç puan alması lazım

31 Mayıs 2011 10:38

BlackEagle.

Güncel!

01 Haziran 2011 11:45

rutrut06

Forumda zaten kaç tane adaletçi olduğu ortada... O sayfaları okuyabilirsin, bir kaç istisna dışında kimse atama zamanı gelmeden, hazırlanma aşamasında bu siteye gelmez zaten.

02 Haziran 2011 00:41

BlackEagle.

Zaten benim amacımda o istisnalar hazırlananlar ile birlikte sırt sırta vererek hazırlanmak!

02 Haziran 2011 09:00

different.88

yani daha 2012 kpss ye girecek olanlar bu siteye uğramazlar sanımıyorum.. fakat eğer ilk atamada atanmak istersen en az 86 yı felan hedefle derim ben.. merkezi atamalarda adaletçinin atanacağı en iyi kurum bence gümrüktür onun için de ilk atamada gümrüğe atanmak istiyosan eğer en az 88 alman gerekir.. ama son atamalara kadar 82 ye felan düşüyo.. hazırlanma sürecinde başarılar dilerim.. umarım biz de 2012 ye kalmadan atanırız da bizden sonra gelenlerin önünü açarız..

04 Haziran 2011 12:40

BlackEagle.

İlk hedefimiz adliye alımlarında yerleşmek

Ancak yerleşsem bile kesinlikle adalet bölümü mezunu olarak sınava girmek istiyorum da hangi kurumlarda daha ii bir pozisyonda çalışacağımız internette araştırmama rağmen bulamadım

Dış işleri bakanlığı veya çeşitli kurumlarda Adalet mezunu alıyorlar mı?

Toplam 5 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;